تماس
021-66582923
پرستار بیمارپرستار سالمندپرستاری در منزل

بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل

خدماتی که در بهترین شرکت خدمات پرستاری ارائه می شود شامل خدماتی از قبیل پرستاری از سالمندان، کودکان، بیماران ، مراقبت و همراهی بیمار در بیمارستان ، مراقبت از بیماران ناتوان در منزل ، مراقبت از بیماران آلزایمری ، مراقبت از بیماران پوشکی و غیره می باشد.

این خدمات به صورت شبانه روزی ، روزانه ، شبانه و مقطعی می باشد.  یکی از مهمترین کارهایی که شرکت خدمات پرستاری آتیه پرستاران سلامت در لیست خدمات خود قرار داده است، نظارت کامل بر عملکرد پرستاران در منزل می باشد.

بهترین شرکت خدمات پرستاری

بهترین شرکت خدمات پرستاری در تهران با نام آتیه پرستاران سلامت سعی کرده همیشه خدمات خود را به صورت کامل و بدون نقص به خانواده های محترم ارائه دهد. در زیر به تعدادی از این خدمات اشاره کرده ایم .

1- پرستاری بیمار در منزل تهران

یکی از خدماتی که در این شرکت ارائه می شود مراقبت از بیمار در خانه می باشد. بسیاری از خانواده ها به خاطر هزینه ها ، رفت و آمد ها ، جابجایی های  بیمار و غیره ترجیح می دهند از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنند. همچنین شما می توانید از خدمات درمانی نیز که توسط شرکت های خدمات پرستاری ارائه می شوند  بهره مند شوید.  مانند تزریقات ، تعویض پانسمان ، سوند و … .

2- پرستاری از نوزاد در منزل

پرستاری و مراقبت از نوزادان یکی از مشکل ترین خدماتی است که پرستاران در منزل انجام  می دهند . خیلی از مادران هستند که اولین تجربه ی داشتن یک نوزاد را دارند. به همین دلیل نمی توانند به تنهایی از نوزادشان مراقبت کنند پس باید از یک نفر که تجربه بزرگ کردن نوزاد را دارد استفاده کند. در نیجه بهترین راه حل  استخدام  پرستار از بهترین شرکت خدمات پرستاری است که تجربه ی مادر شدن را داشته باشد. پرستار کودک می تواند در کنار مادر، کمک کند به مراقبت و نگهداری از نوزاد.

3- پرستاری از کودک در منزل

پرستاری از کودکان کم سن و سال نیز از سخت ترین و حساس ترین خدمات پرستاری در منزل  می باشد . در این سن چون کودکان معمولا دنبال الگو گرفتن از دیگران هستند پس باید خانواده ها در انتخاب پرستار کودک حساسیت به خرج بدهند . والدین کودک می توانند به کمک شرکت های خدمات پرستاری، سوابق پرستار و همچنین رضایت کارفرمایان قبلی  را بررسی کرده و اقدام به استخدام آن کنند.

4- پرستاری از سالمند در منزل

نگهداری از سالمند در منزل نیز از آن دسته از خدماتی است که در موسسه پرستاری آتیه پرستاران سلامت انجام می شود. امروزه با تغییر سبک زندگی و مشغله کاری ، خانواده ها به دنبال فردی مطمئن و کاربلد هستند که بتواند از سالمندشان به خوبی مراقبت کند. معمولا این خانواده ها به دنبال استخدام پرستار سالمند در منزل می گردند .

افرادی که در گذشته تجربه ی پرستاری از سالمند را دارند بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری از سالمندان می باشند. همچنین افرادی که دوره های آموزشی در خصوص مراقبت از سالمندان را گذرانده اند می توانند جزو بهترین انتخاب های شما باشند .

5-همراهی بیماران در بیمارستان :

از دیگر خدماتی است که در این موسسه پرستاری ارائه می شود همراهی کردن بیماران در بیمارستان می باشد . این خدمات به گونه ای است که پرستاران ما برای مراقبت های شبانه روزی از بیمار شما که در بیمارستان بستری است، مراقبت می کند. مثلا مراقبت از بیمار برای اینکه از تخت سقوط نکند، مراقبت از سرمی که بیمار وصل است، بردن بیمار به دستشویی، غذا دادن به بیمار، کمک به بیمار در ترخیص شدن و مواردی از این قبیل.

فواید استفاده از بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران

فواید استفاده از بهترین شرکت خدمات پرستاری برای سالمندان

همان طور که می‌ دانید مادر یک خانواده بنیان اصلی در خانه را ایجاد می‌ کند و اکثر مسئولیت های زندگی بر دوش آن ها نهاده شده است زنان عهده دار رشد و پرورش و تربیت کودکانشان هستند، وظیفه پخت و پز، تمیزی منزل و سایر وظایف دیگر بر دوش آن ها است از این رو اگر خود آن ها والدین سالمندی داشته باشند که نیاز به مراقبت و نگهداری داشته باشند کار آن ها بسیار سخت تر خواهد شد.

این عزیزان اگر بتوانند از خدمات بهترین شرکت پرستاری در تهران ، که مراقبت از سالمند را عهده دار هستند بهره ببرند، هم می‌ توانند انجام وظایف اصلی خانواده خود را به طور کامل اعمال کنند هم می‌ توانند با خیال راحت با کیفیت خیلی بالاتر از سالمند خود مراقبت نمایند. مراقبت از سالمندان در منزل می‌ تواند مزیت‌ های دیگری داشته باشد که در قسمت ذیل به آن ها اشاره خواهد شد

۱ ) نظم و روال زندگی شما حفظ می‌ شود :

با داشتن پرستار در منزل برای سالمند خود که از خدمات شرکت پرستاری محسوب می شود می توانید هم رسیدگی کامل به فرزندان خود را داشته باشید هم به فرد سالمند زندگی خود رسیدگی بیشتری داشته باشید .

۲ )‌ آسودگی خاطر از ادامه داشتن مراقبت از سالمندان :

پرستار این مزیت را دارد که به شما یک حس اطمینان و آسودگی خاطر القا کند که در صورت نبود شما مراقبت‌ های لازم در حد عالی از سالمندان شما خواهد شد .

۳ ) جلب رضایت سایر افراد خانواده :

شما اگر مسئولیت نگهداری از سالمند را همزمان با مسئولیت مراقبت از فرزندان و همسر خود را داشته باشید ممکن است با نارضایتی از هر دو سمت مواجه شوید اما با استفاده از خدمات پرستاری از سالمندان در منزل توسط این شرکت ، باعث می‌ شود این نارضایتی ها کاهش پیدا کند و شما بتوانید اعضای خانواده خود را راضی نگه دارید .

۴ ) داشتن حس استقلال برای سالمندان :

زمانی که فرد سالمند شما احساس نیاز و کمک به شما دارند در عین حال متوجه مشغله‌ های فکری شما هستند و احساس سر بار بودن به آن ها دست می دهد از این رو اگر از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید و یک مراقب سالمند برای خود در نظر بگیرید این مزیت را خواهد داشت که فرد سالمند شما حس استقلال خود را حفظ کند و به او یک حس خوب دست بدهد.

چه انتظاراتی از بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل دارید

چه انتظاری از موسسات ارائه خدمات پرستار شبانه روزی دارید.

اموری که توسط بهترین شرکت خدمات پرستاری به سالمندان ، بیماران و کودکان ارائه می شود شامل مراقبت های تخصصی و ساده می باشد که در زیر به تعدادی از این خدمات اشاره کرده ایم.

 • مراقبت و پرستاری از نوزادانی که تازه به دنیا آمده اند توسط پرستار خانه
 • آموزش دادن به مادران کم تجربه در خصوص مراقبت از نوزادشان
 • انجام خدمات تزریقاتی و همچنین پانسمان ، سرم و … به صورت شبانه روزی
 • انجام خدمات روانشناسی و بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس سالمندان در منزل
 • انجام خدمات  نمونه گیری از سالمند مانند نمونه گیری خون ، ادرار و … و انجام مراحل آزمایشگاهی آن
 • مراقبت و نگهداری از بیماران سکته مغزی و همچنین بیماران خاص به صورت شبانه روزی

امروزه انجام خدمات مراقبتی که توسط بهترین شرکت خدمات پرستاری به خانواده های محترم ارائه می شود واقعا کمک شایانی به حوزه سلامت کشورمان کرده است . عدم دسترسی به مطب ها در طول شبانه روز  و ایام تعطیل، مشکلات ترافیکی، عدم امکان جابجایی سالمند و بیمار باعث شده که خدمات ارائه شده توسط شرکت های خدمات پرستاری در منزل از محبوبیت زیادی در بین خانواده ها برخوردار باشد.

قیمت خدمات در بهترین شرکت پرستاری در منزل در تهران

قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران را نمی توان به صورت دقیق در این مبحث اعلام نمود چون خدماتی که در منزل توسط پرستار ارائه می شود دارای طیف وسیعی از مراقبت ها و نگهداری ها می باشد.

مثلا تعرفه های پرستار در منزل برای کودکان نسبت به سالمندان و همچنین نسبت به بیماران متفاوت می باشد. همچنین خدماتی که مثلا به یک سالمند ارائه می شود تفاوت های زیادی می تواند با سالمند دیگر داشته باشد. یک سالمند بیمار است و خدمات دریافتی او از طرف پرستار متفاوت است نسبت به سالمندی که سالم است. و یا یک بیمار اگر خدمات مراقبتی لازم داشته باشد قیمتی متفاوت نسبت به بیماری که خدمات درمانی لازم داشته باشد.

اما در کل بهتر است بدانید که تعرفه های خدمات در بهترین شرکت پرستاری در منزل بوسیله شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین می شود لذا شرکت های خدمات پرستاری موظف هستند از این قانون تبعیت کنند و از افزایش قیمت خودسرانه در  خدمات پرستاری در منزل  بپرهیزند. در ضمن پیشنهاد می شود که برای اطلاع دقیق از این قیمت ها شما می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار نموده و از صفر تا صد قیمت این خدمات مطلع شوید.

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پاسخ
 • سلام . می خواستم تشکر کنم از موسسه آتیه پرستاران واقعا خدماتشون عالی حتی من نصف شب هم زنگ به کارشناسا زدم با روی خوش جوابمو دادن . من ازشون برا پدر و مادرم پرستار گرفتم خیلی خیلی عالی الان ما دوباره که با این پرستار تمدید کردیم . اینجا می خواستم از مدیر موسسه و کارشناساش تشکر کنم البته من همراه داداشم حضوری هم برای تشکر به شرکت رفتیم ولی گفتم اینجا هم تشکر کنم . خیلی خیلی از شما ممنونم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   دی 21, 1400 11:00 ق.ظ

   دورد بر شما . خوشجالیم که توانستیم خدمتی مثبت به شما عزیزان کنیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سیزده − 12 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست