تماس
021-66582923
استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل تهران

استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل تهران

استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل یکی از مراحل پذیرش در شرکت هایی می باشد که خدمات پرستاری در منزل برای کودکان ارائه می دهند. شرکت هایی که این خدمات ارائه می دهند با هدف ایجاد اشتغال برای نیروهایی که تخصص در مراقبت از کودکان را دارند و همچنین با هدف حمایت از والدین فعالیت می نمایند.

استخدام پرستار نگهداری کودک

استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل باعث شده مسیر زندگی برای والدین هموارتر شده و دغدغه های مراقبت از کودک و نوزاد در بین خانواده ها به کمترین حد ممکن برسد. این امر باعث شده که تقاضا برای داشتن یک پرستار کودک خوب و کسی که بتواند به خوبی از کودکشان مراقبت نماید بالا برود.

با توجه به تمایل خانواده ها به استخدام پرستار جهت نگهداری کودک، بسیاری از افراد مخصوصا خانم های جوان ترقیب شده اند که این شغل را به صورت حرفه ای و آکادمیک انتخاب کرده و مراحل آموزشی را به صورت مرتب در دانشگاه ها و یا مراکز ارائه خدمات آموزش پرستاری دنبال نمایند.

این مراکز با علم روز به کارآموزان پرستاری آموزشهای مراقبت از کودکان و نوزادان را ارائه می دهند و این کارآموزان در پایان با دریافت مدرک معتبر می توانند خدمات نگهداری از کودکان را در منزل ارائه دهند.

آموزشهای ارائه شده به پرستاران کودک

افرادی که به دنبال شغل پرستاری از کودک هستند باید کلیه موارد مراقبت و نگهداری از کودکان و نوزادان را آموزش دیده باشند که بتوانند بهترین خدمات را به کودکان بدهند. این آموزشها شامل:

 • تغذیه کودک و نوزاد
 • خواب کودکان و نوزادان
 • بازیهای کودکان و نوزادان
 • آموزش نکات ایمنی کودکان و نوزادان
 • آشنایی با بیماری های عمومی کودکان و نوزادان
 • آشنایی با نحوه ارتباط با کودکان و نوزادان
 • آشنایی با حمام دادن کودک و نوزاد
 • آشنایی با دستشویی بردن کودک
 • آشنایی با نحوه پوشک عوض کردن نوزادان
 • آشنایی با طریقه ناخن گرفتن کودک و نوزاد

خدمات دریافتی با استخدام پرستار نگهداری کودک

خانواده های محترم می توانند با استخدام پرستار نگهداری کودک بهترین خدمات را از این پرستاران دریافت نمایند. این خدمات می تواند به شما در نگهداری از کودکانتان کمک فراوانی نماید. خدمات ارائه شده شامل

 • مراقبت از کودکان از لحاظ ایمنی
  ایمنی کودکان و نوزادان خط قرمز والدین می باشد پس در درجه اول پرستاران باید نکات ایمنی که باعث می شود کودکان و نوزادان در امان باشند را رعایت نمایند. مثلا مراقبت از کودکان برای جلوگیری از افتادن روی زمین، مراقبت از کودکان در هنگام بازی، مراقبت از کودک و یا نوزاد در هنگام غذا خوردن و شیر خوردن، مراقبت از کودکان و یا نوزادان در برابر وسایل خطرناک مانند اشیاء تیز و یا وسایل برقی
 • مراقبت از کودکان در برابر گرسنگی
  از دیگر وظایف و خدمات پرستاران کودک می توان به رسیدگی و مراقبت از کودکان و نوزادان در برابر گرسنگی دانست. پرستار باید مراقب باشد که کودک یا نوزاد گرسنه نماند و در زمان گرسنگی آنها را کاملا سیر کند.
 • انجام امور بهداشتی کودک و نوزاد
  از دیگر خدماتی که والدین در هنگام استخدام پرستار نگهداری کودک می توانند دریافت نمایند خدمات بهداشتی می باشد. پرستار موظف است که کودکان را هنگامی که ادرار دارند سر موقع به دستشویی ببرد و یا پوشک نوزادان را سر موقع تعویض نمایند و نگذارند ادرار باعث سوختگی بدن نوزاد شود. از دیگر خدمات پرستار عوض کردن لباس هایی که کودک در هنگام بازی یا غذا خوردن کثیف شده است می باشد.
 • انجام خدمات سرگرم کننده
  پرستاران مراقب کودک برای سرگرم کردن کودکان می توانند با انجام بازیهای مناسب و آموزشی، اوقات فراغت کودکان را پر کنند. همچنین این پرستاران می توانند به کودکان با سن بالا در انجام تکالیف مدرسه کمک کنند.

استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل تهران

ما در این مبحث سعی کردیم که نکات مهم و آموزنده ای راجعب پرستاران کودک و نوع خدمات آنها برای شما کاربران عزیز شرح دهیم. حال اگر به دنبال استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل در تهران هستید و یا می خواهید به عنوان پرستار استخدام شوید می توانید با شرکت آتیه پرستاران سلامت اعلام همکاری نمایید. کارشناسان ما نیز با دادن مشاوره کامل سعی در ارائه خدمات به شما عزیزان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده + 6 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - استخدام پرستار نگهداری کودک در منزل تهران
فهرست