تاثیر تکنولوژی بر خدمات پرستاری از سالمند

پرستار سالمند
بدون دیدگاه

تکنولوژی با پرستاری از سالمند

وجود تکنولوژی تاثیر بسزایی در نوع خدمات یک موسسه در پرستاری از سالمند دارد. در هنگام پرستاری از سالمند ، خانواده ها می توانند با وجود تکلنولوژی ها و نرم افزار های روز دنیا با خیالی آسوده مراقب سالمند خود باشند .
به عنوان مثال اینترنت یکی از تکنولوژی هایی است که  به پرستاران و خانواده ها می تواند کمک زیادی دربالا بردن کیفیت خدمات پرستاری از سالمند را کند. به گونه ای که پرستار و خانواده ها می توانند اطلاعات لازم خود را در رابطه با سالمند از اینترنت کسب کنند . بجز اینترنت تکنولوژی های دیگری نیز وجود دارد که باعث بالا بردن کیفیت خدمات پرستاری از سالمند در موسسه آتیه پرستاران سلا مت می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

ردیابی سالمند با پرستاری از سالمند

ردیاب :
سالمندانی هستند که دچار بیماری آلزایمر می باشند و خانواده ها به هیچ وجه نباید اجازه دهند که این عزیزان به تنهایی به بیرون از خانه بروند . اما بودن زیاد درخانه  باعث  می شود حوصله سالمند سر رود و روحیه آن پایین بیاید پس لازم است هر چند وقت یکبار برای بالا رفتن روحیه ، سالمند را به بیرون برد . حال  با نصب ردیاب به لباس سالمند آلزایمری می توان همیشه و هرکجا مراقب این افراد شد . پس خانواده ها با نصب ردیاب دیگر نگران گم شدن سالمند آلزایمری خود نباشند . ( به خانواده ها و پرستاران پیشنهاد می شود مبحث پرستار اسالمند آلزایمری را مطالعه نمایند )

وجود نرم افزار :
افرادی که پرستار سالمند می باشند  باید دارای حافظه قوی باشند. مصرف داروهای مختلف در ساعات مختلف برای سالمند ، شاید این اشتباه را برای پرستار سالمند پیش بیاورد  که این ساعات را فراموش کند و باعث مشکلاتی برای بیمار شود.
نرم افزارهایی هستند که ساعت دقیق و نوع مصرف داروها را به پرستار سالمند اطلاع می دهد . وجود این نرم افزارها برای پرستاری از سالمند می تواند خیلی مفید باشد .

تلفن همراه :
وجود تلفن همراه توانسته کمک فراوانی به  پرستار سالمند و خود سالمند کند . وقتی یک سالمند به بیرون می رود حتما خانواده ها این را در نظر بگیرند که تلفن همراه با سالمند باشد که بتوان با او تماس گرفت و از وضعیتش با خبر شد . پرستار سالمند نیز همیشه شماره تلفن های ضروری را در درون گوشی خود ذخیره کند تا در مواقع ضروری از آنها استفاده کند .

وب سایت :
وجود وب سایت ، می تواند دراطلاع رسانی و آموزش ، کمک فراوانی به پرستاران کند . به فرض مثال وب سایت هایی هستند که در خدمات پرستاری در منزل ، آموزشهایی در مورد پرستاری از سالمند ارائه داده اند و پرستاران می توانند از آن مطالب آموزشی استفاده کنند .

حسگرهای حرکتی :
پرستاری از سالمند با وجود حسگرهای حرکتی بسیار مفید و راحت تر  می باشد . پرستار با وجود حسگر می تواند از زمین خوردن سالمند با خبرشود و یا اگر سالمند مدت طولانی حرکت نکند سریع حسگر به پرستار خبر می دهد .

پست های مرتبط

نتیجه ای پیدا نشد ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست