تماس
021-66582923
خدمات پرستاری در منزل تهران دریافت نمایید

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان تهران

بودن شرکت هایی که خدمات پرستاری در منزل ارائه می دهند زمینه را برای ادامه زندگی که بوی همبستگی و دلگرمی را بدهد فراهم ساخته است. این خدمات باعث می شود خانواده ها بیشتر در کنار هم بوده و همانند قدیم اعضای خانواده بیشتر در کنار هم باشند. اما این خدمات پرستاری در منزل چگونه باعث این آرامش در زندگی خانواده ها شده است؟ در ادامه به سوال پاسخ می دهیم.

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل شامل مراقبت های پرستاری می شود که خانواده ها با دریافت این خدمات بهتر می توانند زندگی خود را به سمت جلو حرکت دهند. این خدمات معمولا برای رفاه حال اعضای خانواده اعم از سالمندان، کودکان و بیماران می باشد. البته این رفاه به طور غیر مستقیم دیگر اعضای خانواده را نیز شامل می شود.

خدمات پرستاری در خانه معمولا توسط قشری از جامعه که تخصص و تجربه در این حیطه دارند ارائه می شود. خدماتی که هم می تواند به اعضای خانواده کمک کند و هم می تواند منبع درآمدی برای پرستارانی باشد که این خدمات را ارائه می دهند.

انواع خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل شامل انواع مختلفی از خدمات سلامت می باشد. این خدمات معمولا در منزل مشتریان ارائه می شود که خانواده ها می توانند نوع خدمات را انتخاب کرده و پرستار مورد نظر خود را برای آن خدمات انتخاب کنند. در زیر به انواع خدمات اشاره کرده ایم

  • خدمات مراقبت و نگهداری کردن از سالمندان
  • خدمات مراقبت و نگهداری کردن از کودکان
  • خدمات مراقبت و نگهداری کردن از نوزادان
  • خدمات مراقبت و نگهداری از بیمارانی در خانه بستری هستند
  • انجام امور منزل مانند آشپزی کردن برای اعضای خانواده اعم از سالمندان

قیمت خدمات پرستاری در منزل

قیمت ها در ارائه خدمات پرستاری در منزل طبق قوانین وزارت کار و طبق سختی کار مشخص می شود. این قیمت ها برای ارائه خدمات پرستاری در منزل متفاوت بوده و بسته به نوع خدمات تعیین می شود. امروزه وجود پرستاران متفاوت با تخصص های متفاوت باعث شده که قیمت ها دارای نوسانات زیادی باشد. پرستارانی که تخصص بیشتری در ارائه این خدمات دارند مسلما دستمزد بیشتری دریافت می کنند.

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

طبق آمارها یکی از بیشترین درخواست کننده های خدمات پرستاری در منزل را می توان به همشهری های عزیز در شرق تهران اشاره کرده که این درخواست ها می تواند دلایل خاص خود را داشته باشد اما هدف از بیان این خدمات در شرق تهران خبررسانی به خانواده های عزیزی می باشد که در این منطقه زندگی می کنند. آتیه پرستاران سلامت یک مرکز پرستاری در تهران می باشد که مدتی است شعبه خود را در شرق تهران افتتاح کرده است که می تواند یک خبر خوب برای خانواده های شرق تهران باشد.

اگر در شرق تهران زندگی می کنند در صورت نیاز به خدمات پرستاری در خانه می توانید به کمک های این مرکز پرستاری حساب ویژه ای باز کنید. این مرکز با در اختیار داشتن بهترین و متعهد ترین نیروهای پرستار خود می تواند بهترین روزهای زندگی را برای مددجویان خود رقم بزند.

خدمات پرستاری در منزل خانم

خدمات پرستاری در منزل توسط خانم و آقا ارائه می شود اما آمارها نشان می دهد که خانواده ها بیشتر تمایل دارند از پرستار خانم استفاده نمایند. حال این تمایلات دلایل خاص خود را دارد. داشتن یک پرستار خانم در منزل مزیت های زیادی می تواند برای خانواده ها داشته باشد از مراقبت از سالمندان گرفته تا مراقبت از کودکان و نوزادان.

همانگونه که می دانید پرستاران خانم تبهر خاصی در نگهداری از کودک و نوازد دارند اما این خدمات را آقایان نمی توانند انجام دهند چون تجربه مادر شدن فقط مختص خانم ها می باشد. این پرستاران حتی می توانند همزمان علاوه بر مراقبت و نگهداری از مددجویان خدمات امور منزل را نیز به خوبی انجام دهند خدماتی مانند آشپزی کردن و نظافت منزل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شانزده − پنج =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان تهران
فهرست