تماس
021-66582923

خدمات پرستار در خانه + درمانی و نگهداری

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
پرستار در خانه تهران - خدمات پرستار در خانه + درمانی و نگهداری

خدمات پرستار در خانه با توجه به شرایط مددجویان ، خانواده ها و حتی پرستار مراقب تعیین می شود. ما اگر به دنبال هزینه های یک پرستار هستیم ابتدا باید عوامل موثر بر حقوق پرستار منزل را بدانیم .

ما در این مبحث ابتدا عوامل موثر بر هزینه پرستار در خانه را برای شما شرح می دهیم و در ادامه قیمت پرستار در خانه و همچنین خدماتی که این پرستاران انجام می دهند را برای شما عزیزان شرح می دهیم . لطفا تا پایین مبحث ما را همراهی نماییئد.

عواملی که می تواند بر قیمت خدمات پرستار در خانه تاثیر بگذارد

خدمات پرستار در خانه دارای قیمت های متفاوتی می باشد و ما در زیر به تعدادی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خدمات پرستاری در منزل اشاره کرده ایم که این هزینه ها بر اساس این عوامل تعیین می شود..

  • نوع پرستار ( پرستار متخصص کار می خواهیم یا نه پرستار برای مراقبت و نگهداری از مددجوی خود می خواهیم )
  • ساعت کاری ( آیا پرستار را به صورت شبانه روزی می خواهید یا اینکه پرستار را به صورت روزانه . که این مورد باعث تغییر در هزینه پرستار در خانه می باشد )
  • نوع خدمات ( شما پرستار متخصص می خواهید یا پرستاری که که خدمات مراقبت ساده را انجام بدهد )
  • جنسیت پرستار ( بر فرض مثال اگر سالمند شما آقا هست و پرستار خانم می خواهید به خاطر سختی کار هزینه ها بالا می رود )
  • مسافت ( فاصله بین محل زندگی کارفرما و پرستار نیز می تواند تاثیر بر حقوق پرستار در منزل داشته باشد)

در چه مواقعی نیاز به خدمات پرستار در خانه احساس می شود؟

بیشتر خانواده ها از وجود پر برکت سالمند و یا کودک در زندگی خود بهره می برند . این افراد سرمایه های زندگی ما هستند و ما وظیفه ی مراقبت و نگهداری از آنها را داریم . اما بعضی مواقع نمی توانیم به طور کامل و تماما مواظب آنها باشیم و از آنها پرستاری یا مراقبت کنیم . مخصوصا وقتی که سرکار می رویم و آنها مجبور هستند در غیاب ما تنها در خانه بمانند.

اما آیا تنها ماندن یک سالمند ناتوان یا کودک در منزل به صلاح می باشد و یا اگر بیماری در منزل دارید آیا می تواند در غیاب شما کارهای خود را انجام دهد. اینها همه دغدغه های خانواده ها برای ارائه خدمات پرستاری در خانه برای عزیزانشان در غیاب آنها  می باشد.

پرستاری در خانه چه نوع خدماتی را به بیمار سالمند و یا کودک ارائه می دهند ؟

شما ممکن است با توجه به نوع و شرایط زندگی خود اقدام به استخدام پرستار برای دریافت خدمات پرستاری در خانه نمایید . پرستار در خانه موظف به انجام دادن اموری برای شخص مورد نظر شما هستند . از جمله اینکه ، اگر پرستار سالمند است ، باید بتواند به خوبی از سالمند مراقبت کند .

در مورد کودکان و نوزادان اگر والدین آنها شاغل است پرستار در خانه موظف است که ساعاتی را در کنار آنها باشد و به امور روزمره و تربیت آنها بپردازد و اگر کودکان دچار بیماری هستند، امور مربوط به بیماری و دادن دارو و کارهای مربوط به بهداشت و درمان آن‌ها را انجام دهند، اگر جزو کودکانی هستند که به علت اطلاعات و تجربه کم والدین به پرستار سپرده شده اند پرستار موظف است که والدین را در این مسیر یاری نماید.

اگر پرستار جهت رسیدگی به بیمار در منزل استخدام شده است مثلاً بیماران جراحی شده یا بیماران مبتلا به آلزایمر و مشکلات روحی و روانی باید اطلاعات و دانش کافی و همچنین تجربه کاری لازم را جهت رسیدگی به امور بیماران در منزل داشته باشد. به طور کلی پرستاران در امور مربوط به تغذیه و آموزش و یادگیری و همچنین امور تفریحی و سرگرم کننده ی مربوط به فرد سپرده شده به آنها کمک کنند. همچنین پرستاران باید بتوانند در شرایط بیماری افراد سپرده شده به آنها خدمات تخصصی و آموزشی لازم را به او ارائه دهند .

مزایای پرستار در خانه تهران - خدمات پرستار در خانه + درمانی و نگهداری

مزایای استفاده از خدمات پرستار در خانه برای شما :

حال اگر شما در منزل حضور داشته باشید آیا کودک یا سالمند و یا بیمار شما نیاز به حضور پرستار در خانه دارد؟

خدمات پرستار در خانه تهران برای کودک و سالمند در زمان حضور شما نیز می تواند بسیار مفید باشد. چون شما توان مراقبت و پرستاری از کودک و سالمند یا بیمار خود را به طور مداوم ندارید و ممکن است خسته شوید و یا برای انجام امور شخصی یا امور منزل خود گاهی اوقات آنها را تنها بگذارید اما وجود پرستار در منزل  باعث می شود شما با خیال راحت کارهای روزمره خود را انجام دهید .

مزایای حضور پرستار برای سالمند و بیمار 

یا اینکه سالمند یا بیمار شما ناتوان است و برای جابجایی و یا استحمام آن نیاز به کمک داشته باشید. یا اینکه بیمار شما در منزل نیاز به یک سری رسیدگی های پزشکی از قبیل انجام تزریقات ، کنترل فشار خون ، قند خون ، ضربان قلب و…داشته باشد ، آیا شما می توانید این خدمات پزشکی را برای بیمار خود انجام دهید ؟ اگر نمی توانید پس بهترین کار درخواست پرستار در منزل می باشد.

مزایای حضور پرستار برای مادران باردار 

وجود پرستار در منزل برای مادران باردار یا برای افرادی که تجربه ی اولین فرزند را دارند نیز می تواند کارایی فراوانی داشته باشد . وقتی مادری باردار است بنا بر وضعیت جسمانی او کار کردن و انجام امور منزل و شخصی برای او بسیار مشکل می باشد ، در این مواقع پرستار می تواند کلیه ی امور منزل و شخصی مادر باردار را انجام داده و حتی به مادر آموزشهای مربوط به دوران بارداری را  بگوید .

چه نوع پرستاری برای ارائه خدمات پرستاری در خانه مورد نظر شما مناسب است؟

بسته به نوع اینکه شما پرستار را برای مراقبت از کودک یا سالمند و یا بیمار می خواهید انتخاب پرستار متفاوت است. به گونه‌ای که نوع تخصص و مهارت پرستار، جنسیت پرستار و میزان سن و سال و تحصیلات او در این زمینه بسیار مهم است .به طور مثال شما برای نگهداری از سالمند خود بهتر است که پرستاری با میانگین سنی متوسط به بالا استخدام نمایید که علاوه بر انجام خدمات لازم برای سالمند عزیز به نوعی از نظر سنی بتواند او را درک کند و هم قدم با او باشد.

یا اینکه برای کودک بهتر است که پرستاری با جنسیت زن و با سن و سال جوانتر انتخاب نمایید که انرژی و توان لازم را برای سرگرم کردن و رسیدگی به او را داشته باشد و بتواند لحظات شاد و سرحالی را با کودک بگذراند برای بیماران عزیز نیز استخدام پرستاران ی با سابقه و مهارت لازم و کافی و صبور و خوش اخلاق لازم است.

برای استخدام پرستار برای بیماران روحی و روانی استخدام فردی که به شرایط روحی خود مسلط باشد و بتواند شرایط تنش زا و رفتارهای بیمار مورد نظر را تحمل کرده و به درستی رفتار کند لازم و ضروری است.

اعزام پرستار در منزل و خانه - خدمات پرستار در خانه + درمانی و نگهداری

خدمات پرستار در خانه توسط موسسه آتیه پرستاران سلامت:

موسسه ارائه خدمات پرستاری در خانه آتیه پرستاران سلامت می تواند با اعزام پرستار به خانه که شامل پرستار کودک ، پرستار بیمار و پرستار سالمند می باشد ، کلیه ی خدمات مراقبتی و پرستاری  را برای عزیزان شما به صورت شبانه روزی ، روزانه ، شیفت شب و مقطعی به نحو احسن و ویژه انجام دهد .

اگر شما هم فکر می کنید که برای مراقبت و پرستاری از سالمند یا بیمار یا کودک خود نیاز به پرستار در خانه دارید می توانید با کارشناسان ما که به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را اعلام نمایید . کارشناسان ما نیز با دادن مشاوره دقیق به شما در کوتاه ترین زمان اقدام به اعزام پرستار برای شما می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه + هفده =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - خدمات پرستار در خانه + درمانی و نگهداری
فهرست