تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل پونک تهران

تیم خدمات پرستاری در پونک با هدف کمک به افراد، خانواده ها، گروه ها و جوامع برای افزایش رفاه فردی و جمعی، بخشی جدایی ناپذیر از جنبش تغییر راهکارهای مراقبتی بوده تا درصورتی که در قلب خانه ی خود کودک، بیمار یا سالمندی دارید که در عین نیازمند بودن به مراقبت های کمکی تمایلی به ترک خانه ندارد، تمام خدماتی همچون حمایت از سالمندان و افراد ناتوان در انجام فعالیت های روزمره ی منزل، خدمات بهداشت فردی، خانه داری و سایر خدمات مربوط به حمایت مهم برای سلامت مصرف کنندگان را در آسایش منزل خود دریافت نمایید.

خدمات پرستاری در منزل پونک

ما در سرویس خدمات پرستاری در منزل پونک تهران بمنظور رفاه حال مشتریان و یافتن پرستاری با تطبیق حداکثری با نیازهای فرد تحت مراقبت، به مشتریان خود اجازه میدهیم تا برنامه کمک مراقبتی و پرستار مورد نظر خود را با مشارکت خانواده و نظر مددجو انتخاب نمایند و برای سهولت فرایند استخدام و برطرف کردن هرگونه ابهام، بصورت 24 ساعته به سوالات شما پاسخ داده و اطلاعاتی را که برای ثبت نام نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پرستاری در منزل و سایر جنبه های این موضوع، توصیه میکنیم مطالعه ی این مقاله را از دست ندهید.

خدمات پرستاری به سالمندان در پونک

با افزایش سن و تبدیل شدن به یک شهروند سالمند، به مرور انجام برخی از کارهای روزمره زندگی دشوار گردیده و بعضا بدون کمک یک حامی عملا امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی گاها خانواده ها مجبور به فرستادن سالمند به خانه ی سالمندان میگردند چیزی که نه تنها برای سالمند بلکه برای اعضای خانواده نیز خوشایند نیست. خدمات پرستاری و مراقبت از سالمندان در پونک خدمتی رایج به منظور رفاه حال این قشر عزیز از جمعیت بوده که با امکان دریافت بهترین و مورد نیازترین خدمات و مراقبت های ماهرانه در منزل، بستری مهیا ساخته تا سالمندان با بهره مندی از مراقبین حرفه ای، در خانه ی خود شاد و ایمن پیر شوند.

در حقیقت از آنجایی که پذیرش پدیده ی سالمندی و به دنبال آن کاهش استقلال به خودی خود برای سالمندان دشوار است، مراقبت در منزل با در پیش گرفتن رویکرد حرفه ای و چند وجهی و با امکان بازیابی توان روانی و کمک به سالمندان در انجام کارهای روزمره یا سایر وظایفی که در مورد آنها وابسته میباشند به این عزیزان کمک میکند تا علاوه بر احاطه شدن با انواع خدمات ریز و درشت ( بمنظور برآورده سازی نیازهای جسمی، روحی، اجتماعی و عاطفی ) با برقراری یک ارتباط دوستانه و ملایم با پرستار سالمند خود که در این خصوص از دانش و مهارت کافی برخوردار میباشد، دوران کهنسالی شیرینتری را سپری کنند.

پرستاری و مراقبت از کودکان در پونک

از آنجایی که مراقبت از کودک موضوع گسترده ای است و بخش مهمی از شخصیت و رفتار هر فرد در سنین پایین شکل میگیرد، استفاده از سرویس پرستاری و مراقبت از کودکان در پونک با ارایه ی سطح بالایی از توجه میتواند در رشد و آینده ی کودکان این منطقه موثر واقع شده و تفاوت فاحشی ایجاد نماید.

ما در این موسسه پرستاری ، خدمات جامعی را برای نوزادان، کودکان و نوجوانان ارائه می دهیم تا به خانواده ها کمک کنیم در کنار دستیابی به زمان آزاد برای سازماندهی آسان کارهای روزمره ی شخصی و کاری خود، فرزندانی سالم و شاد تربیت کنند و مراقبت های مورد نیاز فرزندانشان را اعم از نیازهای غذایی و تربیتی، روانی و عاطفی، آموزش رفتارهای صحیح، بازی و سرگرمی و رسیدگی به بهداشت شخصی ( با حمام رفتن و تعویض به موقعه ی لباسها ) و غیره را بدون نیاز به خروج از منزل و صرف زمان و هزینه ی زیاد برای رفتن به مهدکودک، در آسایش منزل خود دریافت نمایند.

پشت صحنه ی تیم ما در آتیه ی پرستاران سلامت افرادی هستند که قصد دارند روز شما را آگاه تر، شادتر و بهتر کنند که در همین راستا زمان زیادی را بمنظور جذب نیروی پرستار صرف نموده و تنها با پرسنلی در خصوص کودکان کار میکنند که آموزش مربوط به تربیت و رشد کودک را گذرانده و از تجربه ی کاری بالایی برخوردار می باشند. توصیه میکنیم برای دریافت موفقیت آمیزترین انتقال پرستار کودک به منزل، تجربه ی کار با تیم پرستاری در منزل حرفه ای ما را هرگز از دست ندهید.

پرستاری و مراقبت از بیماران در پونک

پرستاری و مراقبت از بیماران در پونک سرویسی است که با هدف بهبود کیفیت زندگی بیماران صعب العلاج و بستگان آنها با هدف درمان، تشخیص، پیشگیری از تظاهرات بیماری ، مصرف منظم داروها، ارزیابی، شناسایی و توقف درد و سایر علائم ناخوشایند و مشکلات جسمی و روحی صورت میپذیرد و مشمول حمایت روانی و اجتماعی از مددجویان نیز می شود.

از آنجایی که با بروز بیماری نه تنها خود بیمار بلکه نزدیکان او نیز استرس داشته و اقوام آنها نیز به حمایت روانی و آموزش قوانین مراقبت نیاز دارند، به کارگیری این سرویس با برنامه ریزی دقیق و اجرای مستقیم آن بر روی وضعیت بیماران و خانواده های آنها، موجبات عبور ایمن از این دوران سخت و پر مخاطره را برای طرفین هموارتر میسازد.

البته خدمات پرستاری منزل در پونک تنها مختص به بیماران ساکن منزل نبوده و به تمام افرادی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، چه در بیمارستان و چه در آسایش خانه ارائه میگردد تا علاوه در براورده سازی نیازهای معمول روزانه، بمنظور دریافت خدمات تزریق، برداشتن بخیه، تمیز کردن زخم، چکاب علایم حیاتی و غیره نیازی به رفتن به سایر نقاط کلان شهر نداشته باشند.

نحوه استخدام پرستار منزل در پونک

یکی از رایج ترین سوالاتی که ذهن افراد را بخود مشغول میکند این است که “چگونه می توانم یک پرستار خصوصی در پونک تهران و قابل اعتماد پیدا کنم تا به مراقبت از من یا عزیزانم کمک کند؟ بدون هیچ جای صحبتی، در همه موارد، اعتماد به آژانسی از پرستاران واجد شرایط برای مراقبت های سریع در منزل مناسبترین گزینه بوده و بسیار توصیه می شود. اما از آنجایی که آژانس های بسیاری در این خصوص در حال فعالیت هستند، بررسی پاسخ سوالات زیر به شما کمک میکند تا جستجوی خود را محدود کنید و گزینش بهتری داشته باشید.

  • آیا موسسه ی مذکور قادر به ارائه ی مراقبت در تمام طول سال و ساعات شبانه روز میباشد یا خیر؟
  • مدت زمان متوسط برای اعزام نیرو یا جایگزینی پرستار و به کلی در دسترس بودن در صورت بروز مشکل چقدر میباشد؟
  • مدرک پرستار در حوضه ی مورد نظر شما چیست و چند سال است که فعالیت میکند؟
  • پرستاران ثبت نام شده در شرکت به طور متوسط چند سال سابقه ی کار دارند؟
  • پرستاران ثبت نام شده از مدارک لازم به جهت نداشتن سابقه ی کیفری یا بحران سلامت روان برخوردار هستند یا خیر؟
  • آیا شرکت تا پایان قرارداد متعهد به پشتیبانی از مشتریان بوده یا خیر؟
  • شرکت مذکور دارای مجوز از مراجع ذی صلاح میباشد یا خیر؟
  • شرکت مذکور متعهد به ارائه ی تسهیلات جانبی با هدف افزایش منافع مددجویان و بهبود رفاه ساکنین میباشد یا خیر؟

پس از انتخاب موسسه پرستاری در منزل مورد نظر، در ابتدای امر لازم است نوع نیاز، درخواست و احتیاجاتتان را در خصوص والدین سالمند، کودک یا بیمارتان بصورت واضح و شفاف با کارشناسان مربوطه در میان بگذارید تا پس از ترتیب دادن یک مصاحبه و در صورت نیاز مشاهده ی عملکرد آزمایشی پرستار پس از دو روز کاری، با انعقاد قرار دادی رسمی، به استخدام خود رنگ و بویی قانونی برای تعهد طرفین به انجام مفاد بدهید.

اگر ساکن پونک میباشید و به دنبال استخدام پرستار برای یکی از عزیزانتان میباشید، بهتر است این کار را به شرکت خدمات پرستاری در منزل پونک تهران بسپارید زیرا ما به پشتوانه ی بهترین مشاوران و کارشناسان که بعلت سالها تجربه ی موفق بخوبی به دامنه ی نیازهای مددجویان و توانایی مراقبان اشراف دارند، میتوانیم رضایت شما را جلب کرده و سطح بالایی از کیفیت و رفاه را به شما و عزیزانتان بچشانیم.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × یک =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست