تماس
021-66582923

شرکت مراقبت از سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
شرکت مراقبت از سالمند - شرکت مراقبت از سالمند در منزل تهران

شرکت مراقبت از سالمند آتیه پرستاران سلامت یکی از شرکت های با سابقه در تهران می باشد. این شرکت خدمات وِیژه ای را برای سالمندان شما ارائه می دهد. خدماتی مانند غذا دادن به سالمند، بردن سالمند شما به حمام ، بردن به بیرون برای هواخوری و کمک های دیگر که در ادامه این مبحث به آنها اشاره می کنیم.

شرکت مراقبت از سالمند

امروزه شرکت مراقبت از سالمند را می توان از کارآمد ترین شرکت ها دانست. این شرکت ها با اعزام پرستار سالمند وظیفه ی خدمات رسانی به سالمندان عزیز را برعهده دارند حال بسیاری از این شرکت ها در منزل این خدمات را به سالمندان ارائه می دهند و بسیاری از آنها نیز خدمات مراقبت از سالمندان را در مراکز نگهداری مثل خانه ی سالمندان برعهده دارند. که در ادامه شما را با این شرکت هایی که در منزل خدمات به سالمندان ارائه می دهند آشنا می کنیم.

شرکت مراقبت از سالمند در منزل

شرکت مراقبت از سالمند در منزل با ارائه خدمات به سالمندان ناتوان و همچنین سالمندانی که تنها زندگی می کنند، توانسته زندگی با نشاطی را برای آنها به ارمغان بیاورد. این شرکت ها با اعزام مراقب به منزل از سالمندان عزیز مراقبت و نگهداری می کنند. حال در ادامه به وظایف پرستاران و همچنین شرکت های مراقبت از سالمند می پردازیم.

خدماتی که این شرکت ها برای سالمندان ارائه می دهند عبارتند از اعزام پرستار برای سالمندان سالم و بیمار ، اعزام پرستار برای انجام دادن کارهای منزل مانند نظافت و آشپزی کردن، اعزام پرستار به عنوان یک همدم برای سالمندان تنها و مواردی از این قبیل. اما در ادامه این مبحث می خواهیم به نکته مهم و آموزنده ای اشاره کنیم و آن این است که بسیاری از خانواده ها برای اینکه هزینه ی کمتری را پرداخت کنند به استخدام پرستار سالمند به صورت شخصی می پردازند. به صورت شخصی چگونه است؟

مثلا خانواده هایی هستند که از راه های مختلف مانند آگهی روزنامه ها، سایت های تبلیغاتی و مواردی از این قبیل، اقدام به استخدام پرستار می کنند که بعدها با مشکلات و حتی خسارت های جبران ناپذیری مواجه می شوند. در زیر به تعدادی از این دلایل که باعث ایجاد مشکلات می شوند اشاره کرده ایم.

  • نداشتن شناخت کافی از پرستار
  • نبودن نظارت بر عملکرد کاری و رفتاری پرستار
  • اطلاع نداشتن از سوابق کاری و اخلاقی پرستار
  • امکان ترک محل کار به صورت ناگهانی و نبود پرستاری دیگر برای جایگزین

شرکت مراقبت از سالمند در تهران

آتیه پرستاران سلامت می تواند بهترین خدمات نگهداری از سالمندان را به خانواده های عزیز ارائه دهد مزیت های این شرکت برای سالمندان باعث شده که بیشتر خانواده ها در تهران به دید مثبت تری به این شرکت نگاه کنند.

مثلا تعهد کاری که این شرکت به مشتریان خود دارد بسیاز زبانزد بوده و این تعهد کاری باعث رضایت سالمندان و خانواده های آنها شده است . از دیگر مزایایی که می تواند به این موسسه نسبت داد استفاده از پرستاران با تجربه ، متعهد و صبور می باشد.

از دیگر مزایای این موسسه می توان به خدمات متعددی که پرستاران برای سالمندان شما ارائه می دهند ، دانست. مثلا استفاده پرستاران از تجربه و تخصص خود برای بالا بردن روحیه سالمندان و دور کردن آنها از افسردگی می باشد که این پرستاران از راه های مختلف این خدمات را ارائه می دهند مانند بردن سالمند به استخر ، خواندن کتاب های مفید و مورد علاقه سالمند ، بردن سالمند به کوه و یا پارک

از دیگر مزایای استفاده از شرکت خدماتی مراقبت از سالمند ( آتیه پرستاران سلامت) ، داشتن پیگیری های مرتب و هفتگی توسط کارشناسان این شرکت برای اطلاع از نحوه ی خدمات رسانی پرستاران می باشد.

یکی دیگر از مزایایی که باعث رضایت کامل مشتریان این موسسه شده است دریافت نکردن پورسانت از پرستاران می باشد که این مزیت باعث می شود پرستار با دلگرمی بیشتری به سالمند شما خدمات رسانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفده − 6 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - شرکت مراقبت از سالمند در منزل تهران
فهرست