تماس
021-66582923

پرستار شبانه روزی در منزل

پرستار سالمند, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل شما

پرستار شبانه روزی در منزل از مهمترین خدمات موسسه آتیه پرستاران می باشد. وظایف مرکز مراقبت – پرستاری در منزل آتیه پرستاران با ایجاد آرامش و سلامت ( سالمندان ، بیماران و کودکان ) برای خانواده های محترم خدمات رسانی می کند. این مرکز پرستاری در منزل با ارائه خدمات پرستاری از سالمند ، پرستاری از کودک و پرستاری از بیمار به صورت شبانه روزی توانسته است روند بهبودی و کیفیت زندگی این افراد را ارتقا بخشد .

واژه پرستار شامل چه افرادی می شود؟

کلمه پرستار به معنی مراقبت و نگهداری است اما واژه پرستار به کسی اطلاق می شود که با اصول نگهداری و مراقبت و اصول درمانی آشنایی کامل داشته باشد و بتواند با گذراندن دوره های تخصصی و عملی و همچنین طی کردن تحصیلات دانشگاهی علم و تجربه لازم را در این مورد به دست آورد تا ما با خیال راحت بتوانیم بیماران و عزیزان خود را به آنها بسپاریم.

چه زمانی شما به فکر استخدام پرستار شبانه روزی در منزل می افتید؟

زمانی که یکی از افراد خانواده اعم از کودکی یا عزیز سالمند ما و یا شخصی از خانواده که بیمار است علاوه بر نگهداری و درمان در طول روز نیاز به مراقبت و نگهداری شبانه نیز دارند. این امر شامل خانواده هایی می شود که به علت شاغل بودن زن و مرد فرصت رسیدگی بیشتر به سالمند شان را ندارند.

یا اینکه کودکانی دارند که نیاز به مراقبت بیشتر دارد و یا از نوع کودکان فعال اند و انرژی زیادی برای بازی و گذراندن اوقات خود دارند و یا فرد مورد مراقبت ما یکی از اعضای خانواده است که ممکن است جراحی خاصی انجام داده و یا مشکلات روحی روانی دارد و یا مشکلات مربوط به مغز و حافظه و نیاز به مراقبت بیشتر ، در این صورت خانواده ها به فکر استخدام یک نیروی می‌افتند که بتواند در این مسیر آنها را به صورت شبانه‌روزی یاری نماید .

انتخاب یک پرستار به صورت شبانه‌روزی باید بر چه مبنایی باشد؟

همه ما برای انتخاب پرستار بر حسب نوع احتیاج و نیازی که به خدمت و همراهی او داریم اقدام به این کار می نماییم ما می توانیم قبل از استخدام یک پرستار با مشاوران مخصوص در این رابطه صحبت کنیم و برای آنها کاملاً شرح دهیم که پرستاران را برای چه خدمتی می‌خواهیم و آنها در این زمینه می‌تواند به ما کمک شایانی بکنند. مثلاً برای انتخاب پرستار کودک و یا سالمند و یا بیماران سن، جنس، خصوصیات اخلاقی وتجربه کاری بسیار مهم است و همه اینها را باید مد نظر داشته باشیم

خدمات پرستاری و نگهداری از سالمندان در منزل به صورت شبانه روزی:

خدماتی که توسط پرستار شبانه روزی  برای سالمندان عزیز ارائه می شود. شامل نگهداری از سالمندان ناتوان ، آلزایمری ، پوشکی ،  تنها ، پارکینسونی ، سالمندان بیمار ، خدمات بهداشتی سالمندان و … می باشد.

خدمات شبانه روزی برای نگهداری از کودکان در منزل :

خدماتی که توسط پرستار شبانه روزی  برای کودکان  ارائه می شود شامل نگهداری از کودکان در غیاب مادر ، نگهداری از کودک بیمار ، انجام آموزش های مفید به کودک ، کمک به کودک در انجام تکالیف مدرسه ، آموزش مادران در نگهداری از کودکشان و …

خدمات شبانه روزی برای نگهداری از بیماران در منزل:

خدماتی که توسط پرستار شبانه روزی  به بیماران ارائه می شود شامل مراقبت از افرادی که بیماری خاصی دارند ، انجام کلیه تزریقات و پانسمان برای بیماران ، انواع سونداژ ، دادن دارو به بیماران ، انجام امور بهداشتی سالمند ، انجام امور منزل  و …

مزایای استفاده از خدمات پرستار شبانه روزی در منزل در موسسه آتیه پرستاران سلامت

  • بالا بودن کیفیت مراقبت
  • افزایش ایمنی و آسایش برای بیماران و خانواده ها
  • کاهش هزینه ها نسبت به بیمارستان و مراکز درمانی
  • دوری از ترافیک
  • دوری از انتقال بیماری ها در بیمارستان
  • جلوگیری از جابجایی بیمار و سالمند
  • دسترسی داشتن به صورت شبانه روزی به خدمات پزشکی و پرستاری
  • بالا رفتن روحیه سالمند و بیمار

مرکز خدمات پرستاری در منزل  آتیه پرستاران سلامت آماده ارائه ی کلیه خدمات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی برای سالمندان ، کودکان ، بیماران با کادری مجرب و حرفه ای می باشد.

, , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 − سه =

فهرست