اعزام پرستار روزانه سالمند در منزل

پرستار سالمند
بدون دیدگاه
پرستار روزانه سالمند

معمولا خدمات پرستاران سالمند شامل خدمات شبانه روزی ، روزانه ، شیفت شب ، مقطعی و ساعتی می باشد . اما بسیاری از سالمندان به دلایل مختلفی به دنبال پرستار سالمند روزانه در منزل هستند. مثلا سالمند فقط در طول روز تنها است و شبها اعضای خانواده در کنار او هستند و یا سالمند سالم است و نیاز به پرستار در شیفت شب ندارد و یکی دیگر از دلایل عمده هزینه ی بالا بودن پرستار شبانه روزی نسبت به روزانه است.

خدمات ارائه شده بوسیله پرستار روزانه سالمند:

  • مراقبت و پرستاری از سالمند بیمار
  • انجام کلیه ی امور منزل
  • انجام امور نظافت شخصی و منزل

مراقبت و پرستاری از سالمند بیمار

انجام کلیه ی تزریقات ، انجام کلیه ی پانسمان ها ، انجام کلیه ی سونداژها ، کنترل سلامتی سالمند ، دادن گزارش سلامتی سالمند به پزشک مربوطه ، کنترل وضعیت فشار خون سالمند ، استحمام سالمند بیمار، غذا دادن به سالمند ، مراقبت و نگهداری از سالمند هنگام راه رفتن ، مراقبت از بیماران ام اسی ، مراقبت از بیماران سکته مغزی ، مراقبت از بیماران آلزایمری و … .

انجام کلیه ی امور داخل و بیرون از منزل

نظافت منزل ، آشپزی کردن ، خرید منزل ، انجام امور اداری سالمند ، بردن سالمند به بیرون برای گردش

انجام امور نظافت شخصی سالمند

استحمام سالمند ، در صورت نیاز بردن سالمند به دستشویی ، عوض کردن پوشک سالمند اگر سالمن پوشکی باشد ، گرفتن ناخن های دست و پای سالمند ، کوتاه کردن موی سر سالمند و …

مراقبت از سالمندان پوشکی ، آلزایمری ، سکته مغزی و پارکینسونی

ساعت کاری پرستار روزانه سالمند:

معمولا ساعات کاری پرستار سالمند روزانه 8 ساعت کاری می باشد . اما ساعت کار در طی روز می تواند متغیر می باشد یعنی بعضی از پرستاران ساعت 8 شروع به کار می کنند تا 4 بعداز ظهر یا بعضی ها هستن که ساعت 10 صبح شروع به کار می کنند تا 6 بعداز ظهر .

برای اطلاع کامل از هزینه های پرستار سالمند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه پرستار روزانه سالمند در منزل:

هزینه های پرستار سالمند به صورت روزانه بستگی به شرایط سالمند و ساعت کاری دارد . مثلا سالمندی که بیمار است هزینه ی مراقبت و پرستاری از آن بیشتر است از سالمند سالم . یا سالمندانی هستند که درخواست پرستار سالمند روزانه در منزل به صورت هفته ای دو روز یا سه روز را خواستار هستند . اما در کل حداقل قیمت پرستار روزانه در ماه از 800/000 تومن شروع می شود تا سه میلیون به بالا می باشد .

, , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست