تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران

پا نهادن به دوران کهنسالی بخش غیر قابل تغییری از زندگی است که عموما افراد را با مشکلات متعدد بهداشتی و پزشکی مواجه نموده و گاها خانواده ها را درگیر این مسائل نموده که باعث می شود خانواده ها به دنبال خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی باشند. در چنین وضعیتی این شما هستید که انتخاب خواهید کرد که مراقبت های پرستاری و نگهداری را به چه شکلی در بیمارستان یا منزل شخصی خود با هدف درمان و بهبود شرایط دنبال کنید.

نگهداری از سالمند شبانه روزی

خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران برنامه‌ و سرویسی مفید برای بزرگسالان و سالمندانی است که کاملاً یا بیشتر در خانه هستند و یا به دلیل جراحی، ناتوانی حرکتی و یا جراحت نمی‌توانند مراقبت‌های خارج از خانه را دریافت کنند . چنانچه نمیدانید بر چه اساسی می توان مرکز خاصی را در زمینه پرستاری در منزل انتخاب کرد؟ چرا باید مراقب سالمند را از مراکز معتبر انتخاب کنیم؟ و خدمات مراقبتی و نگهداری سالمند در منزل چیست؟ ما را تا پایان این مقاله دنبال کنید.

خدمات مراقبتی و نگهداری سالمند شبانه روزی در منزل

خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل ، شکلی از خدمات مراقبتی و نگهداری سالمند در منزل است که یک گزینه جایگزین و مناسب برای سالمندان غیر خودکفایی است که فرزندان و سایر اعضای خانواده یشان به هر دلیلی در موقعیتی نیستند که بتوانند به صورت 24 ساعته به عزیزان خود کمک کنند اما همچنان تمایل دارند که بهترین کمک ها را برای سالمند گرانقدرشان دریافت کرده و بدانند که حتی در شب نیز شخصی وجود دارد که ناظر و مراقب سلامتی انها میباشد.

البته این نوع از مراقبت ها محدوده ی مشخصی نداشته و بسته به شرایط سالمند ممکن است علاوه بر رسیدگی به امورات غذایی، بهداشتی و روانی شامل خدمات پزشکی برای توانبخشی سالمندانی که مبتلا به بیماری های مزمن از قبیل نارسایی قلبی یا زوال عقل هستند و یا شامل خدمات شغلی، فیزیکی و گفتار درمانی نیز باشد.

چرا باید خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی را از مراکز معتبر انتخاب کنیم؟

انتخاب یک ارائه دهنده معتبر مراقبت های پرستاری در منزل ضامن دستیابی به خدمات با کیفیت و رفاه بیشتر است به همین ترتیب هنگام انتخاب یک ارائه دهنده ارشد مراقبت های بهداشتی در منزل برای خویشاوندان سالمند خود، بهتر است نیازهای عزیز خود را در نظر بگیرید و آژانسی را برگزینید که بتواند خدمات و مراقبت های مورد نیاز شما را در بازه های زمانی منعطف ( ساعتی، روزانه یا شبانه روزی ) ارائه دهد. در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک ارائه دهنده خدمات پرستای خانگی در نظر بگیرید.

ارائه انواع خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی

اگرچه ممکن است شرکت های پرستاری زیادی در ارائه ی تعداد مشخصی از خدمات تخصص داشته باشند، اما لزوما همگی قادر به ارائه ی طیف کاملی از خدمات مراقبت نگهداری نمی باشند. بهتر است برای نگهداری از سالمند در منزل، سازمانی را انتخاب کنید که در ارائه ی تمامی خدمات توانمند بوده تا در صورتی که بطور مثال فرد مورد علاقه ی شما دچار سکته مغزی شد و دیگر نتوانست قورت دهد، بعلت آشنایی پرستار سالمند با درمان های توانبخشی بلع در این نوع از بیماری، مجبور به دریافت بخشی از سرویس خود از یک مرکز پرستاری دیگر نباشید.

بهره مندی از مجوزهای لازم

هنگام انتخاب یک موسسه پرستاری، حتما اطمینان حاصل کنید که مرکز مذکور واجد شرایط و دارای مجوز از مراکز ذی صلاح میباشد زیرا اینگونه مطمئن خواهید شد که کارکنان شرکت های پرستاری که از آن سرویس میگیرید کاملا قابل اعتماد بوده و آموزش مداوم را در راستای ارائه مراقبت های با کیفیت در نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل و افراد دارای معلولیت دریافت می کنند.

شهرت و اعتبار

معرفی و توصیه ی یک موسسه پرستاری در منزل توسط خانواده یا همکاران، نشان دهنده ی شهرت آن موسسه است. به همین ترتیب، هنگام انتخاب یک ارائه‌دهنده خدمات نگهداری سالمند شبانه روزی در منزل ، سازمانی را برگزینید که برای مدت طولانی در این حوزه بوده و در فضای آنلاین برای کار خود وبسایت اختصاصی که بیانگر اعتبار و شهرتش میباشد را دارا باشد.

در دسترس بودن و انعطاف پذیری

مرکز پرستاری را انتخای کنید که در کل 365 روز سال، 24 ساعت شبانه روز، در تعطیلات رسمی و تعطیلات آخر هفته، ارائه ی سرویس و اعزام پرستار به منزل داشته باشد. لازم است در انتخاب یک مرکز آینده نگرانه عمل کرده و حداقل و حداکثر زمان پاسخگویی آنها را در مواقع اضطراری و در دسترس بودن کارکنان و انعطاف پذیری آنان در مواجه با متقاضیان مختلف را در نظر بگیرید تا اطمینان یابید که درصورت بیمار شدن مراقب و یا احتیاج وی به مرخصی، با جایگزینی فوری یک نیروی ایده ال برای نگهداری از سالمند در منزل، با مشکل مواجه نخواهید شد.

شفاف سازی هزینه ها و شرح هزینه

یک آژانس معتبر پرستاری در خانه باید بتواند به صورت شفاهی و کتبی توضیح دهد که دریافت خدمات مورد نظرتان به چه بودجه ی مالی نیاز دارد. در حقیقت، یک شرکت معتبر، شرکتی است که منشور حقوقی مفصلی را در اختیار شما قرار می دهد که حقوق و مسئولیت های مددجویان و حقوق و مسئولیت های ارائه دهندگان و کارکنان آنها را مشخص می کند.

تنظیم برنامه های مراقبتی شخصی سازی شده

بهترین کار این است که یک ارائه دهنده خدمات نگهداری سالمند شبانه روزی را انتخاب کنید که در عین توجه به نیازهای تجویز شده توسط پزشک، شما یا عزیزانتان را در ایجاد یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای منحصر به فردتان ( همچون علاقه به خوردن فقط غذای گیاهی ) مشارکت دهد.

استخدام نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران

استخدام پرستار سالمند شبانه روزی

استخدام پرستار نگهداری از سالمند در منزل را به دست افراد ناشناس نسپارید هنگامی که عزیزانتان قادر به زندگی بدون همنشین دائم نیستند، اتکا به یک آژانس تخصصی برای مراقبت سالمند (سالمندان، بیماران و ناتوانان) به دلایل زیادی راه حل سودمندتری نسبت به استخدام مستقیم و تکیه بر افراد عادی بدون صلاحیت خاص و اغلب با تجربه است. زیرا در استخدام انفرادی و استخدام پرستار از طریق ارجاعات شفاهی و توصیه های دوستان و آشنایان، هیچ مرکزی بعنوان پشتوانه و تضمین کننده ی کار پرستار وجود نداشته و در حقیقت در این فرایند خطرات قابل توجهی پنهان میباشد.

بدیهی ترین خطر در اتکا به یک مراقب سالمند غیرحرفه ای این است که او بطور اصولی برای حرفه ی مراقبت آماده نیست و تنها با هدف گرفتن حقوق، فعالیت خود را بی تفاوت و تنها بصورت وقت گذراندن با سالمند اما بدون توجه به کیفیت خدمات ارائه شده انجام میدهد.

استخدام پرستار سالمند برای دریافت خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل از آگهی ها و معرفی آشنایان اگرچه ممکن است از این جهت که پرداخت کمتری به دنبال دارد وسوسه کننده باشد، اما از آنجایی که قیمت یک سرویس به ارزش آن مربوط است، دریافت خدمات از شرکت ها برای نگهداری از سالمند در منزل انتخاب ارجع تری نسبت به یک سرویس بداهه که ممکن است به سلامت جسمی و روانی فرد آسیب جدی وارد کند میباشد.

نگهداری از سالمند شبانه روزی در شرکت آتیه پرستاران سلامت

خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی ما در آتیه پرستاران سلامت توسط پرستاران ثبت نام شده، پرستاران عملی دارای مجوز و دستیاران سلامت بصورت مراقبت سفارشی متناسب با برنامه و سبک زندگی سالمندانی که در زندگی روزمره خود به کمک نیاز دارند، در منزل ارائه می شود. خدمات ما آرامش خاطر را برای سالمندان و خانواده های آنها فراهم می کند و به شما آرامش و اطمینان می دهد که بدانید دریافت مراقبت حرفه ای در سراسر مناطق تهران فقط به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد.

برای دستیابی آسان به منبع وسیعی از اطلاعات آموزنده در خصوص مطالب ذکر شده و بیشتر، به وبسایت ما مراجعه کرده تا با مشاهده ی مطالب بی نظیر و جامع منتشر شده در خصوص نگهداری از سالمند 24 ساعته در منزل و درصد رضایت بهره گیرندگان این سرویس شگفت زده شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × چهار =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست