تماس
021-66582923
شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران آتیه

شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران

ارائه و انجام خدمات به سالمندان ، کودکان و بیمار در خانه در بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران . این شرکت به صورت شبانه روزی و روزانه مراقبت و پرستاری می کند از عزیزان شما . در ادامه این مبحث میخواهیم بیشتر راجعب خدمات این شرکت پرستاری صحبت کنیم لطفا با ما همراه باشید.

چه عاملی باعث می‌شود ما از شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران استفاده کنیم

به طور کلی افراد در قالب کوچکتر در چارچوب یک خانواده در کنار یکدیگر زندگی اجتماعی دارند و در قبال یکدیگر مسئول هستند والدین در قبال فرزندانشان ، فرزندان در صورت نیاز والدین، در قبال آنها مسئول هستند. و یا اگر یکی از افراد خانواده بیمار باشد کل اعضای خانواده در قبال او مسئولیت دارند.

اما گاه مشکلات جامعه و زندگی امروزی مانند اشتغال همه افراد خانواده از جمله پدر و مادر و فرزندان باعث می شود که اگر یکی از اعضای خانواده به حمایت و کمک و پرستاری نیازمند باشد دیگر اعضای خانواده نتوانند آن طور که باید و شاید است از او مراقبت کنند.

شاید این افراد بتوانند چند روز کار خود را کنار بگذارند و از او مراقبت نمایند ، اما اگر این مراقبت تداوم داشته باشد ناچار که شغل خود را از دست خواهند داد و این در حالی است که افراد برای به دست آوردن شغل مورد نیاز خود تلاش زیادی نموده و تجربه و دانش مربوط به آن شغل را کسب کرد ه اند.

بنابراین بهترین راه حلی که در جوامع امروزی برای این موضوع مهم در نظر گرفته شده است مراجعه به شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران و آشنایی با پرستاران مجرب آنها و در صورت تمایل اقدام به استخدام پرستارانی از این موسسات معتبر برای کمک به آسایش اعضای خانواده که به صورت ساعتی و چه به صورت شبانه روزی است .که هم با این کار اعضای خانواده بتوانند به امورات روزمره خود بپردازند و هم اینکه فرد تحت مراقبت خانواده با آسایش و آرامش بیشتری دوره ی درمان و مراقبت خود را سپری کند.

انواع خدمات در شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران

1-خدمات پرستاری و مراقبت:

مراقبت و نگهداری از سالمندان ، کودکان و بیماران مانند غذا دادن ، بردن به دستشویی ، عوض کردن پوشک ، دادن دارو ، بردن مددجو( سالمند ، کودک و بیمار ) به تفریح ، سرگرم کردن مددجو در منزل و همدم شدن با آنها

2- انجام امور منزل

عذا درست کردن ، شستن ظرف ها ، تمیز کردن منزل ، خرید منزل ، آب دادن به گل ها و درختان

شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران برای کودکان

خدمات شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران شامل چه افرادی می شود؟

1- خدمات پرستاری از کودکان در منزل

همه ما می‌دانیم که مادران دلبستگی و وابستگی زیادی به کودکان خود دارند و در مورد مراقبت و تربیت آنها بسیار حساس هستند. اما گاه مادران ناگزیر به رفتن به سرکار و تنها گذاشتن و دور ماندن از فرزند خود برای ساعاتی هستند در این موارد والدین با مشاوره گرفتن از مراکز خدمات پرستاری و بیان کردن خصوصیات و حساسیت‌های فرزند خود ،درخواست پرستار مناسب برای کودک شان می توانند به این نگرانی های خود پایان دهند.

2- خدمات مراقبتی از مادران در دوران بارداری و بعد از زایمان:

مادران در دوران بارداری نیاز به کمک و حمایت اطرافیان خود در کنارشان دارند اما اگر به دلایل مختلف مانند دوری محل زندگی از خانواده و اطرافیانش و یا حساسیت زیادی نسبت به این دوران نتوانند از کمک اطرافیان استفاده کنند می توانند از کمک پرستاران مجرب که با خدمات پزشکی و درمانی و مراقبتی این دوران آشنایی کامل دارند و می توانند مادران عزیز را در این دوران و یا حتی بعد از زایمان در مورد رسیدگی به نوزاد تازه متولد شده و یا رسیدگی به مادر در جهت بهبود و ترمیم زخم های ناشی از بخیه های زایمان کمک کند استفاده نمایند.

3- خدمات مراقبتی از سالمندان در منزل

اگر چه بسیاری از سالمندان خانواده به ظاهر هنوز هم خود را قوی و سالم نشان می‌دهند اما به دلیل کهولت سن و ضعیف شدن اعضای بدن و ماهیچه هایشان و پایین آمدن قدرت بدنی نیاز دارند که در انجام امور به آنها کمک کنیم و یا اینکه گاهی فقط نیازمند هستند که فردی در طول روز در کنارشان باشد و برای آنها وقت بگذارد و همراه آنها شود از این رو خانواده‌ها می‌توانند با آوردن پرستاران به منزل و در کنار سالمند شان باعث کمک به اوو تقویت روحیه ی او شوند.

(( ارائه خدمات به سالمندانی که بی اختیاری ادرار دارند با اعزام پرستار سالمند پوشکی در منزل ))

خدمات شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران به سالمندانی که مشکل روحی و روانی دارند

سالمندان جزو افرادی هستند که بیشتر از دیگر گروه‌های سنی احساس تنهایی می‌کنند و افراد کمتری در کنارشان دارند زیرا این عزیزان خیلی قادر به معاشرت و رفت و آمد نیستند و اعضای خانواده نیز به علت درگیر شدن با روزمرگی ها و مشکلات خودشان وقت چندانی برای آنها ندارند این تنهایی زمانی بیشتر می‌شود که یکی از این سالمندان از جمله زن یا مرد فوت شده باشد و سالمند ما تنها باشد.

در این موارد پرستار منزل با کمک به سالمند در انجام امور روزمره او و رسیدگی و وضع سلامت جسمی او می‌تواند در زمینه سلامت روحی و روانی سالمند نیز مفید باشد این پرستاران با همراهی کردن سالمند در پیاده روی و ورزش های مناسب با توجه به شرایط او و همچنین همراه شدن در فیلم دیدن و حرف زدن با سالمند نقش یک همراه و همدم را برای او ایفا می‌کند و سالمند عزیز ما از اینکه همیشه یک نفر هست که مراقب و همراه اوست احساس اطمینان و عزت نفس می کند.

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 4 =

فهرست