تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

اعزام پرستار سالمند سالم در تهران

در چند سال گذشته، بسیاری از مدل‌های مراقبت های خانگی جدید از جمله اعزام پرستار سالمند سالم در تهران به‌عنوان راهی برای همپوشانی تمامی نیازهای قشر عزیز سالمند ( با حداقل و حداکثر وابستگی ) بمنظور دریافت مراقبت‌های کمکی در منزل ایجاد شده‌اند. پ

پرستار سالمند سالم

از آنجایی که توانایی های یک سالمند در طول زمان متفاوت بوده و سالمندان از نظر نوع مراقبتی که نیاز دارند نیز با یکدیگر بسیار متفاوت میباشند، اگر احساس میکنید که والدینتان به سطح بالایی از حمایت احتیاج نداشته و تنها به یک همراه در زندگی نیازمند میباشند، استفاده از یک پرستار سالمند سالم با هدف ارائه مراقبت و مدیریت با کیفیتتر زندگی که افراد مسن را از انزوا و خانه‌های سالمندان دور نگه می‌دارد و به آنها اجازه می‌دهد در خانه‌ها و اجتماعات خود باقی بمانند را هرگز از دست ندهید.

امروزه اعزام پرستار سالمند سالم در تهران، سرویسی پرکاربرد در طرح مراقبت های شرکت های خدمات پرستاری در منزل بوده که بصورت خدمات غیرپزشکی و خدمات مراقبت شخصی در نقش همدم برای سالمندان ارائه میشود. این مقاله اطلاعات دقیق و جامعی در مورد پرستار سالمند سالم در تهران، چگونگی استخدام و خصوصیات اخلاقی پرستاران در نگهداری از سالمندان سالم در اختیارتان قرار میدهد پس بهتر است در ادامه با ما همراه شده و همچین منبع با ارزشی را که اطلاعاتی غنی در مورد این مدل از مراقبت در خانه ارائه می دهد را از دست ندهید.

چرا سالمندان سالم نیازمند پرستار منزل هستند؟

همه ما زندگی پرمشغله ای داریم و همیشه وقت کافی برای عزیزانمان یا حتی خودمان نمی گذاریم. در برخی خانواده‌ها، افراد ممکن است مشغول شغل خود باشند، در حالی که در خانواده‌های دیگر، اعضا ممکن است روی درس‌های خود متمرکز باشند در چنین شرایطی که دغدغه و درگیری های زندگی بین اعضای خانواده فاصله می اندازد، اگر والدین به دوران کهنسالی رسیده باشند، شرایط شکل پیچیده تری به خود خواهد گرفت زیرا نیازهای سالمندان محدود به جسم آنها نبوده و حتی اگر سالم هم بوده و از بیماری خاصی رنج نبرند، تنهایی بمرور روان آنها را تحت تاثیر قرار داده و امید به زندگی را در آنها میکشد.

در واقع دریافت ارتباط همدلانه در سرویس پرستار نگهداری از سالمند سالم، ابزاری ارزشمند است که استفاده از ان دوران کهنسالی شاد و کم عارضه ای را برای سالمندان در عین دست نخورده نگه داشتن واحد خانواده رقم خواهد زد.

پس در پاسخ به این سوال که چرا سالمندان سالم نیازمند به پرستار منزل دارند؟ میتوان بطور خلاصه گفت از انجایی که همدلی صمیمانه می تواند کلید هر نوع ارتباطی باشد، در حقیقت سودمندی این سرویس برای سالمندان سالم در کاهش وابستگی در زندگی روزمره به دیگران و رفع نیازهای عاطفی، روانشناختی و روحی سالمند بدلیل دریافت حمایت و همدلی مناسب و کافی از پرستاری کارآزموده و توانمند که بخوبی به نیازهای این عزیزان واقف است نهفته میباشد.

خدمات نگهداری از سالمند سالم در تهران

اگرچه ممکن است سالم بودن حدودی سالمند و نیاز نداشتن مداوم وی به انجام تزریقات و مراقبت های بهداشتی این تصور را در شما ایجاد کند که سالمند به مراقب و پرستار نیاز ندارد اما در هر حال سالمندی دایره ی توانمندی و استقلال افراد را تحت تاثیر قرار داده و آنها را با اتفاقات ناگواری چون زمین خوردن، ناتوانی در مدیریت مصرف صحیح دارو ها و بطور کلی خطر آسیب های جدی مواجه میسازد.

با بیانی روان میتوان گفت خدمات پرستار سالمند سالم در ساده ترین حالت ممکن زمانی به چشم می آید که عزیزتان به شما دسترسی نداشته و وقتی در یخچال را باز می کند با نبود میوه و سبزی و مایحتاج ضروری زندگی روبرو میشود، وجود نگهدار و پرستار سالمند سالم میتواند خرید خانه را فعال کرده و در صورتی که دارو و وسایل مورد نیاز سالمند در بالاترین قفسه آشپزخانه قرار دارد ان را در اختیارش قرار دهد و با سازماندهی عالی اوضاع، سالمند را در پیش گرفتن سبک زندگی صحیح و سالم همراهی نماید.

در حقیقت خدمات پرستار سالمند سالم با توجه به نوع نیاز و میزان استقلال سالمند در انجام امور متفاوت بوده و از یک همراهی و هم صحبتی ساده و وقت گذراندن با سالمند شروع و به کمک در انجام فعالیت های روزانه مانند حمام کردن، تهییه ی غذا، مصرف داروها، خرید، خانه داری، چکاپ علایم حیاتی و هرانچه که به افراد مسن این امکان را می دهد تا زندگی آبرومندانه و باکیفیتی داشته باشند منتهی میگردد.

خصوصیات اخلاقی پرستاران در نگهداری از سالمندان سالم

اگرچه همدلی یکی از مهم ترین مهارت ها یا خصوصیات اخلاقی پرستاران در نگهداری از سالمند سالم است اما علاوه بر همدلی، در یک مراقب باید بدنبال نشانه های زیر نیز باشید

 • قدرت نفوذ بالا
 • برخورداری از مهارت های ارتباطی قوی
 • صبر و حوصله
 • انعطاف پذیری بالا
 • امانت داری و رازداری
 • صداقت
 • قابل اعتماد بودن
 • دلسوز و مهربون بودن
 • یکدلی
 • مهارت های حل مسیله
 • حس شوخ طبعی
 • قدرت مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی و اورژانسی
 • توانمندی در سرگرم کردن و پر کردن اوقات فراغت سالمند

پرستار خانم سالمند سالم در تهران

اکثر ارائه دهنده گان پیشرو در زمینه ی خدمات مراقبت های خانگی، مراقبت های پرستاری درجه یک را توسط چهره های حرفه ای خانم و آقا ارایه میدهند که این دو گروه از پرستاران اگرچه بلحاظ تخصص، توانایی و پوشش سطح نیازهای سالمندان هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و این موضوع تماما به شما وابسته بوده و متاثر از نوع درخواستتان میباشد، اما از آنجایی که در فرهنگ و جامعه ی ما اغلب سالمندان خانم با پرستار خانم راحت تر ارتباط برقرار کرده و پذیرش بیشتری از خود نشان میدهند، امکان دسترسی به پرستار آقا یا خانم ماهر در موسسه ی انتخابی، یک امتیاز بزرگ برای آن آژانس محسوب میشود.

شما میتوانید با انتخاب یک پرستار برجسته خانم سالمند که قادر به پیگیری وضعیت سلامتی و شخصی سالمندان میباشد، در کوتاه ترین زمان، نقاط ناراحت کننده را از زندگی عزیزانتان پاک نمایید پس فرصت را از دست نداده و همین امروز یک پرستار خانم سالمند سالم در تهران را از مرکز آتیه پرستاران سلامت با سهولت رزرو کنید

استخدام پرستار سالمند سالم در تهران

حقیقتا بیش از یک راه برای استخدام پرستار سالمند سالم در تهران وجود دارد. شرکت خدمات خانگی آتیه پرستاران سلامت یکی از سیستم های خدمات مراقبت از کودکان، بیماران و سالمندان در کلان شهر بوده که از جمله پر کاربردترین سرویس ان را میتوان پرستار نگهداری از سالمند سالم در منزل در راستای حمایت از سالمندان عنوان کرد.

شما با بهره گیری از این آژانس توانمند و با سابقه میتوانید از بین پکیج های متعددی که ارایه میگردد، سرویس مورد نظر خود را متناسب با شرایط اقتصادی و وضعیت سالمندتان انتخاب کرده و از بابت کیفیت کار آنها آسوده خاطر باشید زیرا ما در آتیه ی پرستاران سلامت تضمین می‌کنیم که پرستاران در محدوده عملکرد پرستاری ایمن کار می‌کنند و مراقبت ایمن را برای شما و عزیزانتان ارائه می‌دهند.

اگر بدنبال یک پرستار نگهداری از سالمند سالم در تهران هستید می توانید به راحتی از طریق وب سایت، پیام های شبکه های اجتماعی و یا از طریق شماره تلفن با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم خانواده ی خود را سالم و سلامت و شاداب نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 + سیزده =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست