شرکت خدمات پرستاری و مراقبتی در تهران

پرستار منزل
بدون دیدگاه

شرکت خدمات پرستاری در منزل

شرکت خدمات پرستاری در منزل که شامل خدمات مراقبتی و پرستاری می باشد و می تواند خدماتی از قبیل پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار بیمار ، همراه بیمار در بیمارستان ، مراقبت از بیماران ناتوان در منزل ، مراقبت از بیماران آلزایمری ، مراقبت از بیماران پوشکی و … را  ارائه دهد. این خدمات به صورت شبانه روزی ، روزانه ، شبانه و مقطعی می باشد.  یکی از مهمترین کارهایی که موسسه  خدمات پرستاری در لیست خدمات خود قرار داده است، نظارت کامل بر عملکرد پرستاران در منزل می باشد .

انواع خدمات در شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران

  • پرستاری بیمار در منزل تهران

خدمات ارائه شده توسط پرستار بیمار

بسیاری از خانواده ها به خاطر هزینه ها ، رفت و آمد ها ، جابجایی های  بیمار و … ترجیح می دهند از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنند. همچنین شما می توانید از خدمات درمانی نیز که توسط شرکت های خدمات پرستاری ارائه می شوند  بهره مند شوید.  مانند تزریقات ، تعویض پانسمان ، سوند و … .

  • پرستاری از نوزاد در منزل

شرکت-خدمات-پرستاری-پرستار-نوزاد

پرستاری و مراقبت از نوزادان یکی از مشکل ترین خدماتی است که پرستاران در منزل انجام  می دهند . خیلی از مادران هستند که اولین تجربه ی داشتن یک نوزاد را دارند. به همین دلیل نمی توانند به تنهایی از نوزادشان مراقبت کنند پس باید از یک نفر که تجربه بزرگ کردن نوزاد را دارد استفاده کند. در نیجه بهترین راه حل  استخدام  پرستاری است که تجربه ی مادر شدن را داشته باشد. پرستار کودک می تواند در کنار مادر، کمک کند به مراقبت و نگهداری از نوزاد.

  • پرستاری از کودک در منزل

پرستاری ازکودکان زیر نظر شرکت های پرستاری

پرستاری از کودکان کم سن و سال نیز از سخت ترین و حساس ترین خدمات پرستاری در منزل  می باشد . در این سن چون کودکان معمولا دنبال الگو گرفتن از دیگران هستند پس باید خانواده ها در انتخاب پرستار کودک حساسیت به خرج بدهند . والدین کودک می توانند به کمک شرکت های خدمات پرستاری، سوابق پرستار و همچنین رضایت کارفرمایان قبلی  را بررسی کرده و اقدام به استخدام آن کنند.

  • پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از سالمندان با شرکت پرستاری

پرستاری از سالمند در منزل نیز از آن دسته از خدماتی است که در شرکت خدمات پرستاری  انجام می شود. امروزه با تغییر سبک زندگی و مشغله کاری ، خانواده ها به دنبال فردی مطمئن و کاربلد هستند که بتواند از سالمندشان به خوبی مراقبت کند. معمولا این خانواده ها به دنبال استخدام پرستار سالمند در منزل می گردند .

افرادی که در گذشته تجربه ی پرستاری از سالمند را دارند بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری از سالمندان را دارند. همچنین افرادی که دوره های آموزشی در خصوص مراقبت از سالمند را گذرانده اند می توانند جزو بهترین انتخاب های شما باشند .

خدمات شرکت خدمات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی در تهران

  • مراقبت و پرستاری از نوزادانی که تازه به دنیا آمده اند توسط پرستار خانه
  • آموزش دادن به مادران کم تجربه در خصوص مراقبت از نوزادشان
  • انجام خدمات تزریقاتی و همچنین پانسمان ، سرم و … به صورت شبانه روزی
  • انجام خدمات روانشناسی و بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس سالمندان در منزل
  • انجام خدمات  نمونه گیری از سالمند مانند نمونه گیری خون ، ادرار و … و انجام مراحل آزمایشگاهی آن
  • مراقبت و نگهداری از بیماران سکته مغزی و همچنین بیماران خاص به صورت شبانه روزی

تعرفه های پرستاری در شرکت خدمات پرستاری در منزل

تعرفه های پرستاری در منزل

امروزه انجام خدمات پرستاری در منزل واقعا کمک شایانی به حوزه سلامت کشورمان کرده است . عدم دسترسی به مطب ها در طول شبانه روز  و ایام تعطیل ، مشکلات ترافیکی، عدم امکان جابجایی سالمند و بیمار باعث شده که خدمات ارائه شده توسط شرکت های خدمات پرستاری در منزل از محبوبیت زیادی در بین خانواده ها برخوردار باشد.

همچنین تعرفه های خدمات پرستاری در منزل بوسیله شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین می شود لذا شرکت های خدمات پرستاری موظف هستند از این قانون تبعیت کنند و از افزایش قیمت خودسرانه در  خدمات پرستار خانه  بپرهیزند.

برای اطلاع از قیمت خدمات در شرکت های خدمات پرستاری پیشنهاد می شود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه شرکت خدمات پرستاری در منزل

ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات پرستاری در منزل به سالمندان ، بیماران و کودکان در شرکت خدمات پرستاری در منزل

موسسه آتیه پرستاران سلامت

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 − 12 =

فهرست