خدمات نگهداری از سالمندان برای مراقبت در منزل

استخدام پرستار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه
خدمات نگهداری از سالمندان در منزل

” خدمات نگهداری از سالمندان ” (Elderly care services) با گذشت زمان و گذر عمر روز به روز افراد رو به سالمندی و زندگی سالمندی پیش می روند. زندگی که در آن علاوه بر رسیدگی بیشتر نیاز داریم تا در کنار خانواده روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم . سالمند بودن به معنی ناتوانی یا بیمار بودن نیست بلکه به معنای رسیدگی بیشتر به این افراد هست تا احساس کمبودی نکنند . باتوجه به بالا رفتن امید به زندگی و بالا رفتن سن عمر در قرن 21 ، بر جمعیت سالمندان نیز اضافه شده و نیاز به مراقبت و نگهداری از آنها بالا رفته است .

مزایای استفاده از خدمات نگهداری از سالمندان :

از مزایای نگهداری سالمندان در منزل میتوان به آرامش و احساس خوشایندگی آنها در کنار خانواده و حس بهتر داشتن اشاره کرد که باعث می شود سالمندان عزیزمان هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی در شرایط خوبی به سرببرند و ما هم در کنار آنها نیز احساس خوبی داریم وقتی می بینیم که آنها از سلامت کامل برخوردار هستند . داشتن تغذیه مناسب برای سالمندان و در کنار آن حرکات ورزشی لازم می تواند به سلامت بودن سالمندان کمک کند و امید به زندگی را در آنها دوچندان نماید .

ما در شرکت آتیه پرستاران سلامت مفتخر به این هستیم که از سالمندان عزیز شما به خوبی نگهداری و پرستاری نموده تا در این امر مهم نقش کوچکی در خدمات دهی به این قشر مهم جامعه داشته باشیم و وظیفه خود می دانیم تا در کنار شما یارو یاورتان باشیم .

چه کسانی توانایی نگهداری از سالمندان عزیز را دارند :

با توجه به پیشرفت علم پزشکی و حوضه ی سلامت در سراسر جهان ، نگهداری و مراقبت از اهمیت بالایی برخوردار است . افرادی که در این راستا خدما ت انجام می دهند باید به علم روز آگاه بوده و تمام آموزش های لازم را فرا گرفته باشند تا بتوانند به سلامت سالمندان در زندگی ، خدمات والایی ارائه دهند .

احساس مسئولیت نیز در کنار علم از اهمیت بالایی برخوردار است . ما در این راستا به شما این حس و اعتماد را خواهیم داد تا در انتخابشان دچار تردید نباشید و مفتخر باشیم که شما لایق این انتخاب هستید . با در اختیار داشتن نیرو های زبده و مسئولیت پذیر ، آمادگی خدمات دهی به شما عزیزان را داریم .

درخواست پرستاری سالمند

برای درخواست پرستار سالمند در منزل می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

نیاز به خدمات مراقبت از سالمندان در خانه :

با توجه به مشغله های زندگی خانواده ها و نیازهای روزمرگی آنها ، لازمه ی داشتن یک پرستار برای مراقبت از سالمند  و همدم قابل اعتماد در کنار سالمندان یک نیاز ضروری است . افرادی می توانند این احساس آرامش را به خانواده ها بدهند که از عزیزانشان  از لحاظ روحی ، عاطفی و جسمانی به خوبی حمایت کرده و مراقبت های لازم را انجام دهند .

خانواده ها دوست دارند پرستارانی در اختیار داشته باشند که هم نیاز سالمندان آنها را برآورده ساخته و هم بتوانند تعامل خوبی با آنها داشته باشند . این خصوصیات پرستار باعث میشود که آنها احساس رضایت و خوشایندی داشته باشند . وقتی که خانواده ها شاهد این موضوع هستند که عزیزان آنها به خوبی پرستاری و حمایت می شوند ، آنها نیز با خیال راحت به کارهای روزمره ی خود رسیدگی کرده .

شرکت آتیه پرستاران سلامت ، شما عزیزان را در این راستا به خوبی حمایت می کند . همچنین تعهد به این دارد که احساس مسئولیت در کنار صداقت و علم می تواند باعث رضایت شما شود .

خدماتی که توسط پرستار به سالمندان ارائه می شود:

ارائه خدمات برای سالمندان متفاوت می باشد بسیاری از سالمندان هستند که سالم می باشند ویا بسیاری ازسالمندان هستند که بیمار هستند . در زیر به طور کلی خدمات نگهداری از سالمندان را شرح می دهیم .

  • نگهداری از سالمندان سکته مغزی ، زخم بستری ، پارکینسونی ، ناراحتی های اعصاب و روان ، سالمندانی که مشکلات ریوی دارند ، سالمندانی که سوند به آنها وصل است و مواردی از این قبیل
  • سالمندانی که تنها هستند و شبهاا از تنهایی می ترسند .
  • سالمندانی که ناتوان هستند و برای رفتن به دستشویی و حمام نیاز به کمک دارند .
  • سالمندانی که فقط برای انجام امور منزل نیاز به خدمات پرستاری دارند .
  • سالمندانی که برای استحمام و دستشویی رفتن نیاز به کمک دارند .
  • سالمندان پوشاکی
, , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 2 =

فهرست