تماس
021-66582923
پرستار کودکپرستاری در منزل

شرکت اعزام پرستار کودک

زندگی آرام و مطابق با روال اعضای خانواده از لحظه به دنیا آمدن کودک جدید، ناگهان دستخوش تغییرات زیادی گردیده و مادران پس از مرخص شدن از بیمارستان با عضو جدیدی به خانه باز می گردند که تطبیق یافتن با شرایط جدید و رسیدگی به امورات او از قبیل تغذیه، حمام کردن، تغییر لباس و خواب برای یک مادر بی تجربه یا یک مادر شاغل به خودی خود چالش بزرگ محسوب میشود و گاها تا جایی پیش میرود که مدیریت این اوضاع بدون یاری گرفتن از شخصی که به خوبی برای این امر آموزش دیده و توانایی بر عهده گرفتن این وظیفه را به طور تمام و کمال دارا میباشد، عملا سخت و غیر ممکن میسازد.

در واقع کمک گرفتن از یک پرستار کودک برای مادرانی که به تازگی قدم به دنیای مادر شدن گذاشته اند و یا به علت مشغله های کاری و فعال بودن در حوزه‌های اجتماعی فرصت کافی برای نگهداری از کودک خود را ندارند هدیه ارزشمندی است که در سازماندهی اوضاع زندگیشان نقش کلیدی ایفا مینماید. امروزه به راحتی می توانید از طریق شرکت اعزام پرستار کودک بدون نیاز به مراجعه حضوری برای این کار اقدام کرده و در سریعترین زمان ممکن نیاز خود را برطرف نماید. اگر در خصوص شرکت های اعزام پرستار و خدمات پوشش داده شده توسط آنها اطلاعات کافی ندارید، توصیه می کنیم در ادامه ما را دنبال کنید.

اعزام پرستار کودک

مهمترین مزیتی که پیشرفت علم و تکنولوژی به دنبال داشته، راحتی بیشتر و کاهش چشمگیر زمان مورد نیاز برای رسیدن به هر خواسته‌ای است. در دنیای پر مشغله کنونی که اغلب افراد در خارج از منزل مشغول به فعالیت و پرداختن به کار یا حرفه ی مورد علاقه ی خود هستند، سایت اعزام پرستار کودک این امکان را در اختیار خانواده ها قرار می‌دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز که وقت آزاد دارند به وبسایت موسسه ی مورد نظر مراجعه کرده و با مطالعه ی محتواهای جذاب و آموزنده ی آنها در خصوص نحوه ارائه خدمات شان، مدارک، سوابق کاری، مشاهده نظرات و درصد رضایت مراجعین قبلی که از طریق این آژانس برای کودک خود نیرو گرفته اند، پس از انجام مشاوره و بیان خواسته ها و انتظاراتشان با خیالی آسوده با آنها قرارداد بسته و مطابق قرارداد منعقد شده، خدمات تعیین شده را مطالبه نمایند.

اگر به دنبال یک پرستار کودک وظیفه شناس و کاربلد هستید که در این زمینه آموزش دیده و از تجربه کاری موفق و کافی در این خصوص برخوردار باشد، آتیه پرستاران سلامت یکی از موسسات توانا، معتبر و با سابقه طولانی و درخشان در حیطه اعزام پرستار و مراقبت خانگی برای کودکان بوده که به شما یاری می رساند تا از بین کاندیدهای معرفی شده که سازگاری بیشتری با شرایط، ویژگی ها و نیازهای کودک و خانواده ی شما دارند، بهترین فرد را برگزینید.

پرستار بچه کیست؟

پرستاران کودک افرادی هستند که بصورت تجربی در زمینه ی نگهداری از کودکان مهارت داشته و یا مربیان تربیت شده ی فارغ التحصیل از دانشکده های پرستاری و متخصص در مراقبت های بهداشتی و آموزشی (با توجه به نیازهای کودک به مراقبت های معمولی و ابتدایی یا آموزش دیده برای انجام اقدامات درمانی به علت بیمار بودن کودک و یا تقاضای والدین برای آموزش مهارت های تخصصی تر از قبیل زبان دوم، موسیقی و غیره ) می باشند که با ارائه مراقبت های فیزیکی، روانی و اجتماعی بصورت ساعتی، روزانه یا ۲۴ ساعته در طی هفته یا ماه، حامی خانواده ها در نگهداری و مراقبت از عزیزترین و کوچکترین عضو کنجکاو، پر جنب و جوش و شیرین شان می باشند.

البته در نظر داشته باشید که با توجه به نوع همکاری شما با شرکت اعزام پرستار کودک ، هزینه ی متفاوتی را پرداخت خواهید کرد زیرا بطور طبیعی دستمزد افراد تحصیلکرده و متخصص در زمینه مشکلات کودکان نسبت به دستمزد یک سرپرست با سطح تحصیلات پایین تر بیشتر بوده و پرستار به ازای ارائه خدمات حرفه ای تر دستمزد بیشتری را مطالبه خواهد کرد.

اما با درنظر گرفتن تمامی جوانب، بهره گیری از یک پرستار خانگی برای کودک، نسبت به خطرات و دردسرهای رفت و آمد به مراکز عمومی تاسیس شده برای کودکان در سطح شهر که ممکن است مسافت زیادی نیز با محل سکونت شما داشته باشند بسیار مقرون به صرفه تر بوده و به مادران شاغل یا خانه نشین کمک میکند تا با فراهم کردن آسایش برای خود و خانواده، به آرامش برسند.

لیست خدمات معرفی شده در شرکت اعزام پرستار کودک

شما می توانید با مراجعه به شرکت های اعزام پرستار کودک، لیستی از خدمات ارائه شده توسط مراقبان آژانس را در اختیار داشته و بسته به نیاز کودک خود، اهداف و برنامه‌های آموزشی که برای پرکردن اوقاتش در منزل در نظر گرفته اید، خواهان همه خدمات و یا اجرای بخشی از آنها برای بالا بردن سطح کیفی زندگی کودک دلبندتان باشید. اگر بخواهیم در این بخش نگاهی کلی به خدمات ارائه شده توسط شرکت های اعزام پرستار کودک بیاندازیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم

  • تغذیه درست و اصولی کودک مطابق با نمودار سنی رشدش
  • تنظیم الگوی خواب کودک
  • ارائه مراقبت و کمک به حفظ بهداشت شخصی او با رسیدگی مداوم به اموری چون استحمام، تعویض لباس ها، کوتاهی ناخن ها، شانه زدن موها، تمیزکردن دندان ها و غیره
    مرتب کردن اتاق و تخت کودک
  • پیگیری کنترل های پزشکی و واکسن کودک در صورت نوزاد بودن
  • وقت گذاشتن برای کودک و آموزش مهارت های زندگی، نحوه ارتباط برقرار کردن با دیگران و رفع نقاط منفی رفتاری وی از قبیل لجاجت، پرخاشگری، گوشه گیری و غیره پر کردن اوقات فراغت کودک با بازی های فکری و پرتکاپو و یا بردن او به پارک برای گردش و بازی در صورت تایید والدین
  • رسیدگی به امور منزل و بر عهده گرفتن وظایفی مانند پخت و پز برای شام، نظم بخشیدن به خانه، شستشو و اتو کردن لباس ها و….. مطابق با توافقات انجام شده بین پرستار و کارفرما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 2 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست