تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

شرکت نگهداری پرستاری در منزل + خدمات اعزام و استخدام

شرکت نگهداری پرستاری در منزل چگونه می تواند به ما در مراقبت از عزیزان سالمند ، نوزادان و کودکان و همچنین عزیزانی که در بستر بیماری هستند کمک کند؟ آیا استفاده از این شرکت های نگهداری و پرستاری در منزل می تواند برای ما و اعضای خانواده مفید و یا سودمند باش؟ برای گرفتن جواب این سوالات حتما تا پایان این مبحث ما را همراهی نمایید.

همانطور که می دانید در دنیای پر مشغله و دغدغه امروزی که روابط اجتماعی افراد گسترش یافته و اکثر اعضای خانواده مشغول به فعالیت های کاری و ارتباطات شخصی خود هستند، انجام امور مراقبتی از کودکان نوپا یا یکی از بستگان مسن یا معلول که استقلال خود را از دست داده و رسیدگی به او انرژی و زمان نامحدودی میطلبد، خانواده ها را به سرعت دچار خستگی جسمی و روانی کرده و سر رشته امور زندگی را از دستشان خارج می کند.

شرکت نگهداری پرستاری در منزل راهکار توانمندی است که با یاری رساندن به شما در چنین شرایطی این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا خودتان را وقف زندگی روزمره تان کرده و با خیالی آسوده از بابت عزیزانتان، باتری های خود را در آرامش کامل شارژ کنید. اگر در خصوص خدمات ارائه شده در شرکت‌های نگهداری پرستاری در منزل و مزایای بهره گرفتن از آنها نیازمند کسب اطلاعات بیشتر هستید لازم است در ادامه ما را دنبال نمایید.

شرکت نگهداری پرستاری در منزل

شرکت های نگهداری پرستاری در منزل مراکزی هستند که به طور خاص به گروه های آسیب پذیر جامعه از جمله سالمندان، افراد دارای معلولیت یا کودکان خردسال در تمام طول روز و شب و یا به صورت پاره وقت خدمات پشتیبانی خانگی ارائه می دهند و با انعطاف پذیری زیادی که به لحاظ بودجه مالی مورد نیاز برای بهره مندی از خدمات شان از خود نشان می دهند، تا حد امکان توانایی استفاده از این خدمات را چه به صورت ماموریت های تخصصی پرستاری در خانه و یا ماموریت های یک سرویس حمایت خانگی برای اغلب اقشار جامعه امکان پذیر نموده اند.

آتیه پرستاران سلامت یکی از شرکت های بسیار فعال و با سابقه ی درخشان نگهداری پرستاری در منزل بوده که با برخورداری از یک تیم حرفه ای و با تجربه که از مددجویان و خانواده‌هایشان پشتیبانی فیزیکی، روحی و معنوی را به نحو احسن به عمل می‌آورند، همواره در تلاش است تا هر روز با ارتقای سطحی کیفی خدماتش، لبخند ناشی از رفاه و رضایت را بیش از پیش بر روی لبان متقاضیان و خانواده هایشان بنشاند.

شما می توانید در صورت نیاز مستقیماً با این مرکز تماس گرفته و با امکان مشاوره رایگان، از خدماتشان در بخش خود ( کودک، بیمار یا سالمند) مطلع شده و پس از ارزیابی نیازهایتان توسط کارشناسان هماهنگ‌کننده، مراقبت های شخصی مورد نیازتان را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

خدمات شرکت نگهداری پرستاری در منزل - شرکت نگهداری پرستاری در منزل + خدمات اعزام و استخدام

خدمات شرکت نگهداری پرستاری در منزل

خدمات ارائه شده توسط مراقبان به دو دسته ی مراقبت های اولیه شامل مراقبت های بهداشتی و آسایشی با هدف کمک به فرد برای مدیریت و رسیدگی به امور روزمره و نظافتی خود در عین حفظ ایمنی و یا مراقبت های تخصصی تر شامل ارائه اقدامات درمانی با فواصل زمانی متفاوت (کوتاه، متوسط یا بلند) بسته به وضعیت سلامت و نیازهای مددجو در منزل تقسیم بندی میشود.

اگر بخواهیم به طور خلاصه لیستی از خدمات ارائه شده توسط شرکت های نگهداری پرستاری در منزل را تهییه کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تهیه و تغذیه و یاری رساندن در حمام کردن، لباس پوشیدن، مسواک زدن و به طور کلی حفظ بهداشت شخصی مددجو
 • کمک برای راه رفتن و انتقال از تخت به صندلی چرخدار
 • مراقبت از توالت و بی اختیاری
 • ایمنی و پیشگیری از خطرات احتمالی گزارش روزانه وضعیت به خانواده
 • شستشوی لباس‌ها، مرتب نگه داشتن اتاق و محل استراحت فرد تحت مراقبت
 • همراهی و همدلی برای رفع نیازهای عاطفی و روانی مددجو
 • پشتیبانی از ورزش سبک و انجام فعالیت در فضای باز خانه داری سبک در صورت درخواست خانواده
 • اقدامات تخصصی درمانی از قبیل بررسی تنش و وزن، پانسمان، تزریقات، مراقبت از زخم های فشاری، کمک به انجام تمرینات فیزیوتراپی و غیره

مزایای بهره مندی از خدمات شرکت‌های نگهداری پرستاری در منزل

شرکت های نگهداری و پرستاری در منزل سرویسی متشکل از پرستاران و مراقبانی هستند که با ارائه مراقبت های بهداشتی و پرستاری به صورت مستمر و حتی در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات عمومی تا حد زیادی از بستری شدن افراد در بیمارستان ها جلوگیری کرده و بهبودی در دوران نقاهت را برایشان به طور چشمگیری سهل الوصول نموده اند و با تاخیر در از دست دادن استقلال، توانسته اند به جایگاه ویژه‌ای در بین خانواده‌ها به عنوان بهترین گزینه در مراقبت

از عزیزانشان (کودک، سالمند یا بیمار ) دست یابند. اگر بخواهیم در این قسمت چند مورد از مزایای بهره گیری از خدمات شرکت های نگهداری و پرستاری در منزل را مختصرا ذکر کنیم، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • شما می توانید در جایی که زندگی میکنید مراقبت‌های پزشکی دریافت کنید
 • حریم خصوصی شما در بالاترین سطح ممکن حفظ می شود
 • خطر عفونت و بیماری در اثر رفت و آمد به مکان های عمومی تاسیس شده برای نگهداری از این افراد کاهش می یابد
 • کیفیت زندگی مددجو و بستگانش بهبود می یابد
 • صرفه جویی در وقت و هزینه ها
 • می‌توانید عزیزانتان را بدون دور کردن آنها از خانه در کنار خود داشته باشید.
 • برنامه زندگی شخصی کودک یا عضو نیازمند به حمایت در خانواده را مطابق با اصول، فرهنگ و قواعد دلخواه و مورد پسند خانواده و خود فرد پیش ببرید
 • آموزش های نامحدود تخصصی تر برای فرزند خود ترتیب دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × 4 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست