تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

خدمات پرستاری منزل تهران + زندگی با مراقبت خوب در خانه

خدمات پرستاری منزل تهران زمانی قابل استفاده است که فرد به دلیل کهولت سن یا در اثر بیماری نیاز به مراقبت داشته باشد و به کمک دیگران وابسته باشد. در این مورد، بستگان مراقبت کننده و یا مراقبین حرفه ای از فرد مورد نظر در محیط خانه اش حمایت می کنند.

در واقع خدمات متنوع پرستاری در منزل به کسانی که نیاز به مراقبت دارند این امکان را میدهد تا در محیط آشنای خانه به بهترین شکل ممکن تحت مراقبت قرار بگیرند. در این مقاله قصد داریم در مورد طیف گسترده خدمات پرستاری، مزایای پرستاری و مراقبت در منزل و نکاتی که در مورد مواردی که هنگام انتخاب پرستار باید در نظر گرفت صحبت می کنیم، پس پیشنهاد میکنیم برای افزایش دایره ی اطلاعاتتان در این خصوص در ادامه با ما همراه باشید.

با خدمات پرستاری در منزل در شهر تهران ، که به عنوان مراقبت در منزل نیز شناخته می شود، افرادی که به مراقبت نیاز دارند می توانند به مراقبت های پزشکی و غیر پزشکی در خانه خود دست پیدا کنند. مراقبت و حمایت از افرادی که نیاز به مراقبت دارند می تواند توسط کارکنان پرستاری حرفه ای یک سرویس مراقبت خوب دریافت کنند.

اشکال متفاوت در خدمات پرستاری منزل در تهران

مراقبت های پرستاری امکانات و اشکال متفاوتی دارد.
اگر بیماری‌های مرتبط با سن و محدودیت‌های جسمی و روانی با پیری همراه باشد، افراد مبتلا به طور فزاینده‌ای به مراقبت پرستاری وابسته می‌شوند و گاهی امکان ادامه ی زندگی در منزل تنها آرزوی آنها میباشد.

دامنه و اشکال این مراقبتها با کارهای روزمره مانند بهداشت شخصی یا خرید مواد غذایی که سالمندان دیگر نمی توانند به طور مستقل آنها را مدیریت کنند شروع می شود و تا رفع کامل نیازهای فرد ادامه میابد.

گاهی اوقات نیز تنها امور سخت و تخصصی به مراقبان حرفه ای سپرده شده و خانواده، کمک به انجام امور عادی و روزمره و حمایت عاطفی از فرد نیازمند به مراقبت را بر عهده میگیرند.

چگونه برای دریافت خدمات پرستاری منزل در تهران اقدام کنیم؟ - خدمات پرستاری منزل تهران + زندگی با مراقبت خوب در خانه

چرا به خدمات پرستاری در منزل نیازمندیم؟

قبل از هرچیز از خود بپرسید: چه چیزی برای مددجوی شما مهم است؟ و به چه چیزهایی نیاز دارد؟

با این حال، قبل از اینکه به دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل در تهران بگردید، منطقی است که نیازهای مراقبت و پشتیبانی شخصی خود را تعیین کنید. بنابراین، به این فکر کنید که بستگان شما می‌توانند کدام فعالیت‌های پرستاری را بر عهده بگیرند و خدمات پرستاری در خانه چه کمکی می تواند به شما کند.

از خود بپرسید که آیا خدمات مراقبت پرستاری در خانه باید در زمینه بهداشت شخصی یا کارهای خانه از شما حمایت کند یا اینکه برای خدمات مراقبتی به آنها نیاز دارید. در بسیاری از خانواده‌ها، بستگان مراقبت‌کننده یا مراقبان حرفه‌ای خدمات مراقبت و حمایت فرد مورد نظر را بر عهده میگیرند. اگر بستگان نتوانند زمان کافی برای مراقبت بهینه از فرد نیازمند مراقبت در خانه را پیدا کنند، گزینه های دیگر برای مراقبت و پرستاری را که همان استخدام پرستار خانگی در منزل میباشد را در پیش میگیرند.

در این حالت، ارائه دهندگان خدمات پرستاری در منزل در تهران به صورت ساعتی – در صورت نیاز 24 ساعته – برای حمایت از آنها و تسکین بستگان، به خانه فرد آسیب دیده مراجعه می کنند و در صورت ناتوانی کامل از فرد نیازمند، مراقبت را بر عهده می گیرند.

در نظر داشته باشید که برای آسودگی خاطر بیشتر در این امر مهم بصورت شخصی عمل نکرده و از کمک آژانس های معتبر فعال در این زمینه بهره بگیرید. زیرا به پشتوانه ی دارا بودن مجوز های رسمی لازم، میتوان از صلاحیت پرسنل اعزامی و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آنها اطمینان حاصل کرد و با خیالی آسوده رفع این مشکل را به دستان توانمند و قابل اعتماد آنها سپرد.

چرا آتیه پرستاران سلامت را برای دریافت خدمات پرستاری در منزل تهران انتخاب کنیم؟

دلایل بسیاری وجود دارد که اغلب متقاضیان خدمات پرستاری در منزل تهران ما را از بین مراکز بیشمار فعال در این زمینه برمیگزینند، طولانی مدت با ما همکاری کرده و بدلیل درصد بالای رضایت خود، به دیگر متقاضیان توصیه میکنند. زیرا ما در این مرکز تیم منتخب خود را از بین پرستاران زنان و مردان تحصیل کرده، متخصص و فارغ التحصیل دانشکده پرستاری برگزیده و پس از حصول اطمینان از صلاحیت و مهارتشان انان را برای رسیدگی به موارد مختلف منصوب می نماییم و از آنجایی که در راستای گزینش پرسنلی قابل اعتماد و کاربلد وقت و انرژی زیادی صرف می کنیم، به پشتوانه ی گردآوری ترکیب مناسبی ازعشق، تجربه و تخصص مدعی بالاترین سطح کیفیت در ارائه خدمات خود هستیم که پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی و نظارت مستمر بر نحوه ی عملکرد پرسنل اعزامی تا پایان مدت قرارداد و تعویض پرستار اعزامی در صورت نارضایتی تا زمان جلب نظر شما، خود گواه روشنی بر این ادعا است.

پس اگر در حوزه ی کودک، بیمار یا سالمند یا مدیریت امور منزل به یک پرستار مجرب و حرفه ای نیاز دارید همین امروز با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا با آسانترین روش در جهت رفاه هرچه بیشتر خانواده ی خود گام بردارید زیرا به عنوان یک نسخه ی تجربه شده و علمی میتوان عنوان کرد که دریافت خدمات پرستاری به دلیل دریافت مراقبتی هدفمند و شخصی سازی شده در محیط پر آرامش و امن خانه، بسیار بهتر از پیوستن به خانه سالمندان، مهدکودک ها و بستری بیمار در مراکز درمانی بوده و دریافت این نوع از مراقبت ها در خانه، علاوه بر کاهش چشمگیر اضطراب و استرس فرد حمایت گیرنده، جو خانواده و وضعیت روانی همه اعضا را نیز بهبود خواهد بخشید.

اگر به دنبال یک موسسه ی پر آوازه و خوشنام در این خصوص هستید، آتیه پرستاران سلامت از جمله ارائه دهندگان معتبر خدمات مراقبتی و پرستاری منزل در تهران بصورت شبانه روزی و توسط نیروی حرفه ای و آموزش دیده میباشد که از شما در جستجوی ارائه دهنده مناسب تا رسیدن به ایده آلتان حمایت می کند.

وظایف یک سرویس مراقبت و خدمات پرستاری در تهران

برخی از خدماتی که توسط پرستاران آموزش دیده انجام می شود عبارتند از:

 • مراقبت های درمانی : تجویز دارو، تعویض بانداژ، تزریق
 • مراقبت اولیه : کمک به بهداشت شخصی، تغذیه، تحرک، ارتقاء و آموزش مهارت
 • خانه داری : خرید، آشپزی، نظافت آپارتمان
 • مراقبت از سالمندان : کمک کردن در پیاده روی، نشستن و برخاستن ، کمک به دستشویی رفتن و استحمام
 • اقدامات حمایتی از افرد نیازمند به مراقبت و بستگانشان : دوره های مراقبتی برای بستگان ، مشاوره در مورد طبقه بندی مراقبت
 • مشاوره منظم یا بازدیدهای تضمین کیفیت برای بستگان مراقبتی که به تنهایی از فرد نیازمند مراقبت می کنند.
مزایای خدمات پرستاری و مراقبت های خانگی تهران در یک نگاه - خدمات پرستاری منزل تهران + زندگی با مراقبت خوب در خانه

مزایای خدمات پرستاری در منزل تهران

خدمات پرستاری در تهران در یک محیط آشنا ارائه میشود که بیشتر سالمندان خواهان آن هستند. لیست زیر مزایای اصلی خدمات پرستاری در منزل را به شما نشان می دهد:

 • فرد نیازمند مراقبت می تواند در محیط آشنای خود باقی بماند .
 • حمایت و مراقبت متناسب با نیازهای فردی فرد مربوطه تنظیم شده و در یک قرارداد پرستاری ثبت می شود.
 • بستگان مراقب از طریق حمایت از خدمات پرستاری منزل از بار مراقبت از اعضای خانواده خود رها می شوند .
 • پرسنل پرستاری آموزش دیده می توانند دانش خود را به بستگان انتقال دهند و نکات مراقبتی ارزشمندی را به آنها ارائه دهند تا از اشتباه در مراقبت در منزل جلوگیری شود.

هزینه‌های یک خدمات پرستاری در منزل در شهر تهران

از آنجایی که هر فردی که به مراقبت نیاز دارد به کمک های بسیار متفاوتی نیاز دارد، دامنه و در نتیجه هزینه های مراقبت خانگی را نمی توان به صورت یک نرخ ثابت ارائه کرد. اگر مراقبان حرفه ای و بستگان ، مراقبت در منزل فرد مورد نظر را با هم تقسیم کنند، به دلیل کاهش بازه ی زمانی و حجم کاری پرستار هزینه ی کمتری به خانواده تحمیل خواهد شد.

واضح است که خدمات پرستاری در منزل با مدرک پرستاری به طبع گرانتر از خدمات ارائه شده توسط یک فرد تجربی میباشد برای درک بهتر موضوع به مثال زیر توجه کنید آقای زمانی حدود دو بار در هفته نیاز به مراقبت اولیه و ابتدایی همچون رسیدگی به نظافت شخصی اش شامل استحمام، تعویض لباس، نظافت اتاق و تخت خواب و تدارک غذای همان روز را بر عهده دارد.

اما متاسفانه آقای مظفری به علت وابسته بودن به تخت و عدم امکان جابجایی، نیازش با مراقبت های پاره وقت برطرف نگردیده و به مراقبتی 24 ساعته و طیف وسیع تری از خدمات توسط پرستار نیازمند میباشد که به طبع پرستار مراقب آقای مظفری به دلیل سختی و ساعات کاری بیشتر، دستمزد بالاتری مطالبه خواهد کرد.

چک لیست خدمات پرستاری در منزل تهران

چک لیست زیر می تواند هنگام انتخاب خدمات مراقبت و پرستاری در منزل از شرکت ها به شما کمک کند

 • نظرات: سعی کنید قبل از انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات پرستاری، از طریق وب سایت شرکت به نظرات مشتریانی که قبلا از این شرکت خدمات دریافت کرده اند، خوب گوش نمایید.
 • صلاحیت: صلاحیت و معتبر بودن شرکت را بررسی نمایید.
 • تجربه: هر چه مدت زمان طولانی تری یک دفتر پرستاری سابقه داشته باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که می توانید فرض کنید که خدمات پرستاری و خدمات آن از کیفیت خوبی برخوردار است – این امر به ویژه در شهرهای بزرگ که فشار رقابتی به ویژه بالا است صادق است.
 • اولین برداشت: در یک مکالمه شخصی که تا حد امکان رایگان است، اولین برداشت را از خدمات پرستاری منزل دریافت کنید. همدلی و تعهد به ویژه در مراقبت در منزل اهمیت دارد.
 • محدوده خدمات: به خودتان اجازه دهید تا با جزئیات از این خدمات مطلع شوید. مشخص کنید که آیا خدمات پرستاری منزل می تواند نیازهای خدمات شما را برآورده کند یا خیر. آیا او تمام کمک های مورد نیاز شما را ارائه می دهد یا حتی در مورد نیازهای فردی شما تخصص دارد؟
 • تخمین هزینه: کلیه هزینه های خدمات پرستاری را از کارشناسان شرکت بپرسید.
 • خواسته های پرسنل پرستاری: به خواسته هایی که از پرستار منزل دارید فکر کنید و از کارشناسان بپرسید که آیا همیشه توسط همان پرستار از شما مراقبت می شود؟ و در صورت تعویض پرستار مدت زمان این جابجایی چقدر می باشد
نکات حایز اهمیت هنگام انعقاد قرارداد خدمات پرستاری منزل در تهران - خدمات پرستاری منزل تهران + زندگی با مراقبت خوب در خانه

نکات حایز اهمیت هنگام انعقاد قرارداد خدمات پرستاری منزل در تهران

به محض اینکه در مورد خدمات پرستاری منزل تهران تصمیم گرفتید، در یک گفتگوی شخصی با یک مشاور شرکت پرستاری تعیین کنید که به طور خاص به چه کمکی از کارکنان پرستاری نیاز دارید. سپس قرارداد مراقبت، نوع و دامنه خدماتی را که قرار است شرکت های پرستاری در منزل در تهران به شما در آینده ارائه دهند را به طور کامل از کارشناسان آن شرکت بپرسید.

قبل از امضای قرارداد، آن را به طور کامل بخوانید – از جمله نوشته هایی که با فونت ریز در قرارداد چاپ شده. اجازه ندهید تحت فشار قرار بگیرید و با خونسردی با بستگان یا افراد مورد اعتماد خود مشورت کنید. علاوه بر این، باید به نکات زیر نیز توجه کنید.

 • در قرارداد باید دقیقاً فهرستی از خدماتی که پرستار خانه ارائه می دهد و هزینه های آن به وضوح و از هم تفکیک شده نشان داده شوند.
 • چقدر زودتر باید یک قرار مراقبت را لغو کنید تا برای آن صورتحساب هزینه ای پرداخت نکنید؟ این سوال اغلب منجر به اختلاف می شود. بهتر است در قرارداد شفافیت ایجاد کنید و به طور کامل این بند را از کارشناسان شرکت بپرسید.
 • اگر خدمات پرستاری با شکست مواجه شود، شما اغلب هیچ گزینه دیگری ندارید جز اینکه خدمات دیگری را در مدت کوتاهی سفارش دهید. یعنی در واقع شرکت باید یک پرستار جدید برای شما اعزام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

6 + 5 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست