تماس
021-66582923

استخدام پرستار شیفت صبح معمولا برای خانواده هایی ارائه میشود که شاغل هستند و یا اینکه بنا بر مسائلی نمی توانند شیفت صبح را در منزل باشند. پرستاران از جمله گروه و اقشاری هستند که جامعه و مردم به خدمت و راهنمایی آنها و همچنین به تجربه و دانش آنها نیازمند هستند. این گروه از افراد که بخشی از آنها شامل پرستاران شیفت صبح می باشند در منازل به ارائه خدمت می پردازند، که این گروه می توانند کمک زیادی به آسیب‌پذیرترین اعضای جامعه از جمله کودک ،سالمند و بیمار بکنند.

پرستاران شیفت صبح که برای خدمت در منازل به کار گرفته می‌شوند تلاش می‌کنند که با کمک به فرد سپرده شده به آنها در درجه اول سبب بهبود کیفیت زندگی او و در وهله بعدی سبب رشد و شکوفایی او شوند. پرستارانی که برای خدمت به افراد در منزل خودشان به کار گرفته می‌شوند این امکان را دارند که بین خود و فرد تحت مراقبتشان روابط عمیق تری به وجود آورند و همچنین آنها در یک محیط شخصی تر از محیط بیمارستان و درمانگاه مشغول به فعالیت می شوند که خود این هم سبب بهبود روابط بین پرستار و فرد مورد مراقبت می شود.

با استخدام پرستار شیفت صبح چه خدماتی دریافت می کنید

پرستاری که برای نگهداری و مراقبت از یک فرد از نظر اصول بهداشتی و نظافتی به کار گرفته می‌شود موظف است که تمام امور مراقبتی و شخصی مربوط به فرد را در منزل خود او انجام دهد. افراد سپرده شده به این پرستاران ممکن است سالمند یا ناتوان باشند و یا اینکه فردی باشد که جراحی خاصی را انجام داده باشد.شما با استخدام پرستار شیفت صبح می توانید خدمات زیر را دریافت نمایید.

 • به نیازهای فرد مورد مراقبت خود آگاه باشد برای آنها برنامه‌ریزی کند.
 • برنامه نگهداری و مراقبتی خود از فرد مورد مراقبتش را در اختیار خانواده و موسسه ای که پرستار تحت نظارت آن است بگذارد.
 • میزان رشد و بهبود و پیشرفت درمان روحی و جسمی فرد را ارزیابی کند .
 • در همه فعالیت های روزمره فرد اعم از نظافت و شستشو و حمام و غیره به او کمک کند .
 • زخم و پانسمانهای فرد را تعویض کند.
 • در مورد نگرانی ها و دلواپسی های بیمار با پزشک مشورت کند .

پرستارانی که به صورت شیفتی کار می کنند

پرستارانی که در منازل مشغول به کار هستند می توانند در ساعات کاری شان انعطاف پذیری زیادی داشته باشند به عنوان مثال یک پرستار می تواند با یک کودک یا سالمند و یا فرد بیمار به صورت دراز مدت و در کل روز کار کند یا اینکه می تواند در طول روز از چندین فرد نیازمند به مراقبت در ساعات مختلف و به صورت شیفتی به عنوان شیفت صبح یا عصر یا شب مراقبت به عمل آورند.

نکته دیگر در مورد پرستارانی که به دنبال استخدام پرستار شیفت صبح هستند این است که یک پرستار می تواند فقط در یک حوزه خاص که تخصص دارد فعالیت کند یا اینکه نه در چندین مورد و برای نیاز های زیادی می‌تواند به افراد کمک کند مانند پرستاری که فقط از کودک مراقبت می کند و یا اینکه پرستارانی که در حوزه درمان فعالیت می‌کنند و یا پرستاری که هم خدمات مراقبتی و هم درمانی را ارائه می دهد.

چگونه می توان استخدام پرستار شیفت صبح شد

اولین پله برای حرکت به سمت حرفه ی پرستاری طی کردن مراحل آموزشی در این حرفه است که بستگی دارد شما بخواهید به چه سطحی از آموزش و دانش اکتفا کنید می توانید با گرفتن یک مدرک دیپلم یا فوق دیپلم توسط شرکت های پرستاری جذب شوید یا اینکه می توانید با کسب مدرک لیسانس و فوق لیسانس پس از گذراندن دروس دانشگاهی و کارهای عملی و تجربی با دانش بیشتر و مسئولیت پذیری بیشتری وارد این حرفه شوید.

وِیژگی های پرستارانی که به دنبال استخدام پرستار شیفت صبح هستند

 • تجربه و دانش اگر پرستار در سطح خیلی ابتدایی مشغول به خدمت است شاید چندان نیازی به تجربه نباشد اما برای مراقبت های بهداشتی و درمانی نیاز به دانش و تجربه لازم در این زمینه است.
 • مهارت خیلی از موقعیت های مراقبتی در منزل به صورت یکباره و به صورت کاملاً پیش بینی نشده به وجود می‌آید یک پرستار در منزل باید بتواند با مثبت اندیشی و حفظ خونسردی و به کارگیری مهارت خود به بهترین نحو این چالش را پشت سر بگذارد.
 • در اختیار بودن فرد به صورت تمام و کمال یک فرد برای مراقبت و انجام امور خود به شما تکیه می کند شما باید بتوانید کاملاً برای او مورد اعتماد باشید.
 • قدرت بدنی پرستاران ممکن است خیلی از موارد نیاز به جابجا کردن و حرکت دادن بیمار داشته باشد در نتیجه نیاز به قدرت بدنی دارد.
 • مهارت و قدرت درک شرایط و احساسات فرد بیمار یا فرد تحت مراقبت شما ممکن است خیلی از موارد احساس ناخوشایند و احساس درد داشته باشد شما باید با سعه‌صدر مهربانی و آرامش و درک شرایط بتوانید بیشترین و بهترین کمک را بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

10 − ده =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست