تماس
021-66582923
بهترین مرکز خدمات پرستاری

بهترین مرکز خدمات پرستاری در تهران

از نظر شما بهترین مرکز خدمات پرستاری دارای چه ویژگی ها و چه خدماتی می باشند. اگر به دنبال پرستار سالمند ، کودک یا بیمار برای مراقبت و نگهداری در منزل هستید بهتر است تا پایان این مبحث ما را همراهی کنید.

بهترین مرکز خدمات پرستاری

خانواده های زیادی به دنبال بهترین مرکز خدمات پرستاری برای دریافت خدمات پرستاری چه در منزل و در بیمارستان ها می گردند. این مراکز خدمات خود را با اعزام پرستار به منزل به سالمندان ، کودکان و بیماران ارائه می دهند. یکی دیگر از خدمات این مراکز اعزام پرستار به مراکز درمانی مانند بیمارستان ها می باشد پرستارانی که به بیمارستان اعزام می کنند حکم همراه بیمار را دارند. در ادامه می خواهیم به خدمات این مراکز در منزل اشاره کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل

همه افراد ممکن است در دوره خاصی از زندگی خود مانند بچه دار شدن، بیماری و یا قرار گرفتن در دوران سالمندی به شخصی احتیاج داشته باشند که دائماً در کنار آنها باشد و در انجام امور به آنها یاری رساند.

در گذشته خویشاوندان در این گونه شرایط به کمک هم می آمدند اما با ماشینی شدن زندگی امروزی و افزایش دلمشغولی ها اغلب در تمامی خانواده ها هر دو سرپرست برای تامین مخارج زندگی شاغل هستند و اگر هم بخواهند به علت مشغله هایی که دارند فرصت کمک کردن به یکدیگر را ندارند حتی در شرایط بحرانی که در خانواده خود نیز پیش می آید به آسانی نظم زندگیشان به هم خورده و دچار سردرگمی می شوند.

در این وضعیت اگر شخصی خارج از خانواده به آنها کمک کند، می تواند آرامش را به آنها بازگرداند تا روال زندگی سابقشان را از سر بگیرند. خوشبختانه امروزه به خصوص در شهر تهران مراکز خدمات پرستاری در منزل بسیار دایر گردیده که خانواده ها با بهره گیری از آنها می‌توانند در هر زمانی که بخواهند پرستاری مطابق و نیازشان را از بهترین مرکز خدمات پرستاری انتخاب کنند و با خیالی راحت عزیزانشان را به آنها بسپارند.

انتخاب بهترین مرکز خدمات پرستاری

وقتی خانواده‌ها تصمیم به استفاده از خدمات پرستاری میگیرند، بزرگترین چالش برای آنها پیدا کردن بهترین مرکز خدمات پرستاری می باشد زیرا انتخاب پرستاری ناکارآمد از مراکز نا معتبر ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای خود و عزیزانشان به همراه داشته باشد.

اگر سری به وب سایت ها و اپلیکیشن های موجود بزنید مراکز معتبر زیادی در سطح تهران وجود دارند که با مقایسه خدمات ارائه شده توسط آنها و بررسی سطح رضایت افرادی که از آن خدمات بهره بردند و با استفاده از مشاوره های رایگانی که دارند می توانید یکی از بهترین مراکز در این زمینه را انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که مرکز انتخابی شما حتماً دارای مجوز رسمی باشد زیرا این مراکز در قدم اول علاوه بر بررسی عدم سوء پیشینه و سلامت اخلاقی و رفتاری ، پرسنل خود را از بین اشخاص تحصیل کرده و با سابقه کاری درخشان انتخاب می‌کنند تا با مهارت های ارتباطی قوی که دارند با مددجویان با سنین مختلف( کودک، جوان، سالمند) رابطه خوبی برقرار کنندو در صورت مراقبت از بیمار با آشنایی که از تکنیک‌های مراقبتی دارند، بتوانند به نحو احسن خدمت‌رسانی کنند.

یکی از مراکز معتبر که در این زمینه فعالیت می‌کند مرکز خدماتی آتیه پرستاران سلامت در تهران می باشد که با کادری حرفه ای و خدماتی با کیفیت بالا به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشد و در زمانی کوتاه نیروی مناسب با نیاز تان را جهت مراقبت اصولی و استاندارد از عزیزانتان اعزام می‌کند .

مزایای استفاده از بهترین مرکز خدمات پرستاری

استفاده بهترین مرکز خدمات پرستاری می تواند مزایای زیادی برای اعضای خانواده داشته باشد که این مزایا شامل:

برای تمامی افراد حضور در خانه و جمع خانواده احساس امنیت و آرامش را به همراه دارد و اغلب تمایل دارند حتی در صورت بیمار شدن دوران نقاهت خود را در منزل سپری کنند.

از آنجایی که سلامت روح و روان تاثیر بسزایی در روند بهبود جسم دارد ، چنانچه شخص بیمار در کنار خانواده و با کمک پرستار منزل تحت مراقبت و درمان قرار بگیرد علاوه بر پیشگیری از سرایت بیماری های دیگر در صورت بستری بودن در بیمارستان، ممکن است روند درمانی اش نیز سریعتر پیش برود.

برای سالمندان نیز محیط خانه بسیار لذت بخش تر از خانه سالمندان می باشد زیرا در تمامی گوشه و کنار آن خاطره دارند و با نگاه کردن به فرزندانشان که ثمره عمرشان هستند آرامش خاطر می یابند.

کودکان نیز در صورت داشتن پرستار از بیدار شدن زود هنگام برای رفتن به مهد کودک رها می شوند و در محیط امن خانه با نظارت دقیق‌تری علاوه بر امور عادی روزانه به یادگیری مهارت های بیشتری از قبیل زبان انگلیسی، فرانسه و غیره می‌پردازند.

بطورکلی با در نظر گرفتن تمامی شرایط وجود پرستار در منزل ( تهران ) علاوه بر کم کردن هزینه‌ها، وقت و انرژی لازم برای رفت و آمد به مکان‌های مراقبتی را نیز کاهش می‌دهد و رفاه بیشتری برای خانواده به ارمغان می آورد.

وظایف پرستاران اعزامی از بهترین مرکز خدمات پرستاری

افراد برای امور مختلف چون نگهداری از بیمار، کودک، سالمند و یا انجام کارهای منزل متقاضی پرستار از بهترین مرکز خدمات پرستاری می باشند که در همه موارد ذکر شده صبر و حوصله، مهربانی و منعطف بودن باید از خصوصیات بارز پرستاران در این مراکز باشد تا شخص تحت مراقبت به خوبی با او کنار آمده و وی را مانند عضوی از خانواده خود بپذیرد.

پرستاری که از کودک یا سالمند نگهداری می‌کند با توجه به توانایی آنها برای انجام امور، وظایفی چون تهیه غذا، نظافت و بهداشت، توالت بردن و رسیدگی به تفریح و سرگرمی فرد را برعهده دارد.

اما در پرستاری از بیمار، این وظایف طیف گسترده تری را شامل می‌شود زیرا علاوه بر رسیدگی به امور روتین زندگی،مسئولیت مراقبت و پیگیری روند درمانی بیمار نیز در حیطه وظایف پرستار میباشد و در صورت لزوم باید خدماتی همچون پانسمان، بخیه،تزریقات، تعویض سوند و نرمش های فیزیوتراپی را انجام دهد همچنین در صورت درخواست خانواده ها رسیدگی به امور نظافتی منزل، پخت و پز و گردگیری از دیگر خدمات ارائه شده توسط پرستاران در این مراکز می باشد.

, , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفده − سیزده =

فهرست