تماس
021-66582923
بهترین دفتر پرستاری

بهترین دفتر پرستاری در تهران

ارائه بهترین خدمات پرستاری در منزل در بهترین دفتر پرستاری در تهران . این دفتر پرستاری با برند آتیه پرستاران سلامت به صورت شبانه روزی با بیش از 15 سال سابقه به عزیزان سالمند ، کودک و بیمار در منزل خدمات رسانی می کند. با وجود دفتر پرستاری آتیه پرستاران دیگر نگران عزیزان خود نباشید. برای اطلاع بیشتر از خدمات ما پیشنهاد می شود تا آخر این مطلب با ما باشید.

بهترین دفتر پرستاری در تهران

وظایف پرستاران در بهترین دفتر پرستاری

بسته به اینکه شما در چه زمینه ای درخواست پرستار می کنید نیروی اعزامی وظایف متفاوتی را برعهده خواهد داشت اما پرستار در برخورد با همه ی گروه های سنی و با هر میزان از وضعیت سلامتی، موظف است با مهربانی و صبر با مددجوی خود رفتار کند.

زیرا تمامی انسان‌ها فارغ از سنشان برای به دست آوردن آرامش و تامین نیازهای روحی شان به مهر و محبت و توجه احتیاج دارند و این وظیفه پرستار است که علاوه بر رفع نیازهای جسمی فرد تحت مراقبت، برای جلوگیری از ایجاد احساس خلا و کمبود در او، به نیازهای روحی او نیز توجه کند.

بهترین دفتر پرستاری در تهران چه خدماتی به مشتریان ارائه میدهد

به طور کلی پرستار در قبال مددجویان خدماتی چون رسیدگی به خوراک و تفریحات، استحمام، توالت رفتن، بهداشت دهان و دندان، شانه زدن موها، کوتاهی ناخن و غیره را برعهده دارند که با توجه به اینکه شخص در چه سنی قرار گرفته و تا چه اندازه در انجام اموراتش توانمند و مستقل است رسیدگی به هر کدام از موارد ذکر شده شکل متفاوتی به خود خواهد گرفت.

به طور مثال اگر بخواهیم در زمینه تغذیه این مسئله را بررسی کنیم می‌بینیم که به علت نیاز های غذایی متفاوت در هر سن، پرستار در این حیطه برای رده های سنی مختلف عملکرد یکسانی ندارد و اگر مسئولیت مراقبت از کودک را برعهده داشته باشد  به علت رژیم غذایی متفاوتش از یک فرد بزرگسال یا بیمار، خدماتی چون تهیه شیر خشک یا غذاهای مقوی و میان وعده های مناسب سن او را برعهده دارد و تلاش می کند برای افزایش تمایلش به خوردن، مواد غذایی متنوع را به ظاهری جذاب آماده کند و با خورد کردن آنها در اندازه های کوچک و یا به صورت پوره جویدن و بلعیدن را برایش آسان سازد.

اما این خدمات در مراقبت از سالمند و بیمار شکل دیگری به خود می‌گیرد زیرا رژیم غذایی آنها به علت بیماری و مشکلاتی مانند قند و فشار خون بسیار محدودتر است و این پرستار است که باید متدی در پیش بگیرد که مطابق با آن مواد غذایی که سلامت فرد را به خطر می‌اندازند محدود یا قطع کرده و برنامه عذاییشان را با سبزیجات سالم و غذاهای آبکی که به راحتی قابل خوردن و هستند از یکنواختی خارج کند.

در نظر داشته باشید که تمام خدمات ذکر شده در بهترین دفتر پرستاری در صورتی می باشند که شخص تحت مراقبت (کودک یا سالمند) از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار باشد زیرا در صورت داشتن معلولیت یا ابتلا به بیماری های‌ خاص، پرستار وظیفه ای دوچندان خواهد داشت و باید با توجه به نیاز بیمار به امورات درمانی چون مراقبت از زخم، تزریقات، سونداژ، پانسمان، سرم تراپی و اقدامات تخصصی تر چون فیزیوتراپی و گفتار درمانی نیز رسیدگی کند.

توانایی های پریستاران در بهترین دفتر پرستاری در تهران

توانایی های پریستاران در بهترین دفتر پرستاری در تهران

افرادی که در بهترین دفتر پرستاری در تهران تحت عنوان پرستار در حال خدمت رسانی می باشند به راحتی به این جایگاه دست نیافتند بلکه از بین تعداد زیادی متقاضی گزینش شده‌اند و با توجه به اینکه در چه زمینه‌ای (نگهداری از سالمند، پرستاری از بیمار و یا مراقبت از کودک) فعالیت می‌کنند در این حیطه دارای مدرک پرستاری، بهیاری، کودکیاری و یا توانایی منحصر به فردی می باشند.

اما چیزی که در بین همه آنها مشترک است این است که حتی در صورت نداشتن تحصیلات دانشگاهی، همگی آنها به امور اولیه و ابتدایی پزشکی مانند کنترل علائم حیاتی و امدادرسانی آشنا هستند و در زمینه فعالیتیشان از تجربه بالایی برخورداراند زیرا اگر شخصی که به طور مثال وظیفه مراقبت از نوزاد را برعهده می‌گیرد خود تجربه مادر شدن نداشته باشد نمی‌تواند به علت ناتوانی کودک در بیان خواسته‌هایشان به خوبی احتیاجات اش را برآورده سازد و با گریه و بیقراری نوزاد دست و پای خود را گم کرده و از مدیریت این بحران در شرایط پیش آمده عاجز می ماند.

از دیگر ویژگی های ضروری  افرادی که در این شغل فعالیت می کنند ،میتوان به معتمد بودن و مقید بودن انها به حریم شخصی افراد اشاره کرد تا در صورتی که کودک و یا سالمند تحت مراقبت برای تعویض لباس یا حمام کردن و دستشویی رفتن به کمک احتیاج داشت باشد،پرستار به گونه‌ای رفتار کند که شخصیت سالمند حفظ شده و کودک نیز دوچار تعرض و یا تحریک جنسی نشود.

تعرفه های در بهترین دفتر پرستاری

بهترین دفاتر پرستاری در منزل برای تعیین میزان حقوق دریافتی نیروهای خود تعرفه های مشخصی دارند و همه ی آنها در ازای ارائه خدمات تخصصی و درمانی به بیمار، به علت زحمت و دانش بیشتری که می طلبد حقوق بیشتری را برای پرستار در نظر می‌گیرند.

اما به طور کلی معیارشان برای تعیین حقوق دریافتی، تعداد خدمات درخواست شده، سطح سواد و ساعت کاری لازم برای رسیدگی به امور مورد نیازتان میباشد و بسته به اینکه به چه تعداد از این خدمات و در چه بازه زمانی احتیاج دارید میزان متفاوتی را برای دستمزد پرستار تعیین میکنند، زیرا عوامل ریز و درشت بسیاری وجود دارد که این موضوع را تحت شعاع قرار می دهند و موجب کاهش و یا افزایش آن می‌شوند.

به طور مثال اگر شما متقاضی پرستار باشید اما محل زندگیتان دور از شهر باشد،با در نظر گرفتن اینکه  مراقب مجبور است برای حضور به موقع در منزلتان هزینه زیادی را برای رفت و آمد خود پرداخت کند، باید هزینه ی ایاب و ذهابش را نیز به دستمزد دریافتی تحت تأثیر خدمات و ساعت کاری اش اضافه کنید، این در حالی است که اگر به صورت ۲۴ ساعته از خدمات پرستار استفاده کنید،به علت نداشتن هزینه رفت و آمد و خورد و خوراک، حقوق کمتری پرداخت میکند.

همواره در نظر داشته باشید که در صورت نیاز به موارد اورژانسی و شبانه به علت سختی کار مبلغ بیشتری را باید تقبل کنید و مانند تمام مراکز درمانی هزینه تمام مواد مصرفی درمان بر عهده خودتان می باشد.

اما با این وجود وقتی میزان دستمزد پرستاران منزل را بررسی میکنید، به نکته جالبی بر می خورید و آن این است که برخلاف تصورتان هزینه استخدام پرستار در منزل نه تنها گران نیست، بلکه نسبت به مراکز نگهداری از کودکان و سالمندان بسیار مقرون به صرفه تر نیز می باشد، زیرا به علت نداشتن هزینه رفت و آمد یا تهیه لباس فرم مخصوص برای کودک، از لحاظ اقتصادی بار کمتری بر دوشتان میگذارد.

آتیه پرستاران سلامت بهترین دفتر پرستاری در تهران

توصیه ما به شما این است که اگر با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید، به دفاتر پرستاری که در شهر تهران فعالیت می‌کنند مراجعه کنید و با در میان گذاشتن احتیاجات و توان مالی پرداختیتان از آنها بخواهید که به شما برای رفع مشکلتان یاری برسانند.

یکی از باسابقه ترین و بهترین دفاتر پرستاری در شهر تهران که به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند و از درصد بالایی از رضایت مشتریانش برخوردار است مرکز آتیه پرستاران سلامت می باشد که با کادری حرفه‌ای و آموزش دیده در سطوح مختلف کودک،بیمار ویا سالمند به شهروندان عزیز تهرانی در راستای هر آنچه که رفاه و سطح کیفیت زندگی شان را ارتقا می‌دهد خدمت‌رسانی می‌کند.

,

پست های مرتبط

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام .
  من دنبال یه پرستار برا پدربزرگم می گشتم که آشنایان موسسه شما رو معرفی کردن . فقط می خواستم بدونم که شما به شهرستان هم پرستار می فرستید آخه ما تو ورامین هستیم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 1, 1400 10:40 ق.ظ

   درود بر شما خوشحالیم که موسسه آتیه پرستاران سلامت را انتخاب کردید. بله ما به شهرستان ها نیز نیرو اعزام می کنیم . شما برا اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تمام بگیرید.

   پاسخ
 • سلام . ببخشید من میخوام تو شرکت شما کار کنم . از دوستام تعریف شرکت آتیه پرستاران سلامت رو خیلی شنیدم . گفتم اگه میشه منو برا مراقبت از سالمند یا کودک اعزام کنید

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 1, 1400 10:53 ق.ظ

   درود بر شما . خوشحالیم که موسسه آتیه پرستاران سلامت را انتخاب کردید باعث افتخار می باشد. شما می توانید به قسمت استخدام پرستار رفته و فرم مربوط به استخدام را پر کنید یا اینکه با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 5 =

فهرست