تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

اعزام پرستار سالمند سالم تهران + قیمت خدمات منزل

پرستار سالمند سالم تهران ” مسلما زندگی در کنار یکدیگر و با هم بودن معنای یافته و شیرین تر میگردد. اما گاهی اوقات در زندگی شرایطی چون رسیدن والدین به دوران کهنسالی و به دنبال آن کم توانی و آسیب پذیر بودن و نیازشان به مراقبت برای ادامه ی حیات، موجب می‌شود که خانواده ها برای ایجاد تعادل بین زندگی کاری، روزمرگی و مراقبت از عزیزانشان دچار درماندگی و نگرانی شده و عملاً مدیریت و کنترل زندگی از دستشان خارج گردیده و مجبور به دور کردن والدینشان از خانه برای حفظ امنیت و رفع احتیاجات شان شوند.

البته در نظر داشته باشید با اینکه سالمندی بیماری نبوده و جزئی از فرایند تکاملی بشر محسوب می شود، اما تمامی افراد را به یک میزان به چالش نکشیده و شیوه زندگی آنها در گذشته در میزان سلامتی و توانمندی آنها در دوران سالمندی بسیار تاثیرگذار است.

در این مقاله قصد داریم به مقوله ی پرستار سالمند سالم تهران که به زبان ساده پرستاری از سالمند با حداقل وابستگی میباشد بپردازیم اگر شما نیز چنین سالمند عزیزی در منزل دارید، لازم است در ادامه با ما همراه شوید.

پرستار سالمند سالم تهران

بر خلاف تصور عموم، دوران سالمندی مطلقا وابسته به سن عددی افراد نبوده و بسیار تحت تاثیر سن فیزیولوژیکی و عوامل موثر بر آن چون حوادث اتفاق افتاده در طول زندگی، زمینه ی بیماری‌های ژنتیکی، عوامل اجتماعی، مالی و شیوه صحیح یا غلط زندگی شخص در دوران جوانی می باشد که تبعاتی چون پا نهادن فرد با حداقل وابستگی، وابستگی نسبی یا حداکثر وابستگی به دنیای سالمندی را به دنبال خواهد داشت.

خوشبختانه سالمندانی که با حداقل وابستگی به لحاظ سلامت جسمانی این بخش از زندگی خود را سپری می کنند، کم نیستند اما از آنجایی که سلامت عمومی فرد تنها مختص به نیازهای جسمی و مالی نبوده و تا حد زیادی به سلامت روحی و روانی او نیز وابسته می‌باشد، زندگی کردن سالمندان آن هم به صورت تنها و با کاهش ارتباطات اجتماعی برایشان بسیار آسیب زاست زیرا تنهایی بر روی اشتها، تهییه غذا، از دست دادن امید به زندگی و در نتیجه تمایل به گوشه نشینی و انزوا بی‌تأثیر نبوده و افسردگی و اختلالات روحی جبران ناپذیری برای فرد به دنبال دارد.

پرستار سالمند سالم سرویسی است که به این عزیزان این امکان را می دهد تا در شرایطی که فرزندانشان فرصت کافی برای رسیدگی به آنها را ندارند، با در کنار داشتن پرستاری دلسوز، باتجربه و قابل اعتماد که مایه ی دلگرمی برای آنها هاست، بر تنهایی و ترس خود غلبه کرده و دوران سالمندی شادتری را پشت سر بگذارند.

خدمات ارائه شده توسط پرستار سالمند سالم در استان تهران و شهرها - اعزام پرستار سالمند سالم تهران + قیمت خدمات منزل

خدمات ارائه شده توسط پرستار سالمند سالم در تهران

سالمندان سالم درواقع کسانی هستند که بیش از حمایت جسمی به یک همراه و همدل و حامی عاطفی در کنار خود نیاز دارند تا با برقراری و ایجاد یک رابطه صمیمی و دوستانه دردسرهای زندگیشان تخفیف یافته و شرایط زندگی برایشان مساعدتر گردد.

یک پرستار سالمند سالم موظف است در قدم اول به سالمند عشق بورزد و درصدد رفع نیازهای روانشناختی و اجتماعی وی بر آید و با رویکرد و نگرشی جدید به دوران سالمندی و عواقب ناگریز آن همچون کاهش حواس شنوایی، بینایی، لامسه، زودرنجی و کم تحمل شدن، منعطفانه و با صبر و حوصله و حفظ عزت و احترام برخورد کرده.

همچنین و با بیان جملاتش بصورت پیشنهادی و نه دستوری، گفتگو و جملات دلگرم کننده و انجام کارهای مشترک همچون تماشای تلویزیون، مرور آلبوم های خانوادگی، حل جدول، شعر و کتابخوانی و همراهی وی برای گردش و رفتن به ویزیت های دوره ای پزشکی حس ارزشمند بودن را در درون او پر رنگ نماید.

همچنین با توجه ویژه نشان دادن به پیروی از رژیم غذایی سالم ( حذف نمک و گوشت قرمز و مصرف بیشتر سبزیجات و گوشت سفید ) کنترل قند، فشار خون و یادآوری داروهای مصرفی روزانه و ساکت و آرام نگه داشتن محیط خانه برای استراحت سالمند، فراهم ساختن جوی دلنشین و مطابق با میل و روحیه ی شکننده و حساس سالمند، لبخند رضایت ناشی از رفع کامل نیازهای عاطفی، جسمی و معیشتی اش در تمامی جهات بر روی لبانش بنشاند و به موازات آن با کاهش فشار وارده بر دوش بستگان، آرامش را به کانون خانواده تزریق نماید.

پرستار سالمند سالم تهران

پرستار سالمند سالم تهران خدمت پرمتقاضی در جوامع کنونی به خصوص در شهرهای بزرگ که افراد برای تامین هزینه های زندگی و رفاه بیشتر اغلب مجبورند به مدت طولانی در خارج از منزل و یا در شیفت های کاری شب به فعالیت های اقتصادی بپردازند و حجم کار و ترافیک شهری امکان رفت و آمد برای بودن در کنار والدین را به آنها نمی دهد.

همچنین پرستار سالمند سالم این امکان را در اختیار خانواده ها قرار میدهد تا با سپردن کار به کاردان و کاهش بار مسئولیتی، دغدغه و فشار روانی وارده به خود از بابت هر گونه بیماری احتمالی ناشی از سهل انگاری و تنهایی برای عزیزانشان، علاوه بر پشتیبانی موثر و اصولی از آنها آرامش و راحتی بیشتری نیز برای خود بخرند.

آتیه پرستاران سلامت با چندین دهه تجربه ی موفق در این زمینه و با امکان دسترسی آسان به تمام مراقبتهای خانگی اعم از سرویس های مراقبت‌های اولیه ی حمایتی و بهداشتی یا تخصصی درمانی، یک شبکه تامین کننده کامل نیازهای مراقبتی بخصوص در مورد سالمندان است که تنها با یک تماس ساده و مشاوره رایگان شرایطی را برای مراجعینش فراهم می‌سازد تا با رها شدن از رفتن به سرای سالمندان یا بیمارستانها، مراقبت‌های حمایتی یا پزشکی و پرستاری را در محیط آشنا و امن خانه دریافت نمایند.

قیمت خدمات پرستاری و نگهداری سالمند سالم در منزل

همانطور که می دانید قیمت خدماتی که متعلق به پرستار سالمند سالم است با خدماتی که مربوط به سالمندان بیمار است تفاوت زیادی دارد. این تفاوت ها بخاطر تخصصی می باشد که مربوط به پرستاران است. یک مراقبت در نگهداری سالمند سالم معمولا کاری راحت تر از سالمندان بیمار دارد.

اما قیمت های یک مراقب سالمند سالم به عوامل زیادی بستگی دارد مانند جنسیت سالمند و همچنین جنسیت پرستار ، زمان خدمات رسانی ، مکان زندگی سالمند و پرستار و غیره.

اما اگر می خواهید از کلیه تعرفه های خدمات پرستاری در موسسه آتیه پرستاران سلامت مطلع شوید پیشنهاد می شود به منوی بالای همین صفحه رفته و بر گزینه تعرفه های پرستاری کلید کرده تا کلیه قیمت ها را مشاهده نمایید. اما اگر باز هم نتیجه دقیق عاید شما نشد توصیه می شود با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا به جواب کلیه سوالات خود دست پیدا نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − سیزده =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست