تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستار سالمندپرستاری در منزل

آگهی استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

امروزه برای پیدا کردن آگهی استخدام پرستار سالمند می توان روشهای جدیدی را مد نظر گرفت و از آنها استفاده کرد. روشهایی مانند سایت های درج آگهی ، کانال های پیام رسان و شبکه های اجتماعی مانند اینستگرام و حتی روزنامه های مختلف.

حقوق اعلام شده در آگهی استخدام نگهداری سالمند در تهران

میانگین دستمزد شغل پرستاری سالمند در شهر های مختلف متفاوت می باشد. معمولا کلان شهر ها مانند تهران میزان درآمد یک پرستار برای مراقبت از یک سالمند بین 6 تا 15 میلیون در ماه می باشد که بنا بر وظایف آنها این دستمزد ها شامل نوسانات متفاوتی می باشد.

مثلا اگر پرستاران سالمند تخصص مراقبت و پرستاری از سالمندان بیمار را داشته باشند میزان دریافتی آنها بیشتر از پرستارانی است که از سالمندان سالم مراقبت می کنند. سالمندان بیمار شامل سالمندانی است که پوشکی هستند و یا دچار بیماری آلزایمر می باشند و یا اینکه دچار زخم بستر شده اند که در این موارد خانواده ها باید از پرستاران متخصص در هنگام استخدام استفاده نمایند.

شرح شغل یک پرستار سالمند

پرستاران سالمند در منزل برای درمان و فراهم کردن نیازهای جسمی و روحی سالمندان آموزش دیده اند. آنها تلاش می کنند که سالمند خود را از وابستگی جدا کرده و همانند دوران جوانی احساس استقلال را در آنها ایجاد کنند تا بتوانند به راحتی با تغییرات فیزیکی و روحی که در خود می بینند به راحتی کنار بیایند.

مسئولیت هایی که بر عهده پرستار سالمند می باشد

یک پرستار سالمند در یک شبانه روز مسئولیت های متفاوتی را در سر راه خود می بیند. مسئولیت هایی مانند فراهم کردن بستری برای دوری از تنهایی و بالا رفتن روحیه سالمند ، ایجاد بستری مناسب برای ایمن شدن فضای خانه سالمند و همچنین در کنار این مسئولیت ها رسیدگی به امورات بهداشتی می باشد که این موارد از مسئولیت های عمده یک پرستار می باشد.

فرصت های شغلی پرستاران سالمند

پرستار منزل دارای طیف گسترده ای از آینده شغلی می باشند زیرا می توانند در هر جایی به افراد مسن خدمات رسانی کنند. مکان هایی مانند بیمارستان ها، خانه سالمندان، مراکز مراقبت های پرستاری، کلینیک ها اجتماعی، مراکز مراقبت های بهداشتی و همچنین در منازل را شامل می شود. خدماتی که این پرستاران ارائه می دهند به صورت شبانه روزی و روزانه می تواند باشد.

استخدام پرستاران در شرکت های پرستاری در منزل

همانگونه که در بالا اشاره کردیم شغل پرستاری سالمند دارای طیف گسترده ای از آینده ی شغلی می باشد و این افراد در موقعیت بسیار مناسبی قرار دارند که دلایل متفاوتی می تواند باشد که در اینجا به یکی از این دلایل اشاره می کنیم. همانطور که می دانید جمعیت در کشور ما رو به کاهش است و معمولا والدین دارای تک فرزند می باشند که در هنگام بلوغ مجبور هستند بنا بر دلایل مختلف دور از خانواده زندگی کنند درنتیجه والدین هنگامی که به دوران سالمندی می رسند تنها شده و این تنهایی باعث می شود که آنها تمایل به استخدام پرستار سالمند در منزل داشته باشند تا بتوانند امورات روزانه خود را با کمک این پرستاران انجام دهند.

حال این خانواده ها راه های مختلفی را برای استخدام پرستار سالمند در پیش رو دارند که یکی از این راه ها استفاده از آگهی استخدام پرستار سالمند که در روزنامه ها ، سایت ها و شبکه ها ی اجتماعی دیده می شوند، می باشد. معمولا این آگهی ها توسط شرکت های پرستاری در منزل ارائه می شود. این شرکت ها با استخدام پرستاران سالمند و اعزام آنها به منازل به کمک سالمندان می آیند.

خدمات آگهی استخدام پرستار نگهداری سالمند - آگهی استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

خدمات آگهی استخدام پرستار سالمند

همانطور که در بالا اشاره کردیم شرکت های پرستاری با ارائه آگهی استخدام پرستار سالمند، بهترین نیرو ها را برای ارائه خدمات به سالمندان انتخاب کرده و به منازل اعزام می کنند. خدماتی که این پرستاران به سالمندان ارائه می دهند. شامل : مراقبت های ساده و تخصصی می باشد. که در کنار این مراقبت ها یک همصحبت و همدم مناسب نیز برای والدین پیر نیز هستند.این مراقبت ها حتی در بیرون منزل نیز شامل می شود. مثلا اگر سالمند نیاز به پیاده روی یا نیاز به رفتن به درمانگاه داشته باشد این پرستاران خدمات همراهی این عزیزان را نیز انجام می دهند و همیشه در کنار عزیزان سالمند هستند.

چه کسانی به دنبال آگهی استخدام پرستار سالمند هستند

معمولا خانواده هایی که می خواهند از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنند به دنبال آگهی استخدام پرستار هستند همچنین افرادی نیز که تخصص در مراقبت از سالمندان را دارند و تمایل به استخدام در شرکت های پرستاری دارند به دنبال آگهی استخدام پرستار سالمند هستند. این پرستاران باید شرایط مناسبی داشته باشند تا بتوانند در این شرکت ها استخدام شوند که در زیر به این شرایط اشاره می کنیم.

شرایط پرستاران برای استخدام شدن در شرکت های پرستاری

یک پرستار سالمند علاوه بر داشتن مهارت های تخصصی در راستای مراقبت های پرستاری، باید خصوصیات ویژه ای را نیز در کنار این تخصص ها داشته باشد و آنها را در مراقبت از سالمند به کار گیرد. پس پرستارانی که به دنبال آگهی استخدام هستند و می خواهند در شرکت های پرستاری استخدام شوند باید شرایط و خصوصیات زیر را دارا باشند. این خصوصیات شامل:

1- صبور بودن
2- دارای تجربه کاری
3- داشتن روحیه بالا
4- داشتن سلامت جسمی و روحی
5- تعهد کاری

نتیجه:
دو قشر متفاوت به دنبال آگهی استخدام پرستار سالمند می باشند یکی سالمندانی که به دنبال پرستار سالمند می باشند و دیگری پرستارانی هستند که برای استخدام شدن در شرکت های پرستاری به دنبال آگهی های استخدام پرستار منزل می باشند. شرکت پرستاری آتیه پرستاران سلامت یکی از شرکت هایی می باشد که خدمات اعزام پرستار را انجام می دهند. پس اگر یکی از این دو قشر می باشید می توانید با کارشناسان این موسسه تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید کارشناسان این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به درخواست های شما می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × چهار =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست