تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستار کودکپرستاری در منزل

سایت پرستار کودک در منزل + خدمات پرستاری و مراقبت بچه

سایت پرستار کودک در منزل یک سایت ارائه خدمات مراقبت و نگهداری از بچه های شما می باشد که شما با مراجعه به این سایت ها از کارشناسان آن شرکت درخواست اعزام پرستار منزل برای مراقبت از کودکتان را می کنید. البته اعزام پرستار دارای مراحلی می باشد که در هنگام درخواست شما کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی می کنند. اما قبل از درخواست از سایت پرستار کودک بهتر است کمی با پرستار کودک آشنا شویم.

سایت پرستار کودک در منزل خدمات پرستاری و مراقبت بچه - سایت پرستار کودک در منزل + خدمات پرستاری و مراقبت بچه

مراجعه به سایت پرستار کودک در منزل

یکی از دلایل عمده ای که والدین به سایت پرستار کودک در منزل مراجعه می کنند این است که خیلی از خانواده ها زمان لازم را برای ماندن در کنار فرزندانشان در کل شبانه روز را ندارند و به دلایل مختلف از جمله مشغله های کاری نمیتوانند ساعتی و یا کل روز و یا ساعاتی از شب را در کنار فرزندانشان باشند.

خیلی از خانواده ها دوست ندارند که فرزندان خود را به بیرون از خانه ببرند و به مهدهای کودک و غیره بسپارند و ترجیح می‌دهند با آوردن پرستار کودک در منزل خود نگهداری و مراقبت از کودک خود را با آنها بسپارند.

تفاوت پرستاری و مراقبت از کودک در منزل با مهد کودک

زمانی که یک پرستار کودک در مهد های کودک و مراکز دیگری جدایی از خانه خود کودک، به مراقبت از او می پردازند گاهی تمرکز پرستار در مواردی مانند نگهداری تمام و کمال از کودک و قوانین و مقررات مهدکودک و پایبندی به آنها ، به هم می‌خورد.

از طرف دیگر زمانی کودک به مهدکودک سپرده می‌شود که نیاز به نگهداری دراز مدت و مداوم دارد این در حالی است که گاه خانواده‌ها برای موارد خاص و تنها ساعاتی نیاز به پرستار دارند و ترجیح می دهند که پرستار به منزل آنها بیاید.

مورد دیگر در مورد هزینه پرستار کودک است زمانی که شما کودک را برای مراقبت به مهد های کودک می سپارید باید هزینه کامل ماهیانه یا سالیانه پرداخت کنید حتی اگر کودک شما بعضی از روزها به آنجا نرود اما در منزل زمانی که کودک تحت مراقبت یک پرستار کودک باشد می توانید تنها هزینه زمان هایی که پرستاری از کودک نگهداری می کند را پرداخت کنید.

پرستار کودک تنها از یک کودک در منزل شما مراقبت می کند در حالیکه مهدکودک ها از چندین کودک از خانواده های مختلف همزمان مراقبت می کنند .

مسائل مربوط به بیمه پرستاران کودک

برخی از پرستاران ممکن است از طریق مراکز خدمات پرستاری جذب خانواده ها شوند و برخی نیز ممکن است به صورت سنتی و از طریق معرفی آشنایان و فامیل. در هر دو صورت پرستاران باید برای مراقبت از کودکان در منزل خود را بیمه کنند چون اصلاً مشخص نیست که در طول ارائه خدمات پرستاری حادثه و اتفاق خاصی رخ دهد یا نه ،ممکن است در حین مراقبت از کودک برای کودک یا خود پرستار حادثه رخ دهد و این در صورتی که پرستار تحت پوشش بیمه باشد خسارت و زیان کمتری به پرستار وارد می کند.

والدین در مورد تغذیه کودکان خود از پرستار کودک چه انتظاری دارند

اگر پرستار از کودکان زیر یکسال نگهداری می کند تغذیه آنها خیلی راحت تر و در حد دادن شیر خشک و غذای کمکی است اما اگر پرستار از کودکان یک تا شش سال مراقبت می کند باید بتوانند برنامه غذایی مناسبی با مشاوره پزشک کودک که مناسب شرایط سن و رشد او باشد، فراهم کند که کودک همه مواد مغذی و ویتامین های لازم را دریافت کند به فکر میان وعده کودک باشد. در طول روز باید مایعات زیاد به کودک بدهد. از لبنیات و میوه برای کودک غافل نباشد.

استخدام و دریافت خدمات از طریق سایت پرستار کودک در منزل

عمده ترین روش برای دریافت خدمات پرستاری در منزل و همچنین استخدام پرستاران مراجعه به سایت پرستار کودک در منزل می باشد که یکی از این سایت ها آتیه پرستاران سلامت می باشد. در این روش هم والدینی که قصد جذب پرستار دارند می توانند استفاده کنند و هم پرستارانی که قصد استخدام در این شغل را دارند می توانند این روش را انتخاب نمایند.

یکی دیگر از روش‌هایی که پرستار کودک می‌تواند جذب خانواده برای مراقبت از کودک آنها شود این است که می‌تواند از طریق دوستان و آشنایان اطلاع دهد زیرا تبلیغات دهان به دهان می چرخد و نوعی بازاریابی مناسب و مفید است.

روش دیگر این است که پرستاران می‌توانند از طریق مراکز خدمات پرستاری و یا انجمن های پرستاری اقدام به این کار نمایند.

روش سوم این است که پرستاران می توانند جذب خانواده‌هایی شوند که قبلاً برای کودک آنها در منزل خدماتی را ارائه داده اند و مشتریان تکراری آنها هستند و اغلب کار کردن برای خانواده هایی که قبلاً با آنها کار کرده اند برای پرستاران خیلی بهتر است و حفظ و نگهداری آنها از یافتن خانواده های جدید راحت تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 + 8 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست