تماس
021-66582923

انجام امور منزل و آشپزی در تهران ، خانم و آقا

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه

اعزام نیرو برای پرستاری در منزل و انجام امور منزل و آشپزی توسط شرکت خدمات امور منزل آتیه پرستاران سلامت

انجام امور منزل و آشپزی

موسسه آتیه پرستاران سلامت یک موسسه خدماتی در زمینه ی پرستاری در منزل ( پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار بیمار ) چندین دهه می باشد که فعالیت ویژه در سطح بالا به خانواده ها ی محترم ارائه داده و خواهد داد .

در کنار خدمات پرستاری ، خدمات امور منزل و آشپزی نیز در حیطه ی کاری موسسه قرار گرفته است . در ادامه می خواهیم با پرستاری که این خدمات را نیز در کنار مراقبت و پرستاری انجام می دهد شما را بیشتر آشنا کنیم .

منظور از انجام امور منزل و آشپزی چیست ؟

بیشترین کارفرمایان موسسه آتیه پرستاران سلامت کسانی هستند که درخواست خدمات پرستاری و مراقبتی از سالمندانشان ، کودکانشان و بیمارشان در منزل را دارند . در بین این کارفرمایان کسانی نیز هستند که از موسسه درخواست می کنند که پرستاری برای آنها اعزام کنند که در کنار مراقبت و پرستاری از مددجویشان ، امور منزل و آشپزی را نیز برای آنها انجام دهد .

در این میان کارشناسان ما با بررسی کلیه جوانب نیرویی کاربلد و زبده را که هم در آشپزی و انجام دادن امور منزل تبهر داشته باشد و هم تجربه و تخصص بالا در پرستاری و مراقبت را داشته باشد را اعزام می نمایند .

آیا نیرویی می خواهید که فقط انجام امور منزل و آشپزی را انجام دهد ؟

بسیاری از خانواده ها به علت شاغل بودن و یا داشتن مشغله های دیگر فرصت آشپزی و انجام امور منزل خود را ندارند . این افراد نیز می توانند از خدمات موسسه ی ما استفاده نمایند . در این راستا کارشناسان ما افرادی با تجربه و خبره را در این زمینه برای شما اعزام می کنند .

خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمات امور منزل آتیه پرستاران سلامت :

ارائه خدمات امور منزل توسط خانم و آقا :

بسیاری از کارفرمایان برای انجام خدمات امور منزل و آشپزی در منزل ، از موسسه نیروی خدماتی خانم درخواست می نمایند . به این دلیل که خانم ها در انجام کارهای منزل و آشپزی تبهر خاصی نسبت به آقایان دارند البته بسیاری از خانواده ها نیز نیروی آقا درخواست می نمایند که برای این عزیزان نیز موسسه نیروی آقا اعزام می کند.

ساعات کاری نیروهای اعزامی برای انجام امور آشپزی و امور منزل :

ساعات کاری نیروی های اعزامی بستگی به درخواست کارفرمایان دارند . بسیاری از کارفرمایان درخواست نیرو به صورت شبانه روزی دارند و بسیاری نیز درخواست نیروی روزانه یا شبانه می کنند.

نحوه ی درخواست و اعزام نیرو برای انجام امور منزل و آشپزی :

شما می توانید با کارشناسان ما که به صورت 24 ساعته پاسخگو هستند تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید . کارشناسان ما ظرف 48 تا 72 ساعت نیروی مدنظر شما را انتخاب کرده و برای شما اعزام می نمایند . نیروی اعزام شده پس از تایید شما 24 ساعت تا 48 ساعت به صورت آزمایشی به شما خدمات رسانی می نمایند و در صورت رضایت از نیروی اعزامی ، می توانید با موسسه قرارداد ببندید . قراردادهای موسسه آتیه پرستاران سلامت به صورت 1 ماهه ، 3 ماهه و 6 ماهه می باشد.

, , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × یک =

فهرست