اعزام پرستار در خانه برای سالمند ، بیمار و کودک

پرستار منزل
بدون دیدگاه

اعزام پرستار در خانه

اعزام پرستار در خانه برای سالمند ، بیمار و کودک 

اعزام پرستار در خانه : موسسه پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت که یک موسسه خدماتی در زمینه ی مراقبت و پرستاری در خانه فعالیت دارد دارای سابقه بیش از چند دهه فعالیت در این حوضه می باشد .این موسسه با بهره گیری از پرستاران با تجربه و با دانش علمی بالا و همچنین بهره بردن از کارشناسان حرفه ای زیر نظر مدیر حرفه ای و با تعهد کاری بالا ، آماده ی خدمات به خانواده های محترم که نیاز به مراقبت در منزل دارند ، می باشند.

بیشتر خانواده ها از وجود پربرکت سالمند و یا کودک در زندگی خود بهره می برند . این افراد سرمایه های زندگی ما هستند و ما وظیفه ی مراقبت و نگهداری از آنها را داریم . اما بعضی مواقع نمی توانیم به طور کامل و تماما مواظب آنها باشیم و از آنها پرستاری یا مراقبت کنیم . مخصوصا وقتی که سرکار می رویم و آنها مجبور هستند در غیاب ما تنها در خانه بمانند.

اما آیا تنها ماندن یک سالمند ناتوان یا کودک در منزل به صلاح می باشد و یا اگر بیماری در منزل دارید آیا می تواند در غیاب شما کارهای خود را انجام دهد. اینها همه دغدغه های خانواده ها برای مراقبت و پرستاری از عزیزانشان در غیاب آنها  می باشد.

مزیت پرستار در خانه

مزایای حضور پرستار در خانه :

حال اگر شما در منزل حضور داشته باشید آیا کودک یا سالمند و یا بیمار شما نیاز به حضور پرستار یا مراقب ندارند ؟

وجود پرستار در خانه در زمان حضور شما نیز می تواند بسیار مفید باشد. چون شما توان مراقبت و نگهداری از سالمند یا کودک یا بیمار خود را به طور مداوم ندارید و ممکن است خسته شوید و یا برای انجام امور شخصی یا امور منزل خود گاهی اوقات آنها را تنها بگذارید اما وجود پرستار در منزل  باعث می شود شما با خیال راحت کارهای روزمره خود را انجام دهید .

مزایای حضور پرستار در خانه برای سالمند و بیمار 

یا اینکه سالمند یا بیمار شما ناتوان است و برای جابجایی و یا استحمام آن نیاز به کمک داشته باشید. یا اینکه بیمار شما در منزل نیاز به یک سری رسیدگی های پزشکی از قبیل انجام تزریقات ، کنترل فشار خون ، قند خون ، ضربان قلب و…داشته باشد ، آیا شما می توانید این خدمات پزشکی را برای بیمار خود انجام دهید ؟

مزایای حضور پرستار در خانه برای مادران باردار 

وجود پرستار در خانه برای مادران باردار یا برای افرادی که تجربه ی اولین فرزند را دارند نیز می تواند کارایی فراوانی داشته باشد . وقتی مادری باردار است بنا بر وضعیت جسمانی او کار کردن و انجام امور منزل و شخصی برای او بسیار مشکل می باشد ، در این مواقع پرستار در منزل می تواند کلیه ی امور منزل و شخصی مادر باردار را انجام داده و حتی به مادر آموزشهای مربوط به دوران بارداری را  بگوید .

پس وجود پرستار در منزل چه در غیاب  شما در منزل و چه در زمان حضور شما می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد .

اعزام پرستار در منزل و خانه

اعزام پرستار در خانه توسط موسسه آتیه پرستاران سلامت:

موسسه پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت می تواند با اعزام پرستار در خانه که شامل پرستار کودک ، پرستار بیمار و پرستار سالمند می باشد ، کلیه ی خدمات مراقبتی و پرستاری  را برای عزیزان شما به صورت شبانه روزی ، روزانه ، شیفت شب و مقطعی به نحو احسن و ویژه انجام دهد .

اگر شما هم فکر می کنید که برای مراقبت و پرستاری از سالمند یا بیمار یا کودک خود نیاز به پرستار در خانه دارید می توانید با کارشناسان ما که به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را اعلام نمایید . کارشناسان ما نیز با دادن مشاوره دقیق به شما در کوتاه ترین زمان اقدام به اعزام پرستار برای شما می کنند.

, , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوشته های تازه

فهرست