تماس
021-66582923

شرکت پرستاری در منزل تهران + خدمات سالمند و کودک

پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
شرکت های خدمات پرستاری در منزل تهران - شرکت پرستاری در منزل تهران + خدمات سالمند و کودک

مراکز زیادی با هدف کمک به خانواده ها در جامعه امروزی مشغول به فعالیت می باشند. شرکت پرستاری در منزل نیز یکی از این مراکز می باشد که در راستای خدمات به سالمندان، کودکان و بیماران فعالیت های خود را در اختیار جامعه قرار می دهد.

با توجه به نیاز روزمره افراد در جامعه، خدمات رسانی از اولویت بالایی برخوردار است اما این خدمات رسانی دارای شاخه های زیادی بوده است . در این میان خدمات پرستاری در منزل با توجه به حساسیتی که در این شاخه وجود دارد جزو مهمترین شاخه های خدمات پزشکی میباشد و در امر مراقبت و نگهداری خدمات شایانی را به افراد ارائه میدهد. شرکت پرستاری در منزل یکی از حوضه هایی می باشد که چند دهه ای است این مسئولیت بزرگ را بر دوش گرفته و با خدمات خود آرامش را به سمت خانواده ها سرازیر کرده است.

شرکت پرستاری در منزل

با روند پیشرفت چشمگیر علم و تکنولوژی، تغییرات زیادی در زندگی بشریت رخ داده که یکی از کارهای خوب و تاثیر گذار را میتوان مشارکت نهادهای مدنی در ایجاد آرامش افراد در برقراری سلامت نام برد. عمده ترین مسئولیت این شرکت ها را می توان در نگهداری از سالمندان و کودکان دانست. با وجود اینکه افراد جامعه اعم از زن و مرد شاغل هستند و زمان و وقت کافی را برای نگهداری از عزیزانشان ندارند، شرکت های پرستاری در منزل این امکان را برای خانواده ها فراهم نموده است که بتوانیم از والدین و کودکان خود به راحتی حمایت های مراقبتی ارائه دهیم.

انواع خدمات مراقبتی ساده در شرکت پرستاری در منزل

شرکت پرستاری در منزل در قبال سالمندان ، کودکان و بیماران خدماتی را ارائه می دهد این خدمات به صورت شبانه روزی و روزانه می باشد که در زیر به تعدادی از این خدمات اشاره شده است . که شامل :

 • مراقبت و نگهداری کردن از کودکان و نوزادان دلبند شما همچنین کمکیار بودن مادران عزیز در نگهداری از کودکان
 • مراقبت و نگهداری از سالمندان سالم ، سالمندان بیمار و سالمندانی که به علت کهولت سن توان انجام دادن کارهای روزانه خود را ندارند.
 • پرستاری کردن تمام وقت از بیمارانی که به آلزایمر مبتلا هستند که بیشتر این بیماران سالمندان می باشند.
 • مراقبت کردن از افرادی که به زخم بستر دچار شده اند که پرستاران شرکت پرستاری عملیات شستشو و تعویض پانسمان را برای زخم این بیماران انجام می دهند.
 • بسیاری از افراد به علت بیماری و یا سالمندان به علت پیر شدن نمی توانند کنترل بر ادرار خود داشته باشند که پرستاران شرکت پرستاری برای این عزیزان خدمات پوشاک کردن آنها را برعهده داند.
 • درست کردن غذا و انجام دادن خرید های منزل را نیز می توانید از شرکت های پرستاری دریافت نمایید. این شرکت ها با اعزام افرادی که تخصص بالایی در آشپزی دارند می توانند به نحوی خدمات مراقبت از افراد خانواده را انجام دهند.

انواع خدمات اورژانسی در شرکت پرستاری در منزل

شما وقتی که یک بیمار و مریض در منزل دارید که به خدمات سرپای و یا اورژانسی نیازمند است، وقت و زمان کافی را در اوقاتی که بیمار شما در شرایط خاصی قرار دارد را ندارید که بیمار را به مراکز درمانی و بیمارستان ببرید. زیرا در چنین وضعیتی لحظات برای بیمار مهم است و هر چه سریعتر خدمات در اختیار وی قرار گیرد، در روند سلامتی بیمار بسیار تاثیر گذار است.

شما با در اختیار داشتن خدمات سرپایی و اورژانسی در منزل توسط شرکت پرستاری، دیگر با چنین دغدغه هایی روبرو نخواهید شد و با خاطری آسوده و امنیتی کامل از این خدمات در منزل خود بهرمند می شوید. این خدمات در منزل شامل:

 • انجام تزریقات عظلانی و وریدی (Intramuscular and intravenous injections)
 • نصب سرم در منزل
 • انواع سونداژ در منزل
 • انجام کلیه کارهای مربوط به پانسمان از جمله پانسمان زخم ، عفونت، پانسمان زخم بستر، انجام تمام کارهای ضد عفونی
 • انجام کارهای آزمایشگاهی مثل نمونه خون ، ادرار و مدفوع و ارسال به آزمایشگاه در کوتاهترین زمان
 • انجام کلیه کارهای فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی در منزل

شرکت پرستاری در منزل کرج

شرکت پرستاری در منزل با ارائه خدمات مراقبتی توانسته خدمات زیادی به افراد در مراقبت از اعضای خانوده خود ارائه دهد. این خدمات در بیشتر شهرهای مختلف وجود دارد که یکی از این خدمات توسط شرکت پرستاری در منزل کرج به خانواده های محترم در کرج ارائه می شود. آتیه پرستاران سلامت یکی از این شرکت ها می باشد که خدمات مراقبتی خود را علاوه بر خانواده هایی که در تهران زندگی می کنند برای عزیزانی که ساکن کرج هستند نیز ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × 5 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - شرکت پرستاری در منزل تهران + خدمات سالمند و کودک
فهرست