تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل لواسان

با تیم خدمات پرستاری در منزل لواسان ما، نوعی از مراقبت های پرستاری حرفه ای، دوستانه، ماهر و شخصی را تجربه خواهید کرد که تمام نیازهای مراقبت اولیه شما را بگونه ای با کیفیت اما در آسایش خانه ی خود تان برآورده می سازد. ما می دانیم که در بسیاری از مواقع مراقبت از اعضای خانواده ( کودک، بیمار یا والدینی که به سن بالا می رسند ) ممکن است دشوار باشد، در شرایط این چنینی نیاز به حمایت پرسنلی آموزش دیده احساس میشود که بتوانند آنها را به صورت روزانه در زندگی روزمرشان همراهی کنند.

چنانچه بدنبال یک برنامه ی مراقبتی برای رفاه و آرامش اعضای خانواده ی خود در لواسان هستید تا آنها را فعال، شاد و ایمن نگه دارید، برای آگاهی از این مطلب که چه کسانی به خدمات پرستاری در لواسان نیاز دارند؟ و چگونگی استخدام پرستار در لواسان و انوع خدمات ارائه شده در نگهداری از کودکان و سالمندان پوشکی و آلزایمری ، در ادامه با ما همراه باشید.

چه کسانی به خدمات پرستاری در لواسان نیاز دارند؟

بررسی ها نشان داده بطور خلاصه نیاز به خدمات پرستاری در منزل در لواسان بیشتر در اقشار زیر احساس میگردد

 • سالمندان بیماری که قادر نیستند برای دریافت خدمات درمانی و مراجعه به درمانگاه ها، ساعات زیادی را در رفت و آمد و صف های طولانی سپری کنند.
 • افراد شاغلی که به دلیل مشغله ی کاری زیاد طول روز امکان رسیدگی تمام و کمال به فرزندشان را ندارند.
 • بیماران با توانایی های حرکتی محدود (کسانی که دوچار سکته مغزی، حمله قلبی و ناتوانی حرکتی میباشند و یا نیازمند به پوشک شدن دارند )
 • افراد سالمندی که مستقل بوده اما بعلت تنهایی نیاز به همدم دارند.

ما در آتیه پرستاران سلامت کارکنان واجد شرایطی از دستیاران پرستاری داریم که علاوه بر تجربه و مهارت بالا در ارایه ی خدمات با کیفیت، دوره های تخصصی مراقبت از سالمندان، بیماران و کودکان را بطور مستمر طی نموده اند که این ویژگی و پشتیبانی مدام ما از مشتریان است که خدمات پرستاری در منزل ما را از سایر موسسات ارایه دهنده ی این سرویس متمایز می سازد

نگهداری از سالمند در لواسان

نگهداری از سالمند در لواسان

اگر سالمندی در خانه دارید که از یک بیماری مزمن یا موقت رنج می‌برد یا محدودیت‌هایی دارد که مانع از استقلال او میشود، استفاده از سرویس نگهداری از سالمند در لواسان بهترین گزینه ی ممکن است. پرستار سالمند در حقیقت به نگهداری از سلامت سالمند در خانه مشغولند که این کار در راستای تکمیل ویزیت ها و درمان های ارائه شده توسط پزشک صورت میپذیرد.

البته وظایف پرستار سالمند طیف مشخصی نداشته و بسیار متنوع است و تنها به درمان بیماری سالمندان محدود نمی شود بلکه با هدف کمک به کل خانواده صورت میپذیرد. هنگامی که از سرویس نگهداری از سالمند در منزل در لواسان بهره میگیرید اولین کاری که انجام میشود تجزیه و تحلیل شخصی سالمند برای ارزیابی سلامت او و دانستن کارهایی است که نیاز است انجام شود. بیایید در این قسمت برخی از تکراری ترین عملکردهای مراقبان خانگی سالمند را با هم مرور کنیم.

 • کمک به سالمند در رعایت بهداشت روزانه
 • حفظ ایمنی سالمند
 • مراقبت اززخم برای جلوگیری از عفونی شدن زخم ها و ایجاد مشکلات اساسی
 • .بررسی دیابت و قندخون و همچنین ارایه درمان مورد نیاز
 • کمک به سالمند برای انجام تمرینات فیزیوتراپی، نرمش و تحرک ایمن به منظور جلوگیری از خشکی مفاصل
 • تهییه ی غذای سالم یا سرو کردن غذای از قبل آماده شده
 • هوشیار بودن و زیر نظر داشتن وضعیت سلامت و روند تکامل بیماری سالمند و انجام اقدامات لازم و اطلاع به پزشک و خانواده در صورت لزوم
 • نظارت بر علایم حیاتی سالمند 9.کمک به حفظ استقلال سالمند
 • نظارت بر مصرف دوز دقیق داروها

پرستار بچه یا کودک در لواسان

استفاده از خدمات پرستاری در منزل لواسان ساده ترین راه برای یافتن یک پرستار بچه ی خوب در لواسان است تا با برآورده سازی معیارهای خود و حمایت از رشد سالم کودکتان، منطقه آسایش زندگیتان را گسترش دهید. استفاده از یک پرستار کودک در لواسان بازگشت به زندگی کاری را از هر نظر آسان نموده و با امکان وقت گذاشتن برای خود و دستیابی به یک مراقب باتجربه که علاوه بر همراهی شما در انجام کارهای خانه شما را در مورد مسائلی که در مراقبت از کودک خود مشکل دارید راهنمایی می کند، میتواند سختی ها و ماجراجویی هایتان را در نقش یک مادر لذت بخش تر سازد.

پرستار بچه یا کودک در لواسان

استخدام پرستار سالمند در لواسان

تصمیم گیری برای انتخاب یک پرستار در منزل آسان نیست با این حال امروزه استخدام پرستار در منزل از طریق شرکت های با تجربه و با سابقه نسبت به روش انفرادی ان ( دستیابی به مراقب از طریق ایجاد اگهی و سیستم تبلیغلتی ) راه کاری ایمن تر و سریعتر بوده که بعلت رفاه و سهولت بیشتر در فرایند استخدام بسیار فراگیرتر گردید.

ما در شرکت پرستاری آتیه پرستاران سلامت هنگام استخدام پرستار در لواسان چندین نامزد را به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا خودتان با در نظر گرفتن شرایطتان، ساعات و خدمات از پیش توافق شده در کل دوره ی مراقبتیتان، پرستاری را که با آن راحت و راحت تر هستید با امکان مشاهده ی دوره ی آزمایشی عملکرد وی و انتخاب آزادانه در جنسیت ( زن یا مرد ) برگزینید.

خدمات پرستاری در منزل ما در لواسان همه روزه از جمله تعطیلات و آخر هفته ها باز بوده و دفعه ی بعد که شما یا عزیزانتان بصورت روزانه ، شبانه روزی و یا فقط چند ساعت در روز به مراقبت و درمان نیاز داشته باشید، تنها کافی است با یک تماس و یا بیان درخواست خود در وبسایت، با ما ارتباط برقرار کرده تا در اسرع وقت با ترتیب دادن یک مشاوره ی رایگان علاوه بر دستیابی پاسخ به تمام سوالاتتان در کمترین زمان به مراقبت پرستاری بی عیب و نقصی که به دنبالش هستید برسید.

مراقبت و نگهداری از سالمندان آلزایمری در لواسان

از آنجایی که ما در خدمات پرستاری در منزل لواسان در مواجه با مشکل هر شخص رویکردی فردی داشته و با در نظر گرفتن ویژگی ها، سن و وضعیت سلامتی بطور جداگانه حساس و پاسخگو هستیم. پرستاران ما در مراقبت و نگهداری از سالمندان آلزایمری که یک بیماری شایع برای قشر عزیز سالمند میباشد، مراقبتی تمام وقت و 24 ساعته ارائه میدهند تا با اطلاعات دانش، تخصص و تجربه ای که در خصوص ماهیت این بیماری و بیماران اینچنینی دارند روش های مناسب مراقبتی به منظور جلوگیری از پیشرفت بیماری به کار ببندند.

لازم است بمنظور دستیابی به بهترین مراقب در خانه ، دقیق ترین اطلاعات را در مورد وضعیت سالمند آلزایمری خود در اختیار ما قرار دهید تا تیم خدمات پرستاری در منزل ما در لواسان، در کوتاه ترین فاصله ی زمانی پس از دریافت درخواستتان، قرار ملاقاتی برای حمایت از سالمند و خانواده ی عزیزتان ترتیب دهند.

مراقبت و نگهداری از سالمندان پوشکی در لواسان

کیفیت زندگی سالمندان پوشکی با استفاده از یک سرویس مراقبت خانگی رنگ و بویی متفاوت به خود خواهد گرفت اگر به دنبال یک برنامه ی مراقبتی منعطف و متناسب با نیازهای پزشکی و ترجیحات شخصی سالمند پوشکی خود در محیط آرام بخش و احاطه شده توسط چهره های آشنای منزل هستید، مراقبت و نگهداری از سالمندان پوشکی در لواسان راهکار بسیار مناسبی برای برطرف سازی چالش های جسمی و روحی سالمندان پوشکی و رفع تمام نیازهای آنها در حین حفظ شان و احترامشان میباشد.

کارکنان مراقبت در منزل با مهارت بالا و سالها تجربه در این خصوص بخوبی از شرایط خاص و ویژگی حساس و شکننده بودن پوست سالمند و آسیب پذیری بالای آنها در برابر عفونت های پوستی و ادراری در صورت عدم تعویض صحیح و اصولی پوشک آگاه بوده و میتوانند با اعمال رفتاری مناسب و تغییر در وضعیت روانی سالمند پذیرش این سبک از زندگی را برای سالمند آسانتر نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − 1 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست