تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

انجام خدمات پرستاری در منزل کرج شبانه روزی

خدمات پرستاری در منزل کرج شبانه روزی یک خدمت بهداشتی و مراقبتی مقرون صرفه در منزل بوده که با هدف بهبود وضعیت فیزیکی، اجتماعی و عاطفی افرادی که به طور مزمن بیمار، کم توان یا ناتوان هستند انجام میپذیرد. اگر کودک، بیمار یا سالمندی در خانه دارید که نیاز دارد که با صرف وقت و انرژی کافی از غذا، بهداشت و روان او مراقبت کنید اما مشغله های زندگی این امکان را از شما سلب نموده، استفاده از سرویس مراقبت های خانگی بهترین و سریعترین راه حل ممکن برای رفع این مشکل میباشد .

خدمات پرستاری در منزل کرج شبانه روزی

در حقیقت پرستاری در منزل شبانه روزی در شهر کرج از آن جهت در زندگی های امروزی از اهمیت بالایی برخوردار است که این امکان را در اختیارتان قرار میدهد تا علاوه بر کاهش بار حمل و نقل، در زمان، تلاش، هزینه و وقت خود برای مراجعه به کلینیک ها، بیمارستان ها و مهد کودک ها صرفه جویی نموده و مراقبت های بهداشتی، درمانی و پزشکی را بدون نیاز به خروج از منزل و در آرامش خانه ی خود دریافت نمایید.

چنانچه نمی دانید برای استخدام پرستار منزل شبانه روزی در کرج چگونه عمل کنید؟ خدمات ارائه شده در این مراکز چیست؟ و یا ما در موسسه ی با سابقه ی آتیه پرستاران سلامت چه بخش هایی از کرج را بلحاظ اعزام پرستار تحت پوشش داریم؟ توصیه میکنیم مطالعه ی این مقاله را که آسانترین راه برای دستیابی به پاسخ اکثر سوالات ذهنیتان میباشد را از دست ندهید.

خدمات پرستاری در منزل کرج تمرکز خود را در راستای یکپارچه سازی و ارائه بهترین مراقبت های بهداشتی برای رفع تمامی نیازهای مددجویان در سطوح مختلف پی ریزی نموده. در بیان انواع خدمات متنوع و جامع پرستاری در منزل در این موسسه میتوان گفت علیرغم ماهیت غیر قابل پیش بینی و شخصی سازی شده ی خدمات در مواجه با مددجویان مختلف، بطور کلی خدمات و برنامه ی معمول ارائه شده توسط مراکز پرستاری در منزل به شرح زیر میباشد.

  • تهیه ی وعده های غذایی مقوی و در عین حال تازه و فاقد چربی های ناسالم
  • برقراری ارتباط، همراهی و همصحبتی توام با صداقت، تعهد و چهره ای شاد
  • مراقبت های بعد از عمل، رسیدگی و پانسمان زخم
  • کمک به مددجو در رعایت و حفظ بهداشت شخصی ( پوشاک، استحمام و توالت )
  • کمک به سالمندان در حین حرکت برای حرکت ایمن و جلوگیری از شکستگی
  • اندازه گیری های علایم حیاتی فشار، قند، نبض و تنفس
  • ارایه ی مراقبت های بعد از عمل و پس از زایمان
  • خدمات فیزیوتراپی، گفتار درمانی و اقدامات ساده ی پزشکی
  • در نظر گرفتن برنامه های تفریحی و محرک جسم، ذهن و تقویت کننده ی حافظه

پرستار سالمند کرج

اگر سالمند عزیزی در خانه دارید که احساس میکنید برای بهبود سطح کیفی زندگی اش به کمک و همراهی نیاز دارد، با دریافت پرستاری در منزل کرج به افرادی دسترسی خواهید داشت که برای نگهداری از سالمندان در کرج و مراقبت از آنان حرفه ای و با تجربه بوده، نیازشان را درک کرده و به خوبی میتوانند با شرایط سخت و خلق و خوی خاص آنان کنار بیایند.

اگر به علت فشار زندگی کاری و شخصی نمی توانید در زمان خود صرفه جویی کنید، ما با روی باز جای شما را در مراقبت از والدینتان می گیریم، با آنها زندگی میکنیم و این خدمات را به صورت حرفه ای و با قابلیت های بالا ارائه می دهیم تا در سایه ی ارایه ی مراقبت های پزشکی، روانی و اخلاقی با کیفیت، سالمندان عزیز اخرین مرحله زندگی خود را با عزت، احترام و نهایت استقلال پذیرا باشند.

پرستار سالمند کرج به صورت تمام وقت و شبانه روزی در خدمت شماست

پرستار کودک در کرج

انسان در هر مرحله از زندگی خود نیازها و شرایط متفاوتی را تجربه گر خواهد بود که در میان تمامی این مراحل، دوران کودکی را میتوان مهمترین، حساسترین و پرچالش ترین مرحله از زندگی هر فرد برشمرد که تاثیرات چشمگیری بر سلامت جسم و روان، موفقیت و پیشرفت شخص در آینده خواهد داشت. امروزه شاغل بودن اغلب والدین و یا نبود یک مرکز رسمی نگهداری از کودکان در کرج ( مهدکودک ) در نزدیکی محل زندگی افراد موجب گردیده تا نگرانی از بابت پرورش و تربیت صحیح کودکان که گرانبها ترین گنجینه در هر خانواده هستند، به یکی از بزرگترین دغدغه های والدین شاغل در دنیای پرشتاب کنونی تبدیل گردد.

خوشبحتانه پدیدار شدن سرویس پرستار کودک در کرج به نوبه ی خود توانسته با اعزام پرستار به خانه در کرج و با تمرکز بر نیازهای ویژه ی رشدی و تکاملی کودکان و برنامه ریزی های دقیق برای اموزش رفتار های صحیح اجتماعی، تقویت مهارت، تربیت و پرورش آنها مطابق با متد مورد نظر خانواده ها علاوه بر ایفای نقش غیر قابل انکار در سر و سامان دادن و کاهش مشکلات زندگی های اینچنینی، منفعتی دو جانبه برای والدین ( بلحاظ کاهش استرس و آسوده خاطری بیشتر ) و کودکان ( بدلیل امکان رشد و توسعه در محیط امن و آشنای خانه ) در پی داشته باشد.

پرستار بیمار در کرج

پرستار بیمار در کرج شکلی از همراهی با بیماران و بستگانشان را در محیط منزل یا مراکز درمانی در راستای تامین نیازهای اولیه و اساسی بیماران ارایه میدهد تا به آنها در انجام اموراتی از قبیل خوردن، نوشیدن، حرکت کردن، خواب و استراحت، بهداشت پوست، حذف موهای زاید بدن، نفس کشیدن، لباس دراوردن، ارتباط و یادگیری کمک کرده و در کنار آموزش و حمایت از خانواده ی بیمار از آنها حمایت عاطفی نیز بعمل آورد.

از آنجایی که این سرویس علاوه بر کاهش اثرات از دست دادن استقلال، انزوای اجتماعی و تقویت روحیه بیمار می تواند در روند بهبودی او نیز تاثیر چشمگیری داشته باشد، توصیه میشود برای اجرای صحیح دستورات پزشکی در دوران بیماری و یا نقاهت پس از عمل جراحی با دریافت یک پرستار بیمار در کرج بیماری را به سریعترین و ایمن ترین شکل ممکن پشت سر گذاشته و پایان دهید.

نحوه استخدام پرستار در منزل کرج چگونه می باشد

نحوه استخدام پرستار در منزل کرج

مسلما نحوه استخدام پرستار در منزل می تواند در موفقیت و یا شکست این پروژه تاثیر بسزایی داشته باشد. تجربه نشان داده ایمن ترین روش استخدام پرستار در منزل کرج، از جستجو برای یک مرکز پرستاری در منزل که دارای لیست بلند بالایی از متخصین در سازماندهی و مراقبت ازکودکان، بیماران و سالمندان است آغاز می شود.

در شرکت های خصوصی ارائه دهنده ی این خدمات از جمله مرکز نامی آتیه پرستاران سلامت، مراقبت های بهداشتی یک تلاش گروهی است. ما پرستاران متخصص و فارغ التحصیلانی را به کار می گیریم که در کار خود مهارت کامل داشته و آن‌ها را طوری انتخاب و آموزش می‌دهیم که نه تنها از نظر فنی آماده باشند، بلکه همیشه برای مقابله و درک بهتر مشکلات بهداشتی متقاضیان تمایل داشته باشند که خود را به جای فرد نیازمند به حمایت و خانواده‌ ی وی قرار دهند.

همچنین از آنجایی که در استخدام انفرادی پرستار در منزل بررسی مبانی مختلفی از جمله سلامت اخلاقی و رفتاری، معتمد بودن، سطح علم و دانش و تجربه بسیار وقت گیر بوده اما از ملزمات دستیابی به یک انتخاب خوب میباشد، کمک گرفتن از یک مراکز خدمات پرستاری در این خصوص همانند یک راه میانبر محسوب شده که موجب میگردد با برداشته شدن این بار از روی دوشتان راحتی، سرعت و سهولت بیشتری را در فرایند استخدام پرستار و یافتن بهترین مراقبتی که خود یا عزیزتان لایق آن هست احساس نمایید.

از آنجایی که میزان وابستگی و سطح سلامتی افراد متقاضی دریافت سرویس پرستاری در منزل متفاوت بوده، لازم است در ابتدای امر لیستی از تمام خدمات مورد نیازتان را بنویسید و تعداد روز ها و ساعات درخواستی خود را برای دریافت پرستار مشخص نمایید. اگر کودک، بیمار یا سالمندی در منزل دارید که احساس میکنید برای نیازهایی که ممکن است در هر زمانی در طول 24 ساعت برایش پیش بیاید به یک مراقب اختصاصی نیاز دارید، خدمات پرستار شبانه روزی در منزل کرج یک سرویس مراقبتی برجسته ی در حال اجراست که به افراد این فرصت را میدهد که نه تنها در طول روز بلکه در طول شب نیز برای مقابله با حوادث غیر منتظره و پیگیری دقیق روند درمانی خود از موهبت وجود فردی متخصص و با تجربه که در این خصوص آموزش دیده بهره مند باشند.

بخش های تحت پوشش در کرج که توسط آتیه پرستاران سلامت اعزام پرستار می شود

از آنجایی که تاسیسات ما در شرکت آتیه پرستاران سلامت یکی از مشهورترین و کارآمدترین تاسیسات در پایتخت میباشد و تمام مناطق تهران و کرج را بلحاظ اعزام پرستار در تحت پوشش دارد ، ما همیشه می توانیم دریافت خدمات با سرعت و بدون زمان انتظار را برای شما تضمین کنیم. برای آگاهی از بخش های تحت پوشش آتیه پرستاران سلامت برای اعزام پرستار در کرج و ارتباط با ما جهت رزرو سرویس مورد نظرتان، تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس گرفته تا علاوه بر دریافت راهنمایی های لازم، کلیه اطلاعات مورد نیازتان در قالب یک مشاوره ی رایگان دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یازده + یک =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست