تماس
021-66582923

استخدام نگهداری سالمند در منزل تهران

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
نگهداری از سالمند تمام وقت در منزل - استخدام نگهداری سالمند در منزل تهران

همانطور که می دانید در کشورهای گوناگون پدیده سالمندی روبه افزایش می باشد و در این میان کشورهای توسعه یافته توجه ویژه ای دارند به ضرورت برنامه جامعی برای سالمندان که از لحاظ امنیت و اقتصادی نیز برای سالمندان مفید و موثر باشد و استخدام نگهداری سالمند را جزو اولویت های خود قرار داده اند. بالا بردن توانایی های جسمی ، گفتاری ، ذهنی و فکری در روند سلامت آنها و کمک کردن به بهتر زندگی کردن سالمندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

استخدام نگهداری سالمند

امروزه استخدام نگهداری سالمند با اهداف گوناگونی در بین خانواده ها رواج یافته و این خانواده ها بر این باروند که با استخدام پرستار سالمند می توانند بهترین کمک را به سالمند خود کنند. افرادی که در زمینه نگهداری سالمند فعالیت می کنند می تواند به گونه های مختلفی خدمات رسانی نماید. مثلا این پرستاران می توانند به صورت شبانه روزی و یا روزانه از سالمندان حمایت کنند و یا اینکه این پرستاران می توانند در کنار خدمات به سالمندان از کودکان نیز مراقبت نمایند.

توانایی ایجاد ارتباط با یک پرستار سالمند می تواند تغییرات شگرفی را در روند بهبود زندگی یک سالمند ایجاد نماید. شناخت یک سالمند توسط پرستار سالمند بسیار مهم است و باید یک پرستار منزل  نیاز های سالمند را شناسایی کرده تا روند روحی و جسمی سالمند را در سطح بالایی نگه دارد.

استخدام نگهداری سالمند در تهران

استخدام نگهداری سالمند در تهران یکی از اصلی ترین خدمات در موسساتی می باشد که خدمات پرستای به منازل در سطح تهران ارائه می دهند زیرا با وجود دغدغه های زیادی که خانواده ها با آن در ارتباط هستند مانند شاغل بودن، نداشتن وقت کافی، کمبود تجربه و نداشتن مهارت کافی در پرستاری از سالمندان، خانواده ها را مُجاب می کند که برای سالمند عزیزشان به فکر استخدام پرستار منزل باشند تا بتوانند مستقیماً روند نگهداری و مراقبت از سالمند را در منزل خود در دست بگیرند. همچنین به خانواده ها این احساس منتقل می شود که خیالشان از بابت سالمند عزیزشان آسوده خاطر باشد و به کارهای روزمره ی خود بتوانند رسیدگی کنند .

استخدام نگهداری سالمند شبانه روزی در تهران

استخدام نگهداری سالمند شبانه روزی در تهران این بستر را فراهم ساخته تا در تمام ساعات شبانه روزی پرستار در خدمت سالمندان عزیز باشد وآنها را با تمام وجود حمایت و پرستاری کنند تا روند زندگی سالمندان عزیز به حالت طبیعی خود بازگردد و بتوانند با نشاط و حالی خوب در کنار عزیزانشان زندگی کنند .

اگر شما پرستار استخدام کرده اید و بنا به دلایلی خودتان دور از سالمند زندگی می کنید سعی کنید دائما به سالمند عزیزتان سر بزنید. این کار شما باعث می شود که حالت خوبی در سالمند ایجاد شود و احساس نکند که یک انسان اضافه می باشد . سر زدن شما به سالمند به او روحیه و نشاط مضاعف میدهد که می تواند برای سالمند خوب باشد.

استخدام نگهداری سالمند و کودک

استخدام نگهداری سالمند و کودک به گونه این است که شما در منزل خود از سالمند و کودک بهره می برید و نیاز به فردی دارید که از این دو عزیز مراقبت و نگهداری کند. این پرستاران هم تخصص مراقبت از سالمندان را دارند و هم در زمینه مراقبت از کودکان نیز می توانند به خانواده ها خدمات رسانی کنند.

بنا بر پیشنهاد کارشناسان آتیه پرستاران سلامت اگر از لحاظ مالی دغدغه ای ندارید بهتر است برای هر دو عزیز خود ( سالمند و کودک) به طور مجزا و جدا از هم پرستار استخدام نمایید. چون شما با این کار می توانید امنیت بیشتری به کودک و یا سالمند بدهید و پرستار می تواند با دقت و تمرکز بیشتری به مددجوی خود خدمات رسانی کرده و از او مراقبت نماید.

خدمات استخدام نگهداری سالمند

  • مراقبت و نگهداری از سالمند . سالمندانی که دچار بیماری هستند و سالمندانی که سالم می باشند
  • برنامه ریزی لازم برای دادن داروهای سالمند
  • کنترل عوامل حیاتی سالمند ملنند کنترل قند خون ، فشار خون ، کنترل وزن سالمند و ….
  • تهیه غذا و دادن غذا به سالمند
  • عوض کردن لباس های سالمند مخصوصا لباس های کثیف و همچنین شستن این لباس ها
  • بردن سالمند به حمام و انجام امور نظافتی مانند کوتاه کردن ریش ، کوتاه کردن ناخن حتی کوتاه کردن موهای زاید بدن
  • استخدام نگهداری از سالمند برای افرادی که زخم بستری هستند و یا از زخم های دیگر رنج می برند .
  • آشنایی کامل با اصول کمک های اولیه و اورژانسی
  • پرستار سالمند باید زمانی را به امور فراقت سالمند اختصاص دهد و با سالمند به انجام کارهای آموزشی و تفریحی بپردازد . یا اگر تمایل داشت با هماهنگی خانواده به بیرون رفته و همراه سالمند به قدم زدن و پیاده روی بپردازند .
  • انجام امور تزریقات سالمند

استخدام نگهداری سالمند در کرج

استخدام نگهداری سالمند در کرج را می توان بعد از تهران جزو بیشترین فعالیت های موسسات پرستاری دانست که دلیل اصلی آن را می توان به کلان شهر بودن کرج و همچنین نزدیکی این شهر به تهران دانست که موسسات را مجاب می کند که علاوه بر تهران به خانواده های مقیم کرج نیز خدمات رسانی نمایند. یکی از این موسسات که خدمات هم به سالمندان ساکن تهران و هم به سالمندان ساکن کرج ارائه می دهد آتیه پرستاران سلامت می باشد که اگر نیاز به استخدام نگهداری سالمند دارید می توانید با کارشناسان این موسسه تماس برقرار نمایید و از خدمات آنها بهره ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هشت − سه =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - استخدام نگهداری سالمند در منزل تهران
فهرست