تماس
021-66582923

استخدام پرستار بچه در تهران + خدمات منزل

استخدام پرستار, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
استخدام پرستار بجه در منزل تهران - استخدام پرستار بچه در تهران + خدمات منزل

استخدام پرستار بچه در تهران یکی از مراحل و خدماتی می باشد که در موسسه آتیه پرستاران سلامت به هموطنان عزیز ارائه می شود . همانطور که می دانید پرستاری و نگهداری از بچه در منزل خود دارای مزیت هایی می باشد که می توان به شکوفایی استعداد های آنها در کنار والدین و رشد و تعالی آنها بیانجامد . بچه ها دوست دارند که همیشه کنار والدین خود بوده و از نعمتِ بودن آنها استفاده نمایند تا بتواند هم از لحاظ امنیت تامین باشد و هم با آسوده خاطر فرامین را بیاموزد .

وقتی که بچه ها در منزل مورد نگهداری و پرستاری قرار می گیرند پدر و مادران نیز می توانند به روش پرستاری آنها نظارت داشته و با هماهنگی که با پرستار کودکشان دارند می توانند به روند رو به رشد تربیت بچه هایشان کمک شایانی بنمایند. برای انتخاب پرستار کودک در منزل والدین باید به ویژگی های پرستاران توجه کرده و نگاهی به خصوصیات آنها داشته باشند . موسسه آتیه پرستاران سلامت با تمام توان آماده است شما والدین را یاری نماید .

استخدام پرستار بچه

استخدام پرستار بچه در تهران جزو مشاغلی می باشد که چند سالی بسیار روی زبان ها می چرخد . یک پرستار بچه باید دارای شرایط و ویژگی هایی برای استخدام بوده و دوره های آموزشی را همچون کودکیاری ، روانشناسی کودک ، مادریاری را پشت سر گذاشته باشد تا شناخت لازم را بر بچه ها داشته باشد . برای حفظ و سلامتی بچه و کودکان نیز باید دوره های کمک های اولیه را پشت سر گذاشته باشد تا بتواند به خوبی از بچه های شما پرستاری نماید . به روز بودن نسبت به علوم پرستاری در دنیا از دیگر شاخصه های پرستار بچه می باشد .

والدین موظف هستند که در هنگام استخدام پرستار بچه در تهران نکاتی را به پرستار گفته و با پرستار تعامل خوبی داشته باشند .

 • تمامی اتاق های خانه را به پرستار نشان دهید و پرستار بچه را حتما با محل فیوزهای برق ، کلید های برق ، کنترها ، محل خطرناک احتمالی خانه ، چراغ قوه و … آشنا کنید .
 • از پرستار بچه بپرسید که به علوم پایه ای کمک های اولیه آشنایی دارد و با آن روشها را مرور کنید و محل نگهداری وسایل و کمک های اولیه را به او نشان دهید تا در شرایط اضطراری به خوبی از آنها استفاده کند.
 • اطلاعاتی که مربوط به بیمه تامین اجتماعی می باشد را در دسترس قرار دهید که اگر در شرایط خاص مجبور شد کودک تحت مراقبت پزشک قرار گیرد مشکلی برای این مساله وجود نداشته باشد .
 • نکات ایمنی که مربوط به حمام بچه می شود را به پرستار گوشزد کنید که اگر قرار شد بچه را به حمام ببرد مشکلی پیش نیاید .
 • چگونگی استفاده از وسایل خانه به پرستار بچه آموزش دهید ، وسایلی که مجاز به استفاده از آنها می باشد را به پرستار شرح دهید .
 • اصطلاحات مربوط به وسایل و تجهیزات حفاظتی خانه را به پرستار بچه بگویید و حتما شماره تلفن های اضطراری با مراکز پلیس یا اورژانس را در دسترس قرار دهید که اگر در شرایطی خانه شما مورد سرقت دزدان قرار گرفت پرستار بچه شما به خوبی به این شرایط آشنا باشد .
 • راههای خروج در شرایط اضطراری از خانه را به پرستار بچه بگویید و همینطور روش استفاده و محل قرار گرفتن کپسول آتش نشانی

چگونگی رفتار و برخورد خانواده ها در مورد استخدام پرستار بچه در تهران

وقتی که شما یک پرستار بچه را برای پرستاری از دلبندتان استخدام می کنید تمام موارد را مدنظر داشته باشید و سعی کنید که به بهترین شکل ممکن و عالی ترین گزینه را برای این کار انتخاب نمایید .

در این راستا نیز شما والدین عزیز خود می توانید برای کیفیت در امر آموزش و یادگیری و آینده بهترِ بچه خویش، دخیل بوده و نکاتی را در مورد چگونگی برخورد و رفتار با پرستار کودک را بدانید . ما در این بخش شما را با کارهایی آشنا می کنیم که می تواند باعث رابطه محکم و خوب بین شما و پرستارمنزل شود .

 • هماهنگ بودن والدین با پرستار در کارهایی که باید در قبال بچه انجام شود .
 • خواستن مواردی که شاید پرستار بچه از یاد برده باشد و خاطر نشان کردن به پرستار
 • داشتن برنامه منظم و اصولی که بین شما و پرستار شکل می گیرد برای اصول تغذیه و زمانبندی ساعات غذا خوردن بچه
 • صحبت و مشورت کردن با پرستار و داشن رابطه خوب که می تواند به روش بهتر تربیت بچه ختم شود .

در هنگام استخدام پرستار بچه در تهران باید به این موضوع اشراف کامل را داشته باشید که شخصیت بچه های عزیز شما از بدو تولد شکل خواهد گرفت و آموزش در این فرایند بسیار پر اهمیت می باشد . وقتی که بچه عزیز شما کار خوبی را انجام می دهد نیاز دارد مورد تشویق قرار گیرد و در ناخداگاهشان ثبت گردد که کارهای خوب و انجام درست آنها مهم و تاثیر گذار می باشد .

علاوه بر تشویق ، آموزش و فراگیری علوم برای پیشرفت و ارتقا سطح فکر آنها مهم می باشد . شما می توانید بچه توانمند و کاردان خود را در منزل با تمام این شرایط و آموزشها بهره مند کنید و دیگر نگران بچه عزیزتان نباشید زیرا خیالتان راحت است که زیر نظر یک پرستار بچه خوب تحت آموزش و فراگیری علوم مربوطه خواهد بود .

تمایل والدین به استخدام پرستار کودک در منزل

تمام والدین دوست دارند که بچه عزیزشان در کنار خودشان و در منزل مورد آموزش و پرستاری قرار گیرد . زیرا هم وقت بیشتری را با آن سپری می کنند و هم خود از نزدیک شاهد مراحل آموزش و فراگیری بچه خویش هستند .

خانواده هایی نیز شغل و کارشان طوری است که یا در منزل نیستند یا وقت رسیدگی به بچه را ندارند در این میان استخدام پرستار بچه به امری مهم و کاربردی تبدیل می شود . شرایط جسمی و فیزیکی بعضی والدین عزیز نیز باعث می شود که نتوانند بچه هایشان را به مهد یا مراکز آموزش ببرند و در این حال بهترین گزینه پرستاربچه در منزل می باشد .

نکات مهم برای استخدام پرستار بچه در تهران

اگر می خواهید به عنوان پرستار کودک در منزل استخدام شوید حتما موارد زیر را مد نظر بگیرید.

 • نزدیک بودن محل کار به منزل شما
 • همکاری با موسسات معتبر و دارای مجوز لازم
 • داشتن اطلاعات کافی در مورد بچه و والدین آن
 • همکاری با موسساتی که پورسانت کمتری از شما بگیرند.

استخدام پرستار بچه در کرج

نکات مهمی را که در بالا راجعب استخدام پرستار بچه در تهران اشاره کردیم همان نکات شامل استخدام پرستار بچه در کرج نیز می باشد. موسسه آتیه پرستاران سلامت چند سالی می باشد که با حمایت خانواده های عزیز توانسته خدمات خود را برای کودکان ساکن کرج نیز ارائه دهد. وجود مراکزی که خدمات اعزام پرستار بچه ارائه می دهند باعث شده که خانواده ها با خیالی آسوده به استخدام پرستار بچه برای مراقبت از کودکان خود بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − 12 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - استخدام پرستار بچه در تهران + خدمات منزل
فهرست