تماس
021-66582923

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

استخدام پرستار, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه

استخدام پرستار کودک  معمولا برای مادرانی که شاغل هستند ، مادرانی که تجربه ی کافی برای نگهداری از نوزاد یا کودک خود را ندارند ، مادرانی که نیاز به آموزش در خصوص مراقبت از کودک خود دارند یکی از واجباتی می باشد که حتما پیشنهاد می شود مادران نسبت به این موضوع حساسیت خاص خود را اعمال نمایند.

استخدام پرستار کودک

استخدام مراقب کودک یکی از موارد پذیرش نیرو توسط مراکز ارائه خدمات پرستاری می باشد . این مراکز با پذیرش افرادی که تجربه نگهداری از کودکان را دارند به خانواده ها کمک می کنند که بدون هیچ نگرانی کودک خود را به این پرستاران بسپارند.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات مهمی در مورد استخدام پرستار بچه را برای شما عزیزانی که درخواست پرستار کودک دارید و یا افرادی که قصد استخدام پرستاری در منزل را دارند شرح داده ایم که پیشنهاد می شود تا پایان این مبحث ما را همراهی نمایید.

استخدام پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل شغلی متفاوت می باشد از استخدام پرستاران کودک که در مراکز نگهداری مانند بیمارستانها، بهزیستی و غیره در حال فعالیت هستند. فردی که در منزل جهت مراقبت از کودکان استخدام می شود باید مثل یک مادر کلیه نیازهای کودکان را محیا نموده و با محبت خود کمبود مادر یا دوری مادر را به خوبی پر کند. پس افرادی که به عنوان پرستار کوک در منزل مشغول به فعالیت هستند باید رفتارشان همسو با رفتار خانواده بوده تا در کودک احساس دوگانگی ایجاد نشود.

استخدام پرستار کودک در تهران

موسسه آتیه پرستاران سلامت که یک موسسه پرستاری می باشد که در شهر تهران فعالیت خود را به خانواده های عزیز ارائه می دهد. این موسسه بر اساس ضوابط سخت گیرانه که کارشناسان اعمال کرده اند، اقدام به استخدام پرستار کودک در تهران می کنند. چون معتقد هستند نگهداری از کودک بسیار حساس بوده و نمی توان هر کسی را به عنوان پرستار برای مراقبت از کودکان انتخاب کرد. در نتیجه پرستارانی که این موسسه را انتخاب می کنند باید خصوصیات زیر را داشته باشند.

 • متعهد باشد ( مهمترین بند )
 • تجربه ی مادر شدن را داشته باشد
 • قدرت روانشناسی بالایی داشته باشد
 • صبر و حوصله ی بالایی داشته باشد
 • بتواند به راحتی با کودک بازی کند
 • دانش علمی خوبی در مورد کودکان و نوزادان داشته باشد
 • سیگاری نباشد
 • از سلامت روحی و روانی کاملی برخوردار باشد
 • از داروهای اعصاب استفاده نکند
 • خصوصیات اخلاقی شادی داشته باشد
 • مشکلات خصوصی خود را با مسائل کاری قاطی نکند.

پرستاران کودک بعد از گزینش توسط کارشناسان آتیه پرستاران سلامت به استخدام شرکت پرستاری کودک آتیه پرستاران سلامت در می آیند. این عزیزان برای مراقبت از کودک و نوزاد باید کلیه ی مدارک خود را ( شناسنامه ، کارت ملی جدید ، صفته ) هنگام گزینش همراه داشته باشند. کارشناسان ما بعد از بررسی های لازم نسبت به استخدام شما اقدامات لازم را انجام می دهند.

استخدام پرستار کودک نیمه وقت

معمولا شرایط استخدام پرستار کودک نیمه وقت را خانواده ها یا پرستاران تعیین می کنند. به فرض مثال خانواده هایی هستند که شاغل می باشند و در طول روز مجبور هستند از کودک خود دور باشند. پس سعی می کنند این بازه زمانی را که از کودک خود دور هستند با استخدام پرستار بچه نیمه وقت پر کنند. همچنین پرستارانی هستند که به صورت نیمه وقت خدمات خود را ارائه می دهند و نمی توانند به صورت شبانه روزی فعالیت نمایند که موسسات برای اعزام خدمات نیمه وقت با این پرستاران همکاری می نمایند.

شرایط استخدام پرستار کودک در منزل - استخدام پرستار کودک در منزل تهران

استخدام پرستار کودک در کرج

استخدام پرستار کودک در کرج را می توان از دیگر خدمات جذب نیرو در موسسات پرستاری دانست . معمولا افرادی که از موسسات درخواست همکاری برای کار در منزل می کنند ساکن تهران و کرج و همچنین شهرستان های دیگر می باشند. این عزیزان با حضور در موسسات برای ارائه خدمات در منازل مخصوصا خدمات مراقبت از کودکان اعلام آمادگی می نمایند که بعد از پذیرش به منازل اعزام می شوند.

استخدام پرستار کودک نیاوران

معمولا موسسات سعی می کنند نسبت به محل زندگی پرستاران و کارفرمایان تدابیری بیاندیشند که رفت و آمد های طولانی خود به خود حذف شوند. به عنوان مثال خانواده هایی که ساکن نیاوران هستند بهتر است برای دریافت خدمات پرستاری از افرادی که محل سکونت آنها به منطقه نیاوران نزدیک است استفاده نمایند. در نتیجه کارشناسان با جستجو در فایل خود، پرستارانی که محل زندگیشان نزدیک به منطقه نیاوران می باشد را برای اعزام اعلام آمادگی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 1 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - استخدام پرستار کودک در منزل تهران
فهرست