تماس
021-66582923
سایت دفتر خدمات پرستاری

سایت دفتر خدمات پرستاری در منزل

سایت دفتر خدمات پرستاری آتیه پرستاران سلامت ارائه دهنده کلیه خدمات مراقبت و نگهداری از سالمندان ، کودکان و بیماران می باشد که توسط پرستاران حرفه ای به خانواده های محترم ارائه می شود.

ممکن است شما از شمار خانواده هایی باشید که کودک بیمار یا عزیز سالمندی در منزل دارید و نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتر از آنها داشته باشید و گمان می کنید که به دلایلی مانند خستگی ناشی از کار در محیط بیرون خانه و یا کارهای منزل و رسیدگی به دیگر اعضای خانواده، آن طور که باید و شاید است نمی‌تواننید مراقب این عزیزانتان باشید. از این رو بهترین پیشنهاد و راه حل برای این خانواده ها مراجعه به سایت دفتر خدمات پرستاری و درخواست پرستار منزل می باشد.

تعریف پرستار منزل در سایت دفتر خدمات پرستاری

پرستاری و مراقبت در منزل به معنای ساپورت و همراهی و پشتیبانی به صورت علمی و تجربی است که به فرد مورد مراقبت این اطمینان را می‌دهد که به جای بستری شدن در بیمارستان ها و درمانگاه ها و یا مراکز نگهداری کودک یا سالمند، در منزل خودشان از کمک‌های یک پرستار با تجربه بهره ببرند.

همین امر سبب می‌شود که فرد علاوه بر اینکه از کمک یک پرستار در منزل بهره می‌برد بلکه استقلال در زندگی شخصی خودش را نیز داشته باشد. علاوه بر همه اینها فردی که دوره درمان و نقاهت خود را در منزل و تحت مراقبت یک پرستار سپری می‌کند بسیار سریعتر و بهتر به بهبودی خواهد رسید.

خدمات پرستاران اعزامی از سایت دفتر خدمات پرستاری به بیماران

  • رسیدگی به امور شخصی و بهداشت فردی فرد محتاج. مانند رسیدگی به وضع تمیزی بدن و حمام کردن و نظافت دهان و دندان فرد .
  • انجام برنامه‌ریزی مرتب برای دادن داروهای فرد و رسیدگی به وضع درمان او، از جمله دادن داروهای خوردنی و یا مالیدن پماد های مخصوص و یا در صورت داشتن تزریقات خاص انجام تزریقات برای بیمار .
  • توجه به سلامت جسمانی فرد و برنامه‌ریزی برای جلوگیری از بی تحرکی فرد و انجام ورزش‌های مناسب برای او .
  • در صورت نیاز به دستگاه های مخصوص مانند دستگاه اکسیژن پرستار تنظیم کارکرد آنها را انجام می دهد.
  • دادن آموزش های لازم برای افراد نزدیک فرد مورد مراقبت که در صورت نیاز بتوانند از این دستورالعمل ها استفاده کنند .
  • در صورتی که فرد مورد مراقبت در تخت بستری است و نمی‌تواند بلند شود و راه برود تدابیری بیاندیشد که فرد به زخم بستر مبتلا نشود.
  • در مورد سالمندان تحت مراقبت، پرستار منزل باید مراقب علائم و هشدارهای سکته های قلبی و مغزی فرد باشد

خدمات پرستاران اعزامی از سایت دفتر خدمات پرستاری در منزل به کودکان

همه ما می دانیم که مادران عاشق و وابسته به کودکانشان هستند اما گاه شرایط زندگی و روند زندگی اجتماعی و مشاغل بیرون از خانه سبب می شود که مادران نتوانند وقت چندانی را به کودکانشان اختصاص دهند این در حالی است که از طرف دیگر نگران مراقبت و آموزش و تربیت کودکان خود هستند.

از این رو این مادران ناگزیر به مراجعه به شرکت های خدمات پرستاری کودک در منزل و بهره بردن از کمک‌های یک پرستار کودک مجرب هستند. این امر سبب می‌شود که بدون این که صبح زود فرزند خود را در گرما و سرما از خانه بیرون ببرند و به جایی بسپارند می‌توانند با آوردن یک پرستار آموزش دیده از سایت دفتر خدمات پرستاری خیال خودشان را از بابت کودکشان راحت نمایند که هم کودک آنها تنها نباشد و هم این که مطمئن هستند که او را به فرد کاردانی سپرده اند.

خدمات به مادران باردار با اعزام پرستار از سایت دفتر خدمات پرستاری

گاه مراقبت های دوران بارداری مراجعه به پزشک به مادران گوشزد می‌کند که باید دوران بارداری را با مراقبت های خاص و ویژه بگذرانند و کار و فعالیت کمتر و استراحت بیشتر داشته باشند. از این رو این مادران می‌توانند در این دوران حساس پرستاری را در منزل در کنار خود داشته باشند که علاوه بر رسیدگی به امور شخصی آنها از نظر پزشکی و درمانی نیز مراقب سلامت آنها باشد.

یا در دوران بعد از زایمان به دلایلی مانند زخم های ناشی از بخیه های زایمان و نیاز به مراقبت از مادر و یا نگهداری و کمک به مادر در مراقبت از نوزادش همه و همه ایجاب می‌کند که مادران از کمک گرفتن از پرستاران مجرد تردید نداشته باشند و این دوره و مرحله حساس را با کمک و همراهی آنان بگذرانند و سپری کنند.

خدمات به سالمندان با اعزام پرستار از سایت دفتر خدمات پرستاری

سالمندان جزو قشر مورد احترام و بزرگوار خانواده‌ها هستند و مراقبت و کمک به آنها نه تنها یک وظیفه بلکه یک تکلیف است که خانواده‌ها در جهت آسایش و آرامش آنها ترجیح می‌دهند که سالمند را برای دریافت خدمات بیشتر به مراکز نگهداری از سالمند بسپارند.

این در حالی است که این قشر بزرگوار ما شدیداً از این موضوع ناراحت می شوند و یک آسایش نسبی را در خانه خود در کنار عزیزان شان به آسایش بیشتر خانه سالمندان ترجیح می دهند. این در حالی است که مراکز خدمات پرستاری می توانند با در اختیار گذاشتن پرستاران به صورت شبانه‌روزی برای مراقبت از سالمند تان به شما این اطمینان را بدهند که نه تنها این پرستاران در انجام امور شخصی و روزمره به سالمند شما کمک می کنند بلکه در دوران بیماری و مشکلات نیز در کنار او خواهند بود و علاوه بر یک پرستار نقش یک دوست و همدم و هم صحبت را برای او ایفا می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × دو =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - سایت دفتر خدمات پرستاری در منزل
فهرست