تماس
021-66582923
پرستار بیمارپرستار سالمندپرستاری در منزل

شرکت نگهداری از سالمند در منزل + خدمات روزانه و شبانه روزی

4 دیدگاه

مراقبت از سالمند شما جزو خدمات شرکت نگهداری از سالمند آتیه پرستاران سلامت می باشد که بسیاری از خانواده ها برای اینکه سالمندشان در آسایش باشد از این خدمات استفاده می کنند. همانطور که می دانید وقتی انسان به سن سالمندی می رسد از لحاظ جسمی و حتی از لجاظ روحی تضعیف می شود، پس باید مورد حمایت قرار بگیرند  تا حس استقلال طلبی خود را حفظ کرده و ادامه ی زندگی خود را با روحیه ی بالا سپری کنند. اما آیا شرکت نگهداری و مراقبت از سالمندان می تواند این حمایت ها را از سالمند شما انجام دهد یا نه .

در گذشته های نه چندان دور اطرافیان سالمند، وظیفه ی نگهداری از سالمندان در منزل را برعهده داشتند. اما امروزه به دلیل مشکلات و مشغله های کاری و بیشتر بخاطر جمعیت کم خانواده ها ( داشتن یک یا دو فرزند )، مراقبت از والدین سالمند بسیار مشکل شده است.

شرکت نگهداری از سالمند در منزل

همانطور که می دانیم سالمندان در دوران پایانی زندگی خود علاقه‌ای به تغییر منزل و جابجایی و رفتن به جای جدیدی را ندارند و دلشان می خواهد در کنار اعضای خانواده خود و در منزلی که با آن سال‌های زیادی از زندگی شان را گذرانده‌اند و با آن خاطره دارند سپری کنند. در نتیجه رفتن به خانه سالمندان واقعا برای این عزیزان بسیار سخت می باشد و تاثیر بسیار منفی در روحیه این عزیزان می تواند داشته باشد.

اما از طرف دیگر خیلی از این عزیزان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند و نیاز هست یک فرد توانا از این عزیزان مراقبت کند. اما امروزه شرکت های نگهداری از سالمند این مشکل را برای عزیزان سالمند و خانواده های آنها حل کرده اند.

یکی از این شرکتها که در تهران فعالیت دارد شرکت نگهداری از سالمند آتیه پرستاران سلامت می باشد که با سابقه ای چند دهه به سالمندان خدمات رسانی می کند. این شرکت با اعزام پرستار سالمند به منزل به صورت شبانه روزی از والدین سالمند مراقبت و نگهداری می کنند.

شرکت نگهداری از سالمند در تهران

معمولا خانواده هایی که ساکن تهران هستند بنا بر دلایلی مجبور می شوند که یک پرستار از شرکت های پرستاری از سالمند استخدام نمایند که ما در زیر به تعدادی از این دلایل اشاره کرده ایم .

در شرایطی که منزل و محل زندگی سالمند با اعضای خانواده و نزدیکانش دور است و یا در شهری دور از هم زندگی می کنند در این شرایط استفاده از شرکت نگهداری از سالمند در منزل بسیار مفید است

همچنین در مواقعی که سالمند با اعضای خانواده زندگی می‌کند اما افراد خانواده به علت شاغل بودن در تهران نمی توانند زمان زیادی را با سالمند شان بگذرانند .

و یا اینکه سالمند به دلایل مختلف از جمله مشکلات حرکتی و یا بیماری خاصی احتیاج به مراقبت زیاد دارد و اعضای خانواده توان لازم را برای این کار ندارند و نیازمند کمک و همراهی فردی به عنوان پرستار منزل در کنار خود هستند.

یکی دیگر از دلایلی که خانواده ها از موسسات نگهداری سالمند استفاده می کنند، بخاطر تنهایی سالمندشان می باشد . این خانواده ها برای اینکه سالمندشان تنها نباشد از این شرکتهای درخواست یک همدم برای سالمند خود می کنند.

در این صورت است که خانواده ها با استخدام فردی به عنوان پرستار در کنار سالمند از استرس و نگرانی خود و خانواده کم می کنند. همچنین باعث می شود که اعضای خانواده نیز که بر اثر کار و فعالیت زیاد و مراقبت مداوم از سالمند عزیزشان خسته شده اند , کمی استراحت کنند.

شرکت نگهداری از سالمند در کرج - شرکت نگهداری از سالمند در منزل + خدمات روزانه و شبانه روزی

شرکت نگهداری از سالمند در کرج

شرایط سالمندانی که در شهر کرج زندگی می کنند تقریبا شباهت زیادی به شرایط زندگی سالمندان در تهران می باشد البته شهر تهران از لحاظ شلوغی و آلودگی در سطح پایین تری قرار دارد و این خود می تواند تاثیر در سلامتی سالمندان داشته باشد اما این دلیل نمیشود که مراقبت از سالمندان را رها کنیم.

شرکت نگهداری از سالمند در کرج فعالیت های خود را در سطح شهر کرج و شهرهای اطراف آن ارائه می دهد. خدماتی مانند مراقبت از سالمندان در منزل، انجام خرید های کوچک برای خانه و در کنار سالمند بودن را پرستاران این شرکت برای سالمندان ارائه می دهند که در ادامه به طور کامل خدمات پرستار سالمند را در دفاتر نگهداری از سالمند برای شما شرح داده ایم.

 • مراقبت کامل از سالمند در منزل
 • تغذیه سالمند
 • دادن داروهای سالمند سر وقت
 • بردن سالمند به حمام و دستشویی
 • عوض کردن پوشک سالمند
 • مراقبت از سالمندانی که بیمار هستند
 • پر کردن اوقات فراغت سالمند
 • بردن سالمند به گردش و تفریح
 • نظافت منزل
 • خرید منزل
 • شستن لباس های سالمند
 • درست کردن غذا برای خانواده ی سالمند

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × 2 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست