تماس
021-66582923
بهترین مرکز خدمات پرستاری

بهترین مرکز خدمات پرستاری در تهران

از نظر شما بهترین مرکز خدمات پرستاری دارای چه ویژگی ها و چه خدماتی می باشند. اگر به دنبال پرستار سالمند ، کودک یا بیمار برای مراقبت و نگهداری در منزل هستید بهتر است تا پایان این مبحث ما را همراهی کنید.

نیاز جامعه امروز به خدمات پرستاری در منزل:

همه افراد ممکن است در دوره خاصی از زندگی خود مانند بچه دار شدن، بیماری و یا قرار گرفتن در دوران سالمندی به شخصی احتیاج داشته باشند که دائماً در کنار آنها باشد و در انجام امور به آنها یاری رساند.

در گذشته خویشاوندان در این گونه شرایط به کمک هم می آمدند اما با ماشینی ترشدن زندگی امروز و افزایش دلمشغولی ها اغلب در تمامی خانواده ها هر دو سرپرست برای تامین مخارج زندگی شاغل هستند و اگر هم بخواهند به علت مشغله هایی که دارند فرصت کمک کردن به یکدیگر را ندارندحتی در شرایط بحرانی که در خانواده خود نیز پیش می آید به آسانی نظم زندگیشان به هم خورده و دچار سردرگمی می شوند.

در این وضعیت اگر شخصی خارج از خانواده به آنها کمک کند، می تواند آرامش را به آنها بازگرداند تا روال زندگی سابقشان را از سر بگیرند. خوشبختانه امروزه به خصوص در شهر تهران مراکز خدمات پرستاری بسیار دایر گردیده که خانواده ها با بهره گیری از آنها می‌توانند در هر زمانی که بخواهند پرستاری مطابق و نیازشان انتخاب کنند و با خیالی راحت عزیزانشان را به آنها بسپارند.

انتخاب بهترین مرکز خدمات پرستاری:

وقتی خانواده‌ها تصمیم به استفاده از خدمات پرستاری میگیرند، بزرگترین چالش برای آنها پیدا کردن مرکز خدمات پرستاری مطمئن و متعهد می باشد زیرا انتخاب پرستاری ناکارآمد از مراکز نا معتبر ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای خود و عزیزانشان به همراه داشته باشد.

اگر سری به وب سایت ها و اپلیکیشن های موجود بزنید مراکز معتبر زیادی در سطح تهران وجود دارند که با مقایسه خدمات ارائه شده توسط آنها و بررسی سطح رضایت افرادی که از آن خدمات بهره بردند و با استفاده از مشاوره های رایگانی که دارند می توانید یکی از بهترین مراکز در این زمینه را انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که مرکز انتخابی شما حتماً دارای مجوز رسمی باشد زیرا این مراکز در قدم اول علاوه بر بررسی عدم سوء پیشینه و سلامت اخلاقی و رفتاری ، پرسنل خود را از بین اشخاص تحصیل کرده و با سابقه کاری درخشان انتخاب می‌کنند تا با مهارت های ارتباطی قوی که دارند با مددجویان با سنین مختلف( کودک، جوان، سالمند) رابطه خوبی برقرار کنندو در صورت مراقبت از بیمار با آشنایی که از تکنیک‌های مراقبتی دارند، بتوانند به نحو احسن خدمت‌رسانی کنند.

یکی از مراکز معتبر که در این زمینه فعالیت می‌کند مرکز خدماتی آتیه پرستاران سلامت در تهران می باشد که با کادری حرفه ای و خدماتی با کیفیت بالا به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشد و در زمانی کوتاه نیروی مناسب با نیاز تان را جهت مراقبت اصولی و استاندارد از عزیزانتان اعزام می‌کند .

مزایای استفاده از خدمات مراقبتی در بهترین مرکز خدمات پرستاری:

برای تمامی افراد حضور در خانه و جمع خانواده احساس امنیت و آرامش را به همراه دارد و اغلب تمایل دارند حتی در صورت بیمار شدن نیز باز تمایل دارند دوران نقاهت خود را در منزل سپری کنند. از آنجایی که سلامت روح و روان تاثیر بسزایی در روند بهبود جسم دارد ، چنانچه شخص بیمار در کنار خانواده و با کمک پرستار سالمند در منزل تحت مراقبت و درمان قرار بگیرد علاوه بر پیشگیری از سرایت بیماری های دیگر در صورت بستری بودن در بیمارستان، ممکن است روند درمانی اش نیز سریعتر پیش برود.

برای سالمندان نیز محیط خانه بسیار لذت بخش تر از خانه سالمندان می باشد زیرا در تمامی گوشه و کنار آن خاطره دارند و با نگاه کردن به فرزندانشان که ثمره عمرشان هستند آرامش خاطر می یابند.

کودکان نیز در صورت داشتن پرستار از بیدار شدن زود هنگام برای رفتن به مهد کودک رها می شوند و در محیط امن خانه با نظارت دقیق‌تری علاوه بر امور عادی روزانه به یادگیری مهارت های بیشتری از قبیل زبان انگلیسی، فرانسه و غیره می‌پردازند.

بطورکلی با در نظر گرفتن تمامی شرایط وجود پرستار در منزل ( تهران ) علاوه بر کم کردن هزینه‌ها، وقت و انرژی لازم برای رفت و آمد به مکان‌های مراقبتی را نیز کاهش می‌دهد و رفاه بیشتری برای خانواده به ارمغان می آورد.

وظایف پرستار در بهترین مرکز خدمات پرستاری شامل چه مواردی می باشد:

افراد برای امور مختلف چون نگهداری از بیمار، کودک،سالمند و یا انجام کارهای منزل متقاضی پرستار می باشند که در همه موارد ذکر شده صبر و حوصله، مهربانی و منعطف بودن باید از خصوصیات بارز پرستار باشد تا شخص تحت مراقبت به خوبی با او کنار آمده و وی را مانند عضوی از خانواده خود بپذیرد.

پرستاری که از کودک یا سالمند نگهداری می‌کند با توجه به توانایی آنها برای انجام امور، وظایفی چون تهیه غذا، نظافت و بهداشت، توالت بردن و رسیدگی به تفریح و سرگرمی فرد را برعهده دارد.

اما در پرستاری از بیمار،این وظایف طیف گسترده تری را شامل می‌شود زیرا علاوه بر رسیدگی به امور روتین زندگی،مسئولیت مراقبت و پیگیری روند درمانی بیمار نیز در حیطه وظایف پرستار میباشد و در صورت لزوم باید خدماتی همچون پانسمان، بخیه،تزریقات، تعویض سوند و نرمش های فیزیوتراپی را انجام دهد همچنین در صورت درخواست خانواده ها رسیدگی به امور نظافتی منزل، پخت و پز و گردگیری از دیگر خدمات ارائه شده توسط پرستاران در این مراکز می باشد.

هزینه خدمات پرستاری در منزل طبق تعرفه های مشخص شده:

عموما تمام مراکز خدماتی پرستاری بسته به بازه زمانی فعالیت پرستار و نوع سرویسی که ارائه می دهند تعرفه های مشخصی دارند زیرا خدمات ارائه شده در زمینه‌های مختلف(کودک ،بیمار، سالمند) یکسان نیست حتی خدمات ارائه شده در یک زمینه نیز ممکن است متفاوت باشد.

به طور مثال گاهی پرستاری که در حیطه سالمند فعالیت می کند، با سالمندی مواجه است که به علت بیماری و ناتوانی از انجام کارهای روزانه‌اش عاجز است در این صورت پرستار علاوه بر رسیدگی به تمام امور شخصی او، برای بهبود بیماری‌اش وظیفه ارائه خدمات درمانی را نیز به عهده دارد.

حال اینکه برخی از سالمندان خود به تنهایی از پس امور روزانه زندگیشان بر می‌آیند و فقط به خاطر تنها نماندن و همدم داشتند تقاضای پرستار می کنند.با این تفاسیر چون میزان خدمات ارائه شده متفاوت است پس حقوق دریافتی هر دو پرستار یکسان نمی باشد.

از دیگر موارد موثر بر هزینه ها موقعیت جغرافیایی محل زندگی مددجویان است زیرا در این صورت مرکز باید علاوه بر موارد ذکر شده ،هزینه های رفت و آمدپرستار را نیز در نظر بگیرد و مطابق با تعرفه های مشخص شده میزان حقوق دریافت پرستار را در ابتدای کار مشخص کند.

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × چهار =

فهرست