تماس
021-66582923

شرکت پرستاری کودک در منزل تهران

پرستار کودک, پرستاری در منزل
1 دیدگاه
شرکت پرستاری کودک

ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری از فرزندان شما در شرکت پرستاری کودک در منزل . این خدمات شبانه روزی و روزانه می باشد . در این شرکت پرستاران مجرب و حرفه ای که تجربه مادر شدن را داشته باشند می توانند به شما خدمات رسانی کنند. در ادامه بیشتر با خدمات شرکت پرستاری کودک آتیه پرستاران سلامت آشنا می شویم.

نگهداری و مراقبت از کودکان همیشه امری مهم بوده و همواره برای والدین مهم و با ارزش بوده است . داشتن علم ، سواد ، نوع برخورد با فرزندان از درجه ی بالایی برخوردا است و باید به گونه ای باشد که کودکانمان از لحاظ تربیتی و مدیریتی ضربه نخورند .

ما با در نظر گرفتن تمام این موارد در شرکت پرستاری کودک، کوشیده ایم که تمام این شرایط و ضوابط را رعایت کرده و بستری را فراهم سازیم تا در منزل گرم شما کودکانتان از بهترین آموزشها و فنون بهره گرفته و در همان اهدافی که والدین برایشان تعیین کرده اند قدم بردارند و به موفقیت برسند .

پرستاران در شرکت پرستار کودک در منزل چه ویژگی هایی دارند :

شرکت پرستاری کودک در منزل آتیه پرستاران سلامت با بهره بردن از پرستاران متعهد توانسته خدمات ارزشمندی را به خانواده های محترم ارائه دهد. حفظ شرایط ایمن در کنار امنیت و کاردانی، جزو اولویت هایی است که همیشه والدین برای پرستار کودکشان مد نظر داشته اند . آرامش و آسایشی که یک پرستار موفق می تواند برای کودکان دلبند شما فراهم سازد بستگی به توانمندی و مواردی دارد که شخص پرستار باید دارا باشد و رعایت کند.

داشتن رفتار توام با آرامش و مهربانی با کودک ، داشتن روحیه ی بالا و انتقال آن به کودک ، تجربه در انجام بازی های مفید با کودک و تشویق کودک به انجام فعالیت های آموزشی ، داشتن مهارت در آماده کردن غذا و شیرخشک نوزاد ، داشتن توانایی انجام کمک های اولیه و سلامتی کودک جزو کارهایی هستند که پرستاران کودک ما در شرکت پرستاری کودک آتیه پرستاران سلامت به خوبی می دانند و برای شما والدین عزیز عملی خواهند کرد تا کودک دلبندتان بدون استرس با آرامش بزرگ شوند .

چگونگی استخدام پرستار در شرکت پرستاری کودک در منزل :

برای انتخاب یک پرستار از شرکت پرستار کودک در منزل ، والدین و خانواده ها دچار دگرگونی فکری زیادی می شوند و با سوالات زیادی روبرو میشوند . زیرا کسی را که قرار است تربیت و پرستاری از کودکان عزیزشان را بر عهده گیرد برایشان بسیار مهم و کلیدی است که چه کسی باشد و زیر نظر چه شرکتی مشغول به کار باشد .

ما در موسسه آتیه پرستاران سلامت با تمام وجود و تعهدی که نسبت به شما عزیزان داریم آماده ایم تا پرستار مورد نظر شما را برایتان اعزام کرده و طبق علایق شما در منزل شما به مراقبت و نگهداری از فرزندتان بپردازند .

آماده کردن فرزندتان برای قرار گرفتن زیر نظر پرستار کودک:

شاید زمان آن باشد که کودک شما به حضور یک پرستار کودک در کنار خود عادت کند که این خود مساله ای حساس برای شما می باشد . شاید فرزند شما حضور پرستار در کنار خود را سخت بپذیرید . شما والدین عزیز می توانید با صحبت کردن با او و مقدمه چینی برای او این فضا را از قبل مهیا کرده و آمادگی لازم را به کودک خود بدهید . توصیه می شود والدین به یکباره کودک خود را با پرستار تنها نگذارند و حتما برای مدتی خود نیز در کنار کودک و پرستار حضور داشته تا کودک کم کم به حضور پرستار عادت کند.

حتما در این مواقع توصیه می شود که با کارشناسان ما مشورت کرده تا آنها به خوبی شما را یاری نمایند .

انواع خدمات مراقبتی یا پرستاری کودک در منزل شما در شرکت پرستاری کودک:

خدمات پرستاری از کودک در منزل با توجه به سن و شخصیت کودک ، به چند دسته تقسیم می شود که در زیر به آنها اشاره کرده ایم .

  • روانشناسان کودک :

کودکانی هستند که مشکل افسردگی ، اضطراب ، استرس ، عقب ماندگی با پیش فعالی دارند که نیروهای متخصص ما با علم بروز دنیا که در اختیار دارند به این مسائل به خوبی واقف بوده و جزو ملزومات کاری آنها می باشد .

  • مادریاران :

افرادی که به عنوان مادریاران در شرکت خدمات پرستاری کودک در منزل مشغول به فعالیت هستند، یا تجربه ی مادر بودن را دارند و یا علم به این کار را فراگرفته اند که باعث می شود رابطه نزدیکی را با فرزندان شما برقرارکرده و با تجربه کاری که دارند می توانند آرامش و حس خوشایند را برای کودکان شما پدید بیاورند .

  • کودکیار :

خواستن بازیهای فکری برای کودک توسط کودکیار می تواند به پویایی فکری کودکانتان بیانجامد و با نظر به اینکه این افراد با گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی و همچنین داشتن مدرک مورد نظر توانایی به چالش کشیدن کودکان شما را نیز داشته و علیرغم اینکه کودکیاران تمام وقت کنار دلبندان شما می باشد ، شما والدین عزیز می توانید با خیالی راحت و خاطری آسوده به کارهای خود رسیده و اموری که باید انجام دهید را به اتمام برسانید زیرا پرستاران کاردان ما همیشه در کنار کودکانتان خواهند بود.

خدمات شرکت پرستاری کودک در منزل

چه فرقی بین خدمات در شرکت پرستاری کودک در منزل و مراکز دیگر وجود دارد :

وقتی که کودک شما از خانه به مکانی دیگر برای پرستاری و نگهداری برده می شود، باعث می شود که کودکتان احساس ناخوشایند و یا حس غریبی بهش دست دهد که خود باعث فشار روحی بر روی آن می شود . مراکز نگهداری از کودک همیشه یک نیرو را در اختیار ندارند و کادر آنها متغیر می باشد و باعث می شود کودک شما اعتمادش را به آنها از دست دهد .

همچنین با وجود بودن کودکان متعدد انتقال ویروس از کودکی به کودک دیگر خیلی راحت بوده و خطر بیمار شدن کودک شما در این مکان ها بسیار زیاد می باشد. وقت گیر بودن و اتلاف وقت شما در بردن و آوردن کودکتاناز دیگر معایب نگهداری از کودک در این مراکز می باشد . و همچنین عوامل متعدد دیگری که واقعا تاثیر منفی بر روحیه شما و کودکتان می گذارد.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری کودک در منزل تهران

مزایای استفاده از خدمات شرکت پرستاری کودک در منزل بهتر از مراکز نگهدارنده کودک مثل مهد کودک هاست . شاید فکر کنید که کودکتان فقط با تغذیه و خواب یا استراحت در حال بزرگ شدن است اما باید بدانید که کودکان هر لحظه درحال یادگیری می باشند و بسیار برای آنها حساس و کاربردی خواهد بود . گاهی اوقات والدین کودک با مشغله هایی روبرو می شوند که به کارگیری فردی قابل اعتماد وکاردان به این امور می تواند تاثیر مثبتی در زندگی آنها داشته باشد .

وقتی که فرزند شما در منزل مورد مراقبت و پرستاری قرار می گیرد ، شما می توانید شاهد تکامل درست کودک خود باشید و این می تواند برای شما خوشایند و قابل تامل باشد . وجود مراقب کودک در منزل هم می تواند به صورت خصوصی کودک شما از این فرد بهره بگیرد و هم باعث می شود که کودک شما در منزل خودش و در کنار اسباب بازیهای خود مورد یادگیری و آموزش قرار بگیرد و این بسیار تاثیر مثبتی بر روحیه کودک شما خواهد گذاشت .

داشتن رابطه خوب و مستحکم بین والدین و پرستار کودک در منزل :

خانواده های ایرانی اصولا اجتماعی بوده و از بودن در کنار همدیگر لذت می برند . وقتی یک پرستار کودک در منزل از کودک شما پرستاری می کند باید قوانین و مقرراتی را بلد بوده که با والدین چگونه و چطوری برخورد داشته باشد تا با تعامل همدیگر، کودک را به سمت رشد و تعالی برسانند و به کیفیت زندگیش افزوده کنند . هماهنگی در تغذیه کودک ، بازی ، برنامه های آموزشی و تفریحی از خصوصیات پرستاران کودک می باشد که با هماهنگی شما والدین محترم صورت می گیرد و این حس را به کودک خواهید داد که یک تیم قدرتمند و توانا هستید .

خوشحال بودن پرستار کودک از دیدن فرزند شما و یا برعکس:

ارتباط در دنیای امروز یک نقش اصلی و حیاتی دارد و چگونگی فراگیری مسائلی که با آن مرتبت است خود به نوعی جزو مسائل علمی و کاربردی محسوب می شود . کودکان شما وقتی برای مدت زیاد یا کمی به یک پرستار واگذار می شوند باید چنان با آنها رفتار شود که وقتی پرستار قصد رفتن از پیش کودک شما داشت یا ساعت کاریش تمام شد، کودکتان احساس دلتنگی نکن . این به معنای آن است که پرستار کودک وظیفه اش را به خوبی انجام داده و با کودک دلبند شما به خوبی ارتباط برقرار کرده است که این امر خود به نوبه، جزو مسائل مهم پرستاری  در منزل تلقی می شود .

گروه سنی کودکان در شرکت پرستاری کودک پرستاری در منزل شرکت پرستاری کودک در منزل تهران

گروه سنی کودکان و چگونگی برخورد در هر مقطع سنی :

پرستاری که در شرکت پرستاری کودک در منزل آتیه پرستاران سلامت مشغول به انجام خدمات هستند آموزش دیده اند که باید چگونه با کودکان ( در سنین مختلف ) برخورد کنند. در زیر نمونه ای از این برخوردها را برای شما شرح داده ایم .

  • گروه سنی 1 تا 3 سال :

در این گروه سنی بچه ها علاقه به بدو بدو و کنجکاوی داشته و باید مراقبتهای لازم از او به عمل بیاید تا آسیب نبیند . عذا خوردن و لباس پوشیدن در این سن نیز جزو کارهای کودکان است که تقریبا نصف نیمه انجام می دهند و به کسی نیاز دارند که کنارشان باشد و آموزشهای لازم را به آنها بدهد.

  • گروه سنی 3 تا 5 سال :

روزبه روز حرکات و مهارتهای کودکان کاملتر می شوند . در این سن کودکان پله ها را به راحتی بالا رفته و با اندکی مکث دوباره تکرار می کند و همچنین تمایل به بازیهای فکری نیز جزو کارهای کودکان می باشد که یادگیری اینها نیز جزو آن دسته از کارها یی می باشد که یک پرستار خوب می تواند یاری کند .

  • گروه سنی 5 تا 7 سال :

داشتن تغذیه مناسب و پرکالری در این سن جزو مهترین کارهاست . غذا خوردن منظم که احیاج به یک برنامه منظم دارد تاثیر بسزایی در رشد کودک شما دارد. فعالیت فیزیکی پر جنب و جوش که نشانه ی سلامت کودکتان می باشد، یادگیری بازیهای فکری و آموزشی مخصوصا بازیهای دیجیتالی (Children’s intellectual and educational games)، علاقه به رفتن مدرسه و یادگیری کامل الفبا از کارهایی هستند که کودکانتان در این سنین قادر به انجامش می باشند .

, ,

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام یکی از بهترین شرکت هایی که من برا بچم پرستار گرفتم این شرکته. واقعا خیلی رسیدگی و پشتیبانی می کنند من با شرکتای دیگه هم کار کردم که آتیه پرستاران سلامت واقعا خوبه . البته چندتا شرکت دیگه هم هستن واقعا تعهد کاری دارن خدا خیرشون بده . خیلی ممنونم از مدیریت آتیه پرستاران سلامت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 5 =

فهرست