تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

خدمات پرستاری منزل در الهیه تهران

امروزه نیاز به انواع خدمات پرستاری در منزل در جامعه مدرن امروز که افراد خانواده به علت اشتغال به کار و درگیری های زندگی امکان رسیدگی به عضو نیازمند به کمک خود را ندارند بیش از پیش احساس می شود. شما نیز اگر برای نگهداری و مراقبت از هر یک از عزیزانتان از جمله کودک، سالمند و یا بیمار احتیاج به کمک فردی آگاه در این زمینه دارید، بهره بردن از خدمات پرستاری در الهیه می تواند سطح بالایی از کیفیت و رضایت را به شما و عزیزانتان بچشاند. توصیه می‌کنیم برای افزایش اطلاعاتتان در حیطه کاری این موسسات تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

دفتر خدمات پرستاری در الهیه

به طور معقول، آسانترین و ایمن ترین روش برای انتخاب پرستار، مراجعه به مراکز معتبر و دارای مجوز خدمات پرستاری می باشد زیرا مهمترین مزیت استفاده از این روش نسبت به استخدام پرستار منزل از طریق آگهی های تبلیغی و به صورت شخصی این است که وقتی شما به این موسسات مراجعه می نمایید در واقع وظیفه ی بررسی و فیلتر کردن شخص از لحاظ سلامت اخلاقی و رفتاری، سطخ مهارت و سواد و غیره را که کاری بسیار سخت و زمان بر می باشد را از دوش خود برداشته و با بیان شرایط و وضعیت خود و یا حتی سطح بودجه مالی تان می توانید بهترین و موفقیت آمیز ترین انتخاب را داشته باشید.

کارشناسان مربوطه در دفتر خدمات پرستاری در الهیه با در اختیار قرار دادن امکان مصاحبه و مشاهده آزمایشی نحوه عملکرد پرستار معرفی شده، پشتیبانی و پاسخگویی تک‌تک سوالات متقاضیان و ارائه خدمات شان به صورت ۲۴ ساعته و در تمام فصول سال حتی در روزهای تعطیل، شرایطی را فراهم میسازند تا علاوه بر کسانی که تحت مراقبت قرار گرفته اند، خانواده هایشان نیز آرامش و رفاه بیشتر و دغدغه ی کمتری داشته باشند.

خدمات ارائه شده در دفتر خدمات پرستاری درمنزل الهیه

به طور کلی خدمات ارائه شده در این مراکز به سه دسته ی کودک، سالمند و بیمار تقسیم می شود که با توجه به وضعیت سلامتی شخص و اینکه تا چه حد به کمک نیاز داشته باشد، خدمات متفاوتی را دریافت میکند.

اما به طور کلی پرستاران در برخورد با فرد تحت مراقبت وظیفه ی نگهداری، حفظ نظافت، رسیدگی به امور تغذیه ای و تفریحی و به طور کلی رفع تمامی نیازهای جسمی و روحی شخص را بر عهده دارند حال بسته به اینکه دقیقاً در چه حیطه ای ( کودک، سالمند یا بیمار) در حال خدمت رسانی باشند، فعالیت های آنها شکل تخصصی تری به خود می گیرد زیرا هر یک از این موارد تجربه، مهارت و تخصص خاص خود را می طلبد.

هزینه استفاده از خدمات پرستاری در الهیه

وقتی صحبت از هزینه‌ها به میان می‌آید باید در نظر داشته باشید که تعرفه‌های استفاده از خدمات پرستاری یکسان نیست و حتی ممکن است به تعداد افراد متقاضی و شرایط خاصی که هر یک دارند، تنوع داشته باشد زیرا این امر کاملاً به بازه زمانی (به صورت مقطعی یا شبانه روزی) و سطح خدمات درخواستی شما وابسته می‌باشد و طبیعی است که به طور مثال پرستار مراقب سالمند مستقل با پرستار مراقب سالمند بیماری که کاملاً وابسته می باشد حقوق یکسانی نداشته باشد زیرا مراقبت از فرد بیمار به علت کاهش توانایی هایش، به مراتب انرژی، دقت و مهارت بیشتری نیاز دارد و به طبع با افزایش زمان و فشار کاری، دستمزد پرستار نیز افزایش می یابد.

اما نکته حائز اهمیت این است که با نظر گرفتن تمام این مسائل، باز هم استفاده از خدمات پرستاری در منزل با توجه به هزینه‌های بالای مراکز نگهداری از این عزیزان و وقتگیر بودن رفت و امد به این مجموعه ها، یکی از بهترین گزینه ها برای صرفه جویی در هزینه های مصرفی در این شرایط سخت اقتصادی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 3 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست