تماس
021-66582923
سایت شرکت پرستاری

سایت شرکت پرستاری در منزل

سایت شرکت پرستاری امروزه با تکیه بر خدمات خود توانسته راهنمایی جامعی در خصوص پرستاری در منزل برای خانواده ها ارائه دهد. این سایت های پرستاری با ارائه خدمات به سالمندان، کودکان و بیماران توانسته راه های پیدا کردن پرستار خوب را برای خانواده ها فراهم نماید.

سایت شرکت پرستاری

سایت شرکت پرستاری از جمله سایت هایی می باشد که خدمات مراقبت و پرستاری در منزل ارائه می دهد. خانواده هایی هستند که با مراجعه به این سایت ها درخواست خود را برای مراقبت و یا نگهداری از عزیزان خود را ثبت می نمایند که در کمترین زمان نیز کارشناسان این موسسات با شما تماس می گیرند. همانطور که می دانید به طور کلی افراد در قالب کوچکتر در چارچوب یک خانواده در کنار یکدیگر زندگی اجتماعی دارند و در قبال یکدیگر مسئول هستند. والدین در قبال فرزندانشان ، فرزندان در صورت نیاز والدین، در قبال آنها مسئول هستند و یا اگر یکی از افراد خانواده بیمار باشد کل اعضای خانواده در قبال او مسئولیت دارند.

اما گاه مشکلات جامعه و زندگی امروزی مانند اشتغال همه افراد خانواده از جمله پدر و مادر و فرزندان باعث می شود که اگر یکی از اعضای خانواده به حمایت و کمک نیازمند باشند دیگر اعضای خانواده نتوانند آن طور که باید و شاید از او مراقبت کنند.

شاید این افراد بتوانند چند روز کار خود را کنار بگذارند و از او مراقبت نمایند ، اما اگر این مراقبت تداوم داشته باشد به ناچار شغل خود را از دست خواهند داد و این در حالی است که افراد برای به دست آوردن شغل مورد نیاز خود تلاش زیادی نموده و تجربه و دانش مربوط به آن شغل را کسب کرد ه اند.

بنابراین بهترین راه حلی که در جوامع امروزی برای این موضوع مهم در نظر گرفته شده است مراجعه به شرکت های خدمات پرستاری و آشنایی با پرستاران مجرب آنها و در صورت تمایل اقدام به استخدام پرستار از این موسسات معتبر برای کمک به آسایش اعضای خانواده می باشد که هم با این کار اعضای خانواده می توانند به امورات روزمره خود بپردازند و هم اینکه فرد تحت مراقبت با آسایش و آرامش بیشتری دوره ی درمان و مراقبت خود را سپری کنند.

سایت شرکت خدماتی پرستاری

سایت شرکت خدماتی پرستاری دارای خدمات زیادی می باشد که ما قصد داریم در ادامه به خدمات اشاره نماییم.

1-خدمات پرستاری و مراقبت:

مراقبت و نگهداری از کودکان ، سالمندان و بیماران مانند غذا دادن ، بردن به دستشویی ، عوض کردن پوشک ، دادن دارو ، بردن مددجو( سالمند ، کودک و بیمار ) به تفریح ، سرگرم کردن مددجو در منزل و همدم شدن با آنها

2- انجام امور منزل

عذا درست کردن ، شستن ظرف ها ، تمیز کردن منزل ، خرید منزل ، آب دادن به گل ها و درختان

شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران برای کودکان - سایت شرکت پرستاری در منزل

خدمات سایت شرکت پرستاری برای چه نوع افرادی می باشد

1- خدمات پرستاری از کودکان در منزل

یکی از خدماتی که در سایت شرکت پرستاری ارائه می شود خدمات به کودکان می باشد. همه ما می‌دانیم که مادران دلبستگی و وابستگی زیادی به کودکان خود دارند و در مورد مراقبت و تربیت آنها بسیار حساس هستند. اما گاه مادران ناگزیر به رفتن به سرکار و تنها گذاشتن و دور ماندن از فرزند خود برای ساعاتی هستند در این موارد والدین با مراجعه به سایت شرکت پرستاری و با مشاوره گرفتن از کارشناسان پرستاری و بیان کردن خصوصیات و حساسیت‌های فرزند خود، می توانند درخواست پرستار کودک نمایند.

2- خدمات مراقبتی از مادران در دوران بارداری و بعد از زایمان:

مادران در دوران بارداری نیاز به کمک و حمایت اطرافیان خود در کنارشان دارند اما اگر به دلایل مختلف مانند دوری محل زندگی از خانواده و اطرافیانش و یا حساسیت زیادی نسبت به این دوران نتوانند از کمک اطرافیان استفاده کنند می توانند از کمک پرستاران مجرب که با خدمات پزشکی و درمانی و مراقبتی این دوران آشنایی کامل دارند و می توانند مادران عزیز را در این دوران و یا حتی بعد از زایمان در مورد رسیدگی به نوزاد تازه متولد شده و یا رسیدگی به مادر در جهت بهبود و ترمیم زخم های ناشی از بخیه های زایمان کمک کند استفاده نمایند.

3- خدمات مراقبتی از سالمندان در منزل

اگر چه بسیاری از سالمندان خانواده به ظاهر هنوز هم خود را قوی و سالم نشان می‌دهند اما به دلیل کهولت سن و ضعیف شدن اعضای بدن و ماهیچه هایشان و پایین آمدن قدرت بدنی نیاز دارند که در انجام امور به آنها کمک کنیم و یا اینکه گاهی فقط نیازمند هستند که فردی در طول روز در کنارشان باشد و برای آنها وقت بگذارد و همراه آنها شود از این رو خانواده‌ها می‌توانند با آوردن پرستار سالمند باعث کمک به او و تقویت روحیه ی او شوند.

4- خدمات به بیماران در منزل و بیرون از منزل

از دیگر خدمات که در سایت شرکت پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت ارائه می شود مراقبت از بیماران می باشد. بسیاری از بیماران هستند که به علت مشکلات متعددی در خانه بستری هستند که در این مواقع پرستار بیمار با مراقبت و نگهداری از آنها کمک به بهتر شدن سلامتی آنها می کند .

همچنین بیمارانی هم هستند که به علت مشکلات ریوی نمی توانند از منزل خود خارج شوند در این مواقع، مراقب بیمار می تواند کلیه امور منزل از جمله خرید منزل ، گرفتن داروهای بیمار از داروخانه ، انجام امور اداری بیمار و مواردی از این قبیل را انجام دهد.

5- خدمات به سالمندانی که تنها هستند

سالمندان جزو افرادی هستند که بیشتر از دیگر گروه‌های سنی احساس تنهایی می‌کنند و افراد کمتری در کنارشان دارند زیرا این عزیزان خیلی قادر به معاشرت و رفت و آمد نیستند و اعضای خانواده نیز به علت درگیر شدن با روزمرگی ها و مشکلات خودشان وقت چندانی برای آنها ندارند این تنهایی زمانی بیشتر می‌شود که یکی از این سالمندان از جمله زن یا مرد فوت شده باشد و سالمند ما تنها باشد.

در این موارد سالمندان می توانند در سایت شرکت پرستاری درخواست یک پرستار برای همدم می نمایند. پرستار با کمک به سالمند در انجام امور روزمره او و رسیدگی به وضع سلامت جسمی او می‌تواند در زمینه سلامت روحی و روانی سالمند نیز مفید باشد. این پرستاران با همراهی کردن سالمند در پیاده روی و ورزش های مناسب با توجه به شرایط او و همچنین همراه شدن در فیلم دیدن و حرف زدن با سالمند نقش یک همراه و همدم را برای او ایفا می‌کند و سالمند عزیز ما از اینکه همیشه یک نفر هست که مراقب و همراه اوست احساس اطمینان و عزت نفس می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده + سیزده =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - سایت شرکت پرستاری در منزل
فهرست