تماس
021-66582923
شرکت پرستاری سالمند آتیه

شرکت پرستاری سالمند در منزل تهران

ارائه بهترین خدمات مراقبتی و نگهداری از سالمندان به صورت شبانه روزی و روزانه در شرکت پرستاری سالمند . شرکت آتیه پرستاران سلامت با سابقه ی بیش از 15 سال در نگهداری از سالمندان، می تواند زندگی آرامشی را برای سالمندان شما فراهم کند. برای آشنایی بیشتر با خدمات این شرکت پیشنهاد می شود تا آخر این مبحث ما را همراهی کنید.

دلایل استفاده خانواده ها از شرکت پرستاری سالمند

استفاده از حضور و خدمات پرستار سالمند در منزل سبب حفظ شان و منزلت سالمندان عزیز خانواده و همچنین مانع از احساس ضعف و ناتوانی آنها و احساس نیاز به دیگران در آنها می‌شود و این باعث می شود که فرد سالمند خانواده بدون این که مزاحم و باری بر روی دوش سایر اعضای خانواده باشد تنها با حضور یک پرستار مجرب و همراه در کنار خود و در منزلش زندگی خود را سپری کند.

سالمندان عزیزی که در منزل خود تحت مراقبت پرستاران در منزل قرار می‌گیرند از نظر شرایط روحی و احساس استقلال و عزت نفس نسبت به سالمندانی که در مراکز درمانی و نگهداری هستند اوضاع بهتری دارند.

سالمندان ما عمری را در خانه ی خود با تمام خاطرات و کم و کاستی‌ها گذراندند و علاوه بر حس خوبی که از آنجا می گیرند بلکه اگر خدای ناکرده دچار مشکلاتی مانند آلزایمر شوند در منزل خود را حتتر می توانند زندگی کنند.

خدمات ارائه شده در شرکت پرستاری سالمند

 • خدمات مراقبت از سالمندان : خدمات مراقبتی که در شرکت پرستاری سالمند ارائه می شود شامل خدمات مربوط به سلامت و بهداشت و درمان فرد تا حد تخصصی می باشد.
 • خدمات پزشکی: در این نوع خدمات، پزشک به منزل سالمند مراجعه می‌کند و سالمند را در منزل ویزیت میکند و به صورت دوره‌ای به سالمند سر می زند و او را چک میکند.
 • خدمات پرستاری: این خدمات به گونه‌ای است که شرکت با توجه به نوع نیاز سالمند به خدمات و همچنین شرایط او اقدام به فرستادن پرستارانی به منزل سالمند برای مراقبت بیشتر از او می کند .
 • کمک به انجام فعالیت های ورزشی و روزانه: پرستار سالمند به سالمندان عزیز کمک می‌کند که قدم بزنند و راه بروند و پیاده‌روی کنند در حد توان و وضعیت و شرایط خودشان، در پوشیدن و تعویض لباس به آنها کمک می‌کند. اگر سالمندان مشکل حرکتی داشته باشند کمک می‌کند که سالمندان به تخت بروند و از روی صندلی و میز بلند کنند و به تخت خود بروند، در غذا خوردن و غذا دادن به سالمند او را کمک می‌کند ، در انجام امور بهداشتی و نظافتی به سالمند کمک می کند.
 • انجام امور منزل سالمند: پرستاران سالمند علاوه بر امور بهداشتی و مراقبتی سالمند در نظافت منزل نیز به سالمند کمک می کنند .مانند آشپزی کردن و غذا درست کردن ،شستن لباس و ملحفه ها و جارو کردن و غیره .
 خدمات تخصصی شرکت پرستاری سالمند در تهران آتیه

خدمات تخصصی که در شرکت پرستاری سالمند در منزل ارائه می شود

 • خدمات گفتار درمانی: یکی از خدمات تخصصی که پرستاران در شرکت پرستاری سالمندان ارائه می شود خدمات گفتار درمانی می باشد. پرستارانی که در زمینه ی گفتار درمانی تخصص دارند به سالمند کمک می کنند که درست و واضح صحبت کند و سعی می‌کنند که روابط اجتماعی را در او تقویت کنند.
 • خدمات کاردرمانی: یک پرستار سالمند به او کمک می کند که بتواند در صورتی که مشکل جسمی و حرکتی دارد امور روزانه ی خود را به کمک پرستار انجام دهد .
 • خدمات فیزیوتراپی: بسیاری از سالمندان به دلایل مختلف از جمله حادثه یا شکستگی استخوان نیاز به خدمات فیزیوتراپی دارند و پرستار در منزل می‌تواند در این زمینه به سالمند کمک کند.
 • خدمات روانپزشکی: علاوه بر توجه به شرایط جسمی و سلامت جسمی سالمندان توجه به سلامت روح و روان آنها نیز بسیار مهم است .یک پرستار مجرب که از خدمات مشاور مطلع و آگاه باشد می تواند بهترین راهنمایی و کمک را به سالمند ما بکند.

پرستار سالمند باید به چه موارد مهمی در ارتباط با سالمند توجه داشته باشد

 • نسخه برداری و یادداشت کردن: پرستاران سالمند باید بسیار دقیق و نکته‌سنج باشند و به امور و نشانه‌های جزئی در مورد سالمند تحت مراقبتشان توجه داشته باشند و همه چیز را با دقت یادداشت کنند.
 • داشتن نظم در کارها: نظم در پرستاری از سالمندان بسیار برای پرستار مهم است به طوری که پرستاران شرکت پرستاری سالمندی باید در رفت و آمد خود و ساعت کاری خود دقیق و منظم باشد داروها و برنامه‌های غذایی سالمند را به صورت منظم و سر موقع بدهد.
 • کنترل کردن حس خود: همه ی ما ممکن است با دیدن افراد بیمار و سالمندانی که ناتوان شده‌اند و بیماران تحت تاثیر قرار بگیریم اما یک پرستار سالمند باید بتواند احساسات خود را کنترل کند تا بهترین خدمت و کمک را به سالمند بکند.
 • منعطف بودن: پرستار سالمند باید بتواند خودش را برای هر مشکل و مسئله ای آماده کند. باید انعطاف پذیر باشد و بتواند در شرایط اورژانسی بهترین عملکرد را داشته باشد. ۵_توان ذهنی و بدنی لازم را داشته باشد پرستار سالمند باید از توان ذهنی و بدنی بالایی برای نگهداری از سالمندان برخوردار باشد برای این کار می‌تواند در اوقات فراغت ورزش کند، کوه برود یا مدیتیشن کند.

هزینه ی پرستاران در سالمند در شرکت پرستاری سالمند

هزینه ی پرستار سالمند را با توجه به ساعات کاری که پرستار در منزل سالمند می‌گذراند یا نوع و اندازه خدماتی که ارائه می دهد و همچنین با در نظر گرفتن ارائه خدمات به سالمند سالم یا بیمار و طبق آیتمهای بالا حقوق پرستاران را تعیین می‌کند. همچنین اینکه پرستار به صورت ساعتی در منزل تان باشد که شامل روزی هزینه آن متفاوت خواهد بود.

,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده − پنج =

فهرست