شرکت خدمات پرستاری و مراقبتی در تهران برای منزل

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه
شرکت خدمات پرستاری در منزل

شرکت خدمات پرستاری که شامل خدمات مراقبتی و پرستاری می باشد و می تواند خدماتی از قبیل پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار بیمار ، همراه بیمار در بیمارستان ، مراقبت از بیماران ناتوان در منزل ، مراقبت از بیماران آلزایمری ، مراقبت از بیماران پوشکی و … را  ارائه دهد. این خدمات به صورت شبانه روزی ، روزانه ، شبانه و مقطعی می باشد.  یکی از مهمترین کارهایی که موسسه  خدمات پرستاری در لیست خدمات خود قرار داده است، نظارت کامل بر عملکرد پرستاران در منزل می باشد .

انواع خدمات در شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران:

1- پرستاری بیمار در منزل تهران

یکی از خدمات که در شرکت خدمات پرستاری ارائه می شود مراقبت از بیمار در خانه می باشد. بسیاری از خانواده ها به خاطر هزینه ها ، رفت و آمد ها ، جابجایی های  بیمار و … ترجیح می دهند از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنند. همچنین شما می توانید از خدمات درمانی نیز که توسط شرکت های خدمات پرستاری ارائه می شوند  بهره مند شوید.  مانند تزریقات ، تعویض پانسمان ، سوند و … .

2- پرستاری از نوزاد در منزل

پرستاری و مراقبت از نوزادان یکی از مشکل ترین خدماتی است که پرستاران در منزل انجام  می دهند . خیلی از مادران هستند که اولین تجربه ی داشتن یک نوزاد را دارند. به همین دلیل نمی توانند به تنهایی از نوزادشان مراقبت کنند پس باید از یک نفر که تجربه بزرگ کردن نوزاد را دارد استفاده کند. در نیجه بهترین راه حل  استخدام  پرستاری است که تجربه ی مادر شدن را داشته باشد. پرستار کودک می تواند در کنار مادر، کمک کند به مراقبت و نگهداری از نوزاد.

3- پرستاری از کودک در منزل

پرستاری از کودکان کم سن و سال نیز از سخت ترین و حساس ترین خدمات پرستاری در منزل  می باشد . در این سن چون کودکان معمولا دنبال الگو گرفتن از دیگران هستند پس باید خانواده ها در انتخاب پرستار کودک حساسیت به خرج بدهند . والدین کودک می توانند به کمک شرکت های خدمات پرستاری، سوابق پرستار و همچنین رضایت کارفرمایان قبلی  را بررسی کرده و اقدام به استخدام آن کنند.

4- پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از سالمند در منزل نیز از آن دسته از خدماتی است که در شرکت خدمات پرستاری  انجام می شود. امروزه با تغییر سبک زندگی و مشغله کاری ، خانواده ها به دنبال فردی مطمئن و کاربلد هستند که بتواند از سالمندشان به خوبی مراقبت کند. معمولا این خانواده ها به دنبال استخدام پرستار سالمند در منزل می گردند .

افرادی که در گذشته تجربه ی پرستاری از سالمند را دارند بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری از سالمندان را دارند. همچنین افرادی که دوره های آموزشی در خصوص مراقبت از سالمند را گذرانده اند می توانند جزو بهترین انتخاب های شما باشند .

5-همراهی بیماران در بیمارستان :

از دیگر خدماتی است که در موسسه پرستاری در منزل ارائه می شود . این خدمات به گونه ای است که پرستاران ما برای مراقبت های شبانه روزی از بیمار شما که در بیمارستان بستری است، مراقبت می کند. مثلا مراقبت از بیمار برای اینکه از تخت سقوط نکند، مراقبت از سرمی که بیمار وصل است، بردن بیمار به دستشویی، غذا دادن به بیمار، کمک به بیمار در ترخیص شدن و مواردی از این قبیل.

خدمات شرکت پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی در تهران به صورت زیر می باشد:

  • مراقبت و پرستاری از نوزادانی که تازه به دنیا آمده اند توسط پرستار خانه
  • آموزش دادن به مادران کم تجربه در خصوص مراقبت از نوزادشان
  • انجام خدمات تزریقاتی و همچنین پانسمان ، سرم و … به صورت شبانه روزی
  • انجام خدمات روانشناسی و بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس سالمندان در منزل (Strengthen the morale of the elderly)
  • انجام خدمات  نمونه گیری از سالمند مانند نمونه گیری خون ، ادرار و … و انجام مراحل آزمایشگاهی آن
  • مراقبت و نگهداری از بیماران سکته مغزی و همچنین بیماران خاص به صورت شبانه روزی

تعرفه های پرستاری در شرکت خدمات پرستاری در منزل

امروزه انجام خدمات مراقبتی که توسط شرکت خدمات پرستاری به خانواده های محترم ارائه می شود واقعا کمک شایانی به حوزه سلامت کشورمان کرده است . عدم دسترسی به مطب ها در طول شبانه روز  و ایام تعطیل ، مشکلات ترافیکی، عدم امکان جابجایی سالمند و بیمار باعث شده که خدمات ارائه شده توسط شرکت های خدمات پرستاری در منزل از محبوبیت زیادی در بین خانواده ها برخوردار باشد.

همچنین تعرفه های خدمات پرستاری در منزل بوسیله شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین می شود لذا شرکت های خدمات پرستاری موظف هستند از این قانون تبعیت کنند و از افزایش قیمت خودسرانه در  خدمات پرستار خانه  بپرهیزند.

, , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

12 + 15 =

فهرست