خدمات نگهداری از سالمندان برای مراقبت در منزل

استخدام پرستار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه

ارائه کلیه ی خدمات نگهداری از سالمندان از گرفتن ناخن انگشت تا مراقبت های ویژه پرستاری به صورت شبانه روزی در موسسه آتیه پرستاران سلامت

خدمات نگهداری از سالمندان در منزل

خدمات نگهداری از سالمندان ” با گذشت زمان و گذر عمر روز به روز افراد رو به سالمندی و زندگی سالمندی پیش می روند. زندگی که در آن علاوه بر رسیدگی بیشتر نیاز داریم تا در کنار خانواده روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم . سالمند بودن به معنی ناتوانی یا بیمار بودن نیست بلکه به معنای رسیدگی بیشتر به این افراد هست تا احساس کمبودی نکنند . باتوجه به بالا رفتن امید به زندگی و بالا رفتن سن عمر در قرن 21 ، بر جمعیت سالمندان نیز اضافه شده و نیاز به مراقبت و نگهداری از آنها بالا رفته است .

مزایای استفاده از خدمات نگهداری از سالمندان :

از مزایای نگهداری سالمندان در منزل میتوان به آرامش و احساس خوشایندگی آنها در کنار خانواده و حس بهتر داشتن اشاره کرد که باعث می شود سالمندان عزیزمان هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی در شرایط خوبی به سرببرند و ما هم در کنار آنها نیز احساس خوبی داریم وقتی می بینیم که آنها از سلامت کامل برخوردار هستند . داشتن تغذیه مناسب و در کنار آن حرکات ورزشی لازم می تواند به سلامت بودن سالمندان کمک کند و امید به زندگی را در آنها دوچندان نماید .

ما در شرکت آتیه پرستاران سلامت مفتخر به این هستیم که از سالمندان عزیز شما به خوبی نگهداری و پرستاری نموده تا در این امر مهم نقش کوچکی در خدمات دهی به این قشر مهم جامعه داشته باشیم و وظیفه خود می دانیم تا در کنار شما یارو یاورتان باشیم .

چه کسانی توانایی نگهداری از سالمندان عزیز را دارند :

با توجه به پیشرفت علم پزشکی و حوضه ی سلامت در سراسر جهان ، نگهداری و مراقبت از اهمیت بالایی برخوردار است . افرادی که در این راستا خدما ت انجام می دهند باید به علم روز آگاه بوده و تمام آموزش های لازم را فرا گرفته باشند تا بتوانند به سلامت سالمندان خدمات والایی ارائه دهند .

احساس مسئولیت نیز در کنار علم از اهمیت بالایی برخوردار است . ما در این راستا به شما این حس و اعتماد را خواهیم داد تا در انتخابشان دچار تردید نباشید و مفتخر باشیم که شما لایق این انتخاب هستید . با در اختیار داشتن نیرو های زبده و مسئولیت پذیر ، آمادگی خدمات دهی به شما عزیزان را داریم .

درخواست پرستاری سالمند

برای درخواست پرستار سالمند در منزل می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

نیاز به خدمات نگهداری از سالمندان :

با توجه به مشغله های زندگی خانواده ها و نیازهای روزمرگی آنها ، لازمه ی داشتن یک پرستار سالمند و همدم قابل اعتماد در کنار سالمندان یک نیاز ضروری است . افرادی می توانند این احساس آرامش را به خانواده ها بدهند که از عزیزانشان  از لحاظ روحی ، عاطفی و جسمانی به خوبی حمایت کرده و مراقبت های لازم را انجام دهند .

خانواده ها دوست دارند پرستارانی در اختیار داشته باشند که هم نیاز سالمندان آنها را برآورده ساخته و هم بتوانند تعامل خوبی با آنها داشته باشند . این خصوصیات پرستار باعث میشود که آنها احساس رضایت و خوشایندی داشته باشند . وقتی که خانواده ها شاهد این موضوع هستند که عزیزان آنها به خوبی پرستاری و حمایت می شوند ، آنها نیز با خیال راحت به کارهای روزمره ی خود رسیدگی کرده .

شرکت آتیه پرستاران سلامت ، شما عزیزان را در این راستا به خوبی حمایت می کند . همچنین تعهد به این دارد که احساس مسئولیت در کنار صداقت و علم می تواند باعث رضایت شما شود .

خدمات نگهداری از سالمندان :

ارائه خدمات برای سالمندان متفاوت می باشد بسیاری از سالمندان هستند که سالم می باشند ویا بسیاری ازسالمندان هستند که بیمار هستند . در زیر به طور کلی خدمات نگهداری از سالمندان را شرح می دهیم .

  • نگهداری از سالمندان سکته مغزی ، زخم بستری ، پارکینسونی ، ناراحتی های اعصاب و روان ، سالمندانی که مشکلات ریوی دارند ، سالمندانی که سوند به آنها وصل است و مواردی از این قبیل
  • سالمندانی که تنها هستند و شبهاا از تنهایی می ترسند .
  • سالمندانی که ناتوان هستند و برای رفتن به دستشویی و حمام نیاز به کمک دارند .
  • سالمندانی که فقط برای انجام امور منزل نیاز به خدمات پرستاری دارند .
  • سالمندانی که برای استحمام و دستشویی رفتن نیاز به کمک دارند .
  • سالمندان پوشاکی

انجام کلیه ی خدمات نگهداری از سالمندان در منزل به صورت شبانه روزی ، روزانه و مقطعی

موسسه خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت

, , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست