تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

شرکت‌ها و مراکز خدمات پرستاری مزایا و معیار های انتخاب

بدون شک کمک گرفتن از شرکت ها و مراکز خدمات پرستاری را می توان بهترین و ایمن ترین راهکار برای بهره مندی از خدمات پرستاری در منزل برشمرد، اما انتخاب یک شرکت‌ معتبر و با تجربه در این زمینه کار آسانی نبوده و دقت و آگاهی زیادی میطلبد. ما در این مقاله قصد داریم با بیان معیارهای انتخاب شرکت‌ های معتبر پرستاری و مزایای بهره مندی از خدمات آنها، اطلاعاتتان را در این خصوص افزایش داده و به شما کمک کنیم تا با انتخابی صحیح، ایمنی و سلامتی عزیزانتان را در حد اعلایی حفظ کنید.

معیارهای انتخاب شرکت‌های پرستاری

مجوزها و اعتبارنامه‌ها

 • مجوزهای رسمی: بررسی کنید که شرکت پرستاری منزل مورد نظر دارای مجوزهای لازم از مراکز ذی صلاح بوده و مورد تایید سازمان بهداشت باشد.
 • گواهی‌نامه‌ها و اعتبارنامه‌ها: لازم است شرکت پرستاری منتخب شما دارای گواهی‌نامه‌های معتبر باشد. زیرا این امر خود گواه کیفیت خدمات ارایه شده توسط آن‌ شرکت میباشد.

تجربه و سابقه کاری

 • سابقه شرکت: سابقه ی فعالیتی شرکت مورد نظر در حوزه خدمات پرستاری، از دیگر فاکتورهای بسیار مهمی است که لازم است مورد توجه قرار گیرد.
 • تجربه پرستاران: اطمینان حاصل کنید که پرستاران شرکت از تجربه و تخصص کافی برخوردار هستند.

نظرات و بازخوردهای مشتریان

 • نظرات مشتریان: نظرات و درصد رضایت مشتریان قبلی را مدنظر قرار داده و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید.
 • مراجع و کارفرمایان قبلی: با افراد و مراجعی که قبلا از این شرکت سرویس گرفته اند تماس حاصل کرده و نظر حقیقی آن‌ها را درخصوص ارایه ی خدمات و پشتیبانی جویا شوید.

مزایای استفاده از خدمات شرکت‌های پرستاری

کیفیت و تخصص بالا

 • پرستاران متخصص: از آنجایی که مراکز معتبر و با سابقه پرسنل خود را لزوما از بین افراد ماهر و حرفه ای برمی گزینند، با بهره گرفتن از خدمات این چنین شرکت‌ها به پرستارانی با تجربه و متخصص دسترسی یافته که ارایه دهنده ی خدمات با کیفیت تری نیز میباشند.
 • آموزش مداوم: شرکت های پرستاری معتبر، نسبت به بروزرسانی دانش و مهارت پرستاران خود اهتمام ورزیده و برای همگام سازی آنان با دانش روز دنیا برنامه های آموزشی مداومی را بصورت دوره ای در نظر میگیرند

خدمات متنوع و جامع

 • خدمات گسترده: طیف خدمات ارایه شده در این شرکت ها محدود نبوده و از مراقبت‌های اولیه تا تخصصی را شامل میگردد.
 • پشتیبانی و نظارت: با بهره گرفتن از خدمات این شرکت ها، شما در تمام طول مدت همکاری خود با شرکت، از نظارت و پشتیبانی 24 ساعته ی کارشناسان آنها بمنظور اطمینان از کیفیت خدمات بهره مند خواهید شد .

انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی خدمات

 • برنامه‌های سفارشی: شرکت‌های پرستاری قادراند برنامه‌های مراقبتی را متناسب با نیازهای خاص هر بیمار بصورت شخصی سازی شده تنظیم کنند.
 • انعطاف‌پذیری در زمان: زمان درخواستی برای خدمات در این شرکت‌ها معمولاً انعطاف‌پذیری بالایی داشته و بصورت پاره وقت یا تمام وقت امکان پذیر میباشد

نتیجه

از آنجایی که انتخاب یک شرکت پرستاری معتبر و با تجربه می‌تواند سطح متفاوتی از کیفیت را به شما و عزیزانتان بچشاند، لازم است در هنگام انتخاب یک مرکز خدمات پرستاری، نسبت به معیارها و مزایای ذکر شده در بالا دقت زیادی بخرج داده تا شایسته ترین شرکت پرستاری را از هر لحاظ،برای رفع نیازهای خود برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × 3 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست