تماس
021-66582923
پرستار کودکپرستاری در منزل

بسته کامل خدمات پرستاری کودک تهران در منزل شما

یکی از مشکلات عمده که امروزه باعث آشفتگی و در هم ریختگی برنامه های روزانه خانواده ها شده است، تنها ماندن کودکان در منزل می باشد که واقعا والدین را نگران کرده است. اما وجود خدمات پرستاری کودک تهران باعث رفع این مشکلات و ایجاد شور و شوق تازه ای در بین والدین جوان شده است. ما در این مبحث می خواهیم در مورد این خدمات و اینکه چرا بهتر است والدین از این خدمات استفاده کنند، برای شما توضیحاتی شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

چرا خدمات پرستاری کودک تهران پیشنهاد می شود

پاندمی کروناویروس مردم را وادار کرده تا برای حفظ سلامتی از عادات جدید و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع این بیماری در شرایط قرنطینه پیروی کنند که از زمان آغاز پاندمی (کووید_ ۱۹) تا به امروز وضعیت زندگی ها همچنان به حالت عادی بازنگشته و یادگیری از راه دور در تعداد زیادی از کشورها ادامه یافته است با این وضعیت جدید مادران شاغل یک انتخاب دارند.

استفاده از خدمات پرستاری کودک تهران برای مراقبت از فرزندان در زمانی که مدارس در برخی از کشورها بسته اند و یا در شرایط عادی که مهد کودکها فعالیت میکنند اما والدین با وجود مشغولیت های کاری تمایلی به بردن فرزند خود به این مراکز را ندارند، بهترین راهکار ممکن میباشد تا بعد از اینکه از خانه خارج می شوند اطمینان داشته باشند که در محیط امن خانه از فرزندشان به خوبی مراقبت می شود.

پرستار کودک تهران چه شخصی می باشد - بسته کامل خدمات پرستاری کودک تهران در منزل شما

پرستار کودک تهران چه شخصی می باشد

پرستار کودک در واقع شخصی است که وظیفه ی اصلی او نظارت و نگهداری از فرزندان بوده و در این خصوص آموزش دیده و شرایط لازم به منظور مراقبت حرفه ای از کودک را دارا می باشد. استفاده از خدمات پرستاری کودک تهران به این معناست که دیگر لازم نیست هر برنامه مورد علاقه خود را صرفاً به علت نامناسب بودن آن برای کودکتان بلافاصله لغو کنید. و استخدام یک پرستار کودک برای مراقبت از فرزندتان این امکان را به شما میدهد تا به امور روزمره کاری خود رسیدگی کرده و در قرارهایی که از قبل برنامه‌ریزی نشده اند و یا در ایام تعطیل صورت می‌گیرند به راحتی حاضر شوید.

در حقیقت پرستاران کودک مشغول به فعالیت در مراکز ارائه خدمات پرستاری از قبیل موسسه آتیه پرستاران سلامت همچون الگویی شاخص برای کودکان و خانواده ها بوده که می توانند مهارت های بسیاری از قبیل مهارت های ایمنی، توانایی ارتباطات و ایجاد رابطه، رشد و پرورش خلاقیت که موجب پیشرفت کودک می گردد را به وی آموزش داده.

همچنین با وقت گذاشتن برای تمامی ابعاد روح و جسم کودک به شما و همسرتان فرصت دهند تا عشق را در رابطه خود احیا نمایید چیزی که اغلب در اثر حاملگی و پس از تولد کودک به علت نداشتن فرصت کافی در بین همسران کمرنگ شده و کاهش می یابد. اگر در خصوص چگونگی استخدام پرستار کودک و خدمات ارائه شده توسط وی اطلاعات چندانی ندارید لازم است در ادامه ما را همراهی کنید.

چگونگی دریافت خدمات پرستاری کودک تهران - بسته کامل خدمات پرستاری کودک تهران در منزل شما

چگونگی دریافت خدمات پرستاری کودک تهران

چندین راه وجود دارد که شما می توانید از خدمات پرستاری کودک تهران استفاده کنید. یکی از روش‌های قدیمی برای این منظور، درخواست از سایر والدینی است که قبلا تجربه کار کردن با پرستار مذکور را داشته و از کار وی رضایت دارند.

اما بهترین و ایمن ترین راهکار برای استخدام پرستاری که دقیقاً مطابق با خواسته ها و انتظاراتتان بوده و سازمانی ناظر بر عملکرد صحیح آنها می باشد، مراجعه و کمک گرفتن از دفتر رسمی و معتبر مراقبت از کودکان برای این منظور بوده است .

این دفاتر با امکان مشاهده نحوه برخورد پرستار با فرزندتان در اولین مصاحبه و اطمینان یافتن از برخورداری از تجربه و سابقه کاری کافی وی در خصوص کار کردن با کودکانی در سن و سال کودک شما و سوال پرسیدن در خصوص آگاهی او از کمک های اولیه، برنامه اش برای پر کردن ساعات کار فرزندتان بدون توسل به صفحه نمایش و لوازم الکترونیکی و واکنش او هنگام لجاجت و سرپیچی کودک و حتی در اختیار داشتن شماره تماس افرادی که پرستار قبلا با کودک آنها کار کرده است، میتوانید انتخاب آگاهانه تری از بین تعدادی از افراد واجد شرایط معرفی شده از طرف مرکز داشته و بر خلاف راهکار اول تنها محدود به یک نفر نباشید.

در نظر داشته باشید که برای ارتقای سطح کیفی عملکرد پرستار کودک، لازم است به روشنی به او بگویید که از وی چه انتظاری دارید و اطلاعات کافی در خصوص دارو و دستور العمل های پزشکی کودکتان، درباره اینکه به کجا می روید، نحوه برقراری ارتباط با شما، اینکه فرزندتان چه چیزی را دوست دارد و یا از آن متنفر است را در اختیارش قرار دهید تا با کشف دنیای درونی کودک و اشراف کامل به قوانین خانه و خانواده، بتواند ارتباط موثرتری با دو طرف برقرار کرده و آرامش را بر جو خانه حکم فرما نماید.

انواع خدمات یک پرستار کودک تهران - بسته کامل خدمات پرستاری کودک تهران در منزل شما

انواع خدمات یک پرستار کودک تهران

نقش و مسئولیت های یک پرستار در قبال کودکان مختلف، تا حد زیادی به وضعیت سلامتی، سنی که کودک در آن قرار دارد و نوع درخواست و انتظارات والدینشان وابسته بوده و مطابق با توافقات طرفین به صورت پاره وقت و تمام وقت صورت می پذیرد.

به طور کلی خدمات پرستار کودک در تهران شامل رسیدگی به امور روزانه کودک از قبیل اینکه چه موقع غذا بخورد و چه چیزی بخورد، چه زمانی استحمام کند، لباس هایش را تعویض کند و به خواب برود و هر آنچه که به روند صحیح رشد و پرورش او کمک می نماید، میباشد همچنین در کنار آن پرستار موظف است از طریق برخی از فعالیت های مورد علاقه ی کودک به منظور برقراری ارتباطی نزدیک تر و

تاثیرگذارتر با وی وقت صرف کند تا علاوه بر نفوذ بیشتر بر کودک و ایجاد فرصت برای آموزش ارزش ها و مهارت های مهم به وی برای موفقیت هر چه بیشترش در آینده، نیاز های روانی او به بازی و جنب و جوش و غرق شدن در دنیا لذت بخش کودکانه را نیز برآورده ساخته و کودکی شاداب و سالم برای جامعه فردا پرورش دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − 4 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست