تماس
021-66582923

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

استخدام پرستار, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
استخدام پرستار کودک و نوزاد در منزل تهران پرستاری در منزل استخدام پرستار کودک در منزل تهران

استخدام پرستار کودک  معمولا برای مادرانی که شاغل هستند ، مادرانی که تجربه ی کافی برای نگهداری از نوزاد یا کودک خود را ندارند ، مادرانی که نیاز به آموزش در خصوص مراقبت از کودک خود دارند یکی از واجباتی می باشد که حتما پیشنهاد می شود مادران نسبت به این موضوع حساسیت خاص خود را اعمال نمایند.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات مهمی در مورد استخدام پرستار کودک در منزل را برای شما عزیزان شرح دهیم. اگر قصد استخدام شدن دارید و قصد دارید به عنوان پرستار از کودکان مراقبت کنید حتما تا پایان این مبحث ما را همراهی نمایید. همچنین این مطلب برای والدینی که می خواهند پرستار برای کودکشان استخدام کنند ، می تواند مفید باشد.

خصوصیات مراقبین در استخدام پرستار کودک

موسسه آتیه پرستاران سلامت که یک موسسه پرستاری در منزل می باشد بر اساس ضوابطی که مدیران این موسسه اعمال کرده اند، اقدام به استخدام پرستار کودک در منزل می کنند. چون معتقد هستند مراقبت از کودک بسیار حساس بوده و نمی توان هر کسی را به عنوان پرستار برای مراقبت از کودکان انتخاب کرد. در نتیجه پرستارانی که این موسسه انتخاب می کند باید خصوصیات زیر را داشته باشد.

 • متعهد باشد ( مهمترین بند )
 • تجربه ی مادر شدن را داشته باشد
 • قدرت روانشناسی بالایی داشته باشد
 • صبر و حوصله ی بالایی داشته باشد
 • بتواند به راحتی با کودک بازی کند
 • دانش علمی خوبی در مورد کودکان و نوزادان داشته باشد
 • سیگاری نباشد
 • از سلامت روحی و روانی کاملی برخوردار باشد
 • از داروهای اعصاب استفاده نکند
 • خصوصیات اخلاقی شادی داشته باشد
 • مشکلات خصوصی خود را با مسائل کاری قاطی نکند.
شرایط استخدام پرستار کودک در منزل تهران

نحوه استخدام پرستار کودک

پرستاران کودک بعد از گزینش توسط کارشناسان آتیه پرستاران سلامت به استخدام شرکت پرستاری کودک آتیه پرستاران سلامت در می آیند. این عزیزان برای مراقبت از کودک و نوزاد باید کلیه ی مدارک خود را ( شناسنامه ، کارت ملی جدید ، صفته ) هنگام گزینش همراه داشته باشند. کارشناسان ما بعد از بررسی های لازم نسبت به استخدام شما اقدامات لازم را انجام می دهند.

نکات مهم برای پرستاران کودک در هنگام استخدام

مراقبین محترم اگر قصد استخدام شدن به عنوان پرستار منزل را دارید حتما پیشنهاد می شود موارد زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید از این شغل لذت ببرید. این موارد شامل:

 • در درجه ی اول سعی کنید با موسسات پرستاری در منزل معتبر اقدام به همکاری کنید
 • کسب اطلاعات کافی در مورد کودک و خانواده ی کودک
 • اگر می خواهید به صورت روزانه کار کنید سعی کنید محل زندگی کودک نزدیک به شما باشد چون رفت و آمدهای با مسافت زیاد شما را اذیت می کند
 • در مورد موسسه تحقیق کنید که آیا از حقوق پرستار به عنوان پورسانت مبلغی را دریافت می کنند یا نه
 • قبل از استخدام شدن حتما در مورد اصول مراقبت از کودکان تحقیق کنید و با این اصول آشنایی پیدا کنید.

حقوق پرستار کودک در منزل تهران:

در هنگام استخدام پرستار کودک مهترین مساله ای که پرستاران از کارشناسان ما سوال می کنند میزان دستمزد و حقوق یک پرستار می باشد. باید بگوییم حقوقی که به یک پرستار کوک در منزل ارائه داده می شود متفاوت می باشد . یک مراقب ساده حقوقی متفاوت دارد با یک فردی که مدرک مامایی یا کودکیاری دارد .

یا اینکه بسیاری از کودکان هستند که بیماری های خاصی دارند و مراقبت و پرستاری از آنها هزینه ای بیشتر از دیگر پرستاران را دارد . جدا از تخصص های پرستاری ، مقطع زمانی نیز تاثیر بر دستمزدهای پرستار دارد .

به علت متغیر بودن هزینه های پرستاری در منزل از شما عزیزان درخواست می شود برای اطلاع کامل از هزینه ها با کارشناسان ما تماس گرفته و همچنین می توانید با مشاوره گرفتن از آنها انتخاب کاملا درستی در انتخاب پرستار کودک در منزل تهران داشته باشید .

نحوه استخدام پرستار کودک در منزل تهران

اگر می خواهید در شرکت خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت به عنوان پرستار کودک استخدام شوید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و علاقه خود را برای همکاری با ما اعلام نمایید. یا اینکه با کلیک بر روی کلمه استخدام پرستار  ، وارد صفحه ی دیگری شده و در پایین صفحه فرم استخدام را پر کنید. کارشناسان ما نیز در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مراحل استخدام را به شما اعلام می نمایند.

, , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 + 6 =

فهرست