خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه
خدمات پرستاری در منزل غرب استان تهران

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران جزو خدماتی می باشد که آتیه پرستاران سلامت به این منطقه از تهران و مناطق دیگر خدمات رسانی می کند . این خدمات شامل مراقبت از سالمندان ، کودکان و بیمار در خانه می باشد . همانطور که می دانید زندگی اشخاص در جوامع دارای پیشرفتهای متعددی شده و صنعت و تکنولوژی باعث تغیراتی در زندگی انسان ها شده است که نیازهای متعددی را برای به آنها دنبال داشته است. با تغیراتی که در نحوه و شکل زندگی انسانها به وجود آمده است باعث شده که نیاز بیشتری به درمان و خدمات درمانی داشته باشند وبا توجه به نوع تغذیه و عوامل محیطی همچون آلودگی هوا ، خدمات پرستاری در منزل از اهمیت بالای برخوردارمی باشد.

مشغله های روزانه و کارهای شخصی و همچنین نبود وقت لازم از دلایلی میباشند که افراد به خدمات پرستاری درمنزل روی می آورند که خود دارای مزیتهای زیادی میباشد و در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. کیفیت در خدمات و نحوه درست انجام دادن خدمات ازمهمترین کارهایی است که پرستاران باید به این موضوعات اهمیت بالایی بدهند . که این امر جزو تعهدات موسسه آتیه پرستاران سلامت نیز می باشد.

خدمات پرستاری در منزل شامل چه کسانی میشود :

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران برای کودکان ، سالمندان و بیماران و همچنین سالمندان تنها که نیاز به یک همدم دارند، می باشد. که در زیر بیشتر شرح داده ایم .

 • پرستاری از کودکان و نوزادان در منزل
 • پرستاری و ارائه خدمات نگهداری سالمند در منزل
 • پرستاری از بیماران زخم بستری در منزل
 • پرستاری و مراقبت از بیمارانی که بیماری ذهنی و روحی دارند مثل آلزایمر، حواس پرت و فراموش کار
 • پرستاری از بیمارانی که دارای محدودیت حرکتی و جسمی میباشند
 • پرستاری از بیمارانی که عمل جراحی انجام داده اند و برای درمان در منزل بستری شده اند
 • اعزام روانشناس به منزل برای شما عزیزان

پرستاری در منزل امری مهم قلمداد میشود و چگونگی رفتار پرستار با مددجو بسیار مهم میباشد که خود اصول و قواعدی دارد. وقتی که والدین به دلایل فقدان زمان یک پرستاررا در منزل خود استخدام میکنند انتظار دارند که از زمانی که در منزل نیستند پرستار به خوبی و با کیفیتی قابل قبول از عزیزانش مراقبت و نگهداری کند تا والدین با خیالی راحت به کارشان رسیدگی کنند .

ویژگیهای پرستار در منزل عبارتند از:

پرستارانی که در موسسه های ارائه خدمات پرستاری در منزل مشغول به فعالیت می باشند باید دارای ویژگی های زیر باشد .این ویژگی ها شامل :

 • داشتن مسئولیت در انجام کارهای مددجو
 • ظاهری آراسته و مناسب در اوقاتی که در منزل مشغول پرستاری از مددجو هست
 • انجام درست کارهای مددجو درزمان مناسب
 • هماهنگی لازم با خانواده مددجو برای پیش بردن کارهای مددجو
وظایف خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

وظایف پرستار در موسسات برای مراقب چیست :

هر پرستاری وظیفه ای در قبال شغل خود دارد . پرستارانی که برای خدمات پرستاری در منزل غرب تهران به منازل اعزام می شوند نیز در قبال سالمندان ، کودکا و بیمارانی که تحت مراقبت آنها است، وظایفی دارند که باید به طور کامل این وظایف را انجام دهند. در زیر بیشتر راجعب به این وظایف صحبت کرده ایم .

 • داشتن رابطه خوب و عاطفی با مددجو ، وقتی که پرستار با مددجو رابطه صمیمی و نزدیکی دارد باعث میشود احساس خوبی در مددجو رخ بدهد و به روند بهبود او کمک شایانی نماید
 • فراهم کردن غذای مناسب و مفید برای سالمند و اگر سالمند قادر به خوردن نبود به وی کمک کند
 • انجام کارهای آموزشی و تفریحی با سالمند در منزل، یاد گرفتن چیزهای جدید در سالمندان حس خوبی را به آنها شکل میدهد و باعث میشود که آنها بهتر کارهای خود را انجام دهند و به بهتر شدن عملکرد مغزشان کمک میکند
 • در اوقاتی که سالمند تمایل دارد و با هماهنگی والدین سالمند ، پرستار سالمند میتواند سالمند را به بیرون از منزل ببرد و با او به قدم زدن در پارک و پیاده روی بپردازد
 • ایجاد کردن رابطه خوب با سالمند از دیگر وظایف پرستار سالمند در منزل میباشد ، پرستار سالمند باید به گونه ای با سالمند رفتار کند تا سالمند احساس غریبگی نکند و با سالمند بسیار مهربان رفتار کند
 • ایجاد رابطه با خانواده سالمند و هماهنگی برنامه سالمند با خانواده سالمند
 • اگر کسی که پرستار از او نگهداری میکند بیماری خاصی دارد ، پرستار سالمند باید به طور مرتب روند درمان بیمار و وضعیت سلامت وی را به پزشک معالج بیمار گزارش دهد

مزیتهای پرستاری و نگهداری از اشخاص نیاز به مراقبت نسبت به مراکز درمانی و مراکز نگهداری چیست؟

در مراکز نگهداری و مراکز درمانی به دلیل اینکه هزینهای پرستاری و مراقب زیاد است و برای اکثریت اشخاص این هزینه ها سنگین و سرسام آور میباشد ، تمایل پرستاری و نگهداری در منزل برای افراد بسیار بالا است و این افراد تمایل دارند که در منزل خودشان از خدمات پرستاری در منزل بهرمند شوند.

وقتی شما از عزیزانتان در منزل پرستاری و مراقبت میکنید دیگر هزینه ای صرف رفت و آمد به مراکز درمانی یا مراکز نگهداری نخواهید کرد. ترافیک کلافه کننده تهران نیز از معضلاتی است که برای برای همه استرس زاست ولی با پرستاری و نگهداری عزیزانتان در منزل این چالش نیز برطرف میگردد.

تمام تلاش ما در ارائه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران این است که شما والدین عزیز و عزیزانتان با خیالی راحت از خدمات پرستاری در منزل بهرمند می شوید زیرا ما به این واقفیم که شما لایق بهترینها هستید.

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران شامل چه امکاناتی برای شما عزیزان میباشد:

 • انجام تزریقات که شامل تزریقات وریدی و عضلانی میباشد
 • نصب سرم در منزل
 • انجام نمونه گیری در منزل که شامل نمونه ادرار و مدفوع و نمونه خون میباشد ، ارسال نمونه ها به آزمایشگاه و رسیدن جواب آزمایش در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان
 • سونداژ
 • انجام کلیه کارهایی که مربوط به پانسمان میباشد
 • فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی. اگر شما بیماری دارید که در دوران نقاهت به سر میبرد و باید مرتبا فیزیوتراپی و الکترو تراپی گردد و یا سالمندان شما مشکلات حرکتی دارند و نیاز دارند که چگونگی حرکات درست و صحیح را برای انجام کارهایشان فرا گیرند . ما این خدمات را با کمال میل و افتخار در منزل شما و برای شما انجام خواهیم داد
خدمات پرستاری کودک غرب تهران

نقش کودکان در زندگی ما و استفاده از خدمات پرستاری :

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران بجز سالمندان و بیماران، شامل کودکان نیز می باشند . با تولد یک نوزاد زیباترین اتفاق برای پدر و مادر رخ میدهد ، اتفاقی که هیچ وقت مانندی مثل این ندارد. آری کودکان قشنگترن اتفاق برای تمام پدر و مادران هستند ولی تربیت ، آموزش و نگهداری از جهات مختلف ، مهمتر از تولد میباشد.

با تولد یک انسان مسئولیتی نیز بر گردن والدین کودک نهاده میشود که این امری مهم و ضروریست. چگونگی پرستاری و مراقبت از کودکان و نقش آن بر آینده و موفقیت یک کودک تاثیری مستقیم دارد زیرا همگی بر این حرف واقفیم که هر که بکارد درو میکند ولا غیر .

چگونگی حرف زدن با کودک ، چگونگی رفتار با او، گوش دادن به حرفها و خواسته های کودک همگی در موفقیت و عدم موفقیت کودک نقش خواهند داشت پس تمام این موارد را برای تربیت فرزندی موفق باید در نظر بگیرید .

بر حسب اینکه در روزگار امروزی زن و مرد به علت مشکلات اقتصادی و هزینه های گزاف زندگی باید کار کنند و شاغل هستند، این چالش را پیش رو دارند که کودک عزیزشان را باید کجا بگذارند تا اوقاتی را که آنان سر کار هستند کودکشان به تربیت و آموزش علوم درسی و علوم زندگی بپردازد .

اصلا جای نگرانی نیست و باخیال راحت به کارهایتان برسید زیرا ما در خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت بستری را فراهم کرده ایم تا شما و پدر و مادران عزیز در منزل خودتان کودک دلبندتان را پرستاری ، مراقبت و نگهداری کنید . ما با پرستاران زبده و با تجربه ای که در خدمت داریم شما عزیزان را یاری کرده و با اعزام این پرستاران با تخصص و کاردان به منازل شما از کودکانتان پرستاری و مراقبت میکنیم.

, , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × دو =

فهرست