شرکت پرستاری نگهداری در منزل تهران تمام وقت

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار منزل
2 دیدگاه
شرکت پرستاری کودک آتیه پرستاران سلامت

شرکت پرستاری در واقع خدماتی از قبل مراقبت های خانگی از سالمندان ، کودکان و بیماران را انجام می دهند . این شرکت ها با اعزام پرستار حرفه ای به منزل، زندگی را برای ممدجویان عزیز راحت می کند. همانطور که می دانید با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیش رفتن زندگیها به سمت ماشینی شدن نیاز انسانها نیز تغییر کرده است و اشخاص در جوامع دوست دارند که بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت دریافت کنند.

شاغل بودن افراد در جامعه که شامل زنان و مردان میشود باعث شده است که آنان زمان و وقت کافی را برای رفتن به مراکز درمانی و یا مراکز آموزشی برای دریافت خدمات درمانی-مراقبتی برای خودشان و هم برای عزیزانشان را نداشته باشند و تمایل دارند که از خدمات پرستاری ، نگهداری و مراقبت در منزل خودشان بهرمند شوند. که این به نوبه ی خود از مزایای گوناگونی برای آنان در پی خواهد داشت و با خیالی راحت و آرامش خاطر میتوانند از این خدمات در منزل شخصی خودشان بهرمند گردند.

شرکت آتیه پرستاران سلامت با دارا بودن شماره ثبت 47424 و شماره ملی 14008400401 با بیش از دو دهه تجربه در امر خدمت رسانی و پرستاری در منزل به همشهریان عزیز تهرانی، آمادگی خود را اعلام میکند تا با کادر پرستاران با تجربه و توانمندی که در اختیار دارد شما خوبان را یاری کند تا با خیالی راحت از خدمات پرستاری و درمانی این شرکت پرستاری در منزل خودتان بهرمند گردید.

خدماتی که شرکت آتیه پرستاران سلامت ارائه می دهد :

 • پرستاری و نگهداری از کودکان در منزل توسط پرستار کودک
 • مرافبت و نگهداری از نوزادان در منزل
 • پرستاری از سالمندان در منزل
 • پرستاری و مراقبت از بیماران زخم بستری توسط پرستار بیمار
 • نگهداری و پرستاری از بیماران ضایع نخاعی و محدودیت حرکتی در منزل
 • مراقبت و پرستاری از بیماران قلبی ریوی ، تنفسی و بیماران عزیزی که ناراحتی داخلی دار ند در منزل
 • پرستاری و نگهداری از بیمارانی که مشکل ذهنی و اختلالات فکری دارند مثل بیماران آلزایمری ، بیماران کم حافظه و حواس پرت

پرستاری، نگهداری و مراقب از تمام بیمارانی که به دلایل مختلفی مشکلات جسمی و روحی دارند اعم از کودکان ، جوانان ، میانسالان و سالمندان در منازل خودشان و در آغوش گرم خانواده هایشان . تمام تلاش ما این است تا با خدماتی که در منزل به شما عزیزان ارائه میدهیم بتوانیم وظیفه خود را که در قبال شما خانواده های عزیز، ادا کنیم و بتوانیم قدمی کوچک برداریم در حفظ سلامت شما خوبان و عزیزانتان .

آرزومندیم تا روزی فرا رسد که آنقدر علم پزشکی پیشرفت کند تا دیگر کسی نگرانی برای درمان بیماری خود نداشته باشد و تمام افرادی که دچار بیماریهای گوناگون میشوند با استفاده کردن از دارو، آن بیماری را به طور کامل و سریع پشت سر گذاشته و هر چه سریعتر به آغوش گرم خانواده اش برگردد.

پرستاری از سالمندان در منزل :

اکثریت انسانها دوران سالمندی را تجربه میکنند و وارد دهه سوم عمر که همان سنین سالمندی است میشود ، سنینی که در آن به گفته کارشناسان از 60 سالگی به بعد است . در سنین سالمندی افراد با تغیرات زیادی در خود مواجعه میشوند که میتوان ضعف عضلانی (Muscle weakness) ، بی اشتهایی ، کاهش عملکرد حافظه و تغیرات خلقی و اخلاقی اشاره کرد . سالمندان در این سنین به 2 دسته تقسیم میشوند که سالمندان سالم و سالمندان بیمار هستند .

نیاز به مراقبت و پرستاری در سنین سالمندی بسیار مهم است زیرا در این سنین سالمندان از خصوصیات اخلاقی و رفتاری حساسی برخوردار هستند و رفتار و عملکرد والدین و نزدیکان به شدت روی سالمندان تاثیر گذار میباشد. پس اگر سالمند عزیزی در منزل دارید و از نعمت وجودش استفاده میکنید باید در رفتار با سالمندتان بسیار دقت کنید تا او را از دست خودتان نرنجانید تا به سلامتیش آسیبی وارد نگردد.

در این میان والدین به دلیل فقدان وقت و نداشتن زمان لازم که دلایلی مثل شاغل بودن والدین و کارهای روزمره و یا نداشتن مهارت و تخصص کافی در امور مراقبت از سالمند که نمیدانند چطور رفتار مناسبی را با سالمند عزیزشان باید داشته باشند ، این عوامل باعث شده است که والدین عزیز برای نگهداری از سالمندشان به خدمات پرستاری سالمند در منزل  از شرکت پرستاری های معتبر روی بیاورند و از خدمات و امکاناتی که شرکت اتیه سازان سلامت درمنزل به خانواده ها ارائه میدهد برای امنیت بیشترشان بتوانند استفاده کنند.

شرکت پرستاری از سالمندان در منزل

پرستار سالمند در منزل به چه شخصی گفته می شود:

پرستار سالمند به شخصی گفته میشود که برای نگهداری از سالمندان در منزل مشغول به خدمات رسانی میباشند. پرستار سالمند باید دارای ویژگیها و خصوصیاتی باشد تا بتواند وظیفه ی خود را به خوبی انجام دهد و با انجام کارهایی که در حیطه شغلی وی جا دارد بتواند در روند بهتر زندگی کردن سالمند مفید بوده و حال عمومی سالمند را ارتقا دهد. معمولا این پرستاران از طرف شرکت پرستاری به منازل اعزام می شوند که باید دارای ویزگیهایی باشد که عبارتند از :

 • کاردان بودن و مسئولیت پذیری
 • ایجاد رابطه خوب و صمیمی با سالمند . زیرا در این حالت به سالمند احساس امنیت و آرامش دست خواهد داد
 • داشتن آراستگی ظاهری مناسب و معقول
 • داشتن نظم در انجام دادن کارهای سالمند

وظایف پرستار سالمند در منزل که کافرمایان و پرستاران حتما باید بدانند :

 • درست کردن غذا و کمک دادن به سالمند در موقع سرو کردن
 • شستشوی لباسها سالمند و کمک دادن به سالمند در حین پوشیدن لباس
 • پرستار سالمند باید برنامه ای برای فراقت سالمند تهیه کند و در وقت مشخص به انجام کارهای آموزشی و بازیهای فکری ببردازد و یا اگر سالمند تمایل داشت و باهماهنگی خانواده سالمند، وی را برای تنوع و هوا خوری به بیرون یا پارک ببرد که انجام این کارها توسط پرستار سالمند میتواند تغیرات شگرفی را در روند سلامت و پویائی سالمند داشته باشد
 • انجام امور نظافتی سالمند مثل حمام بردن سالمند ، امور نظافتی بدن و …
 • یک پرستار سالمند در منزل باید بتواند رابظه خوبی را با والدین سالمند داشته باشد تا برنامه کاری سالمند به خوبی پیش برود
 • داشتن تخصص و مهارت کافی در امر پرستاری از سالمند در منزل از دیگر وظایف مهم پرستار سالمند در منزل میباشد
خدمات اورژانسی شرکت پرستاری در منزل

خدمات اورژانسی و خدمات سرپای در شرکت آتیه پرستاران سلامت

گاهی اوقات برای والدین عزیز اتفاقات پیش بینی نشد ه ای امکان دارد رخ دهد که یا زمان مناسبی ندارند که به مراکز درمانی مراجعه کنند و یا بر اثر جراحت یا حاد بودن مشکل بردن آن فرد ، خسارات جبران ناپذیری را برایشان به دنبال خواهد داشت. زیرا در بعضی بیماریها و حوادث، زمان بسیار با ارزش میباشد و هر چه زودتر شخص مورد نظر مورد پرستاری و مراقبت قرار گیرد در سلامتیش بسیار مهم میباشد. ولی با وجود خدماتی که شرکت پرستاری آتیه سازان سلامت برای شما خانواده های عزیز در منزل مهیا کرده است دیگر این چالشها را نخواهید داشت

 • انجام تزریقات در منزل که شامل تزریقات وریدی و عضلانی میباشد
 • نصب سرم در منزل
 • انجام نموته گیری در منزل و ارسال آن به آزمایشگاه
 • انجام کلیه کارهای مربوط به پانسمان و استریل کردن
 • اعزام پرستار فیزیوتراپ به منزل برای تمام والدین

مزایای خدمات آتیه پرستاران سلامت در منزل نسبت به موسسات نگهداری و مراکز درمانی

وقتی که شما خانواده ها از کودکان ، سالمندان و بیمارانتان در خانه پرستاری و مراقبت می کنید از گزند مشکلات و نگرانیهایی که در مراکز نگهداری و درمانی وجود دارد در امان خواهید بود که در زیر به مزیت استفاده از خدمات شرکت پرستاری در منزل نسبت به مراکز درمانی عمومی اشاره کرده ایم.

 • امن بودن محیط منزل نسبت به مراکز نگهداری و مراکز درمانی. در مراکز درمانی و مراکز نگهداری به دلیل شلوغ بودن و ازدهام ، امکان مبتلا شدن به ویروسها یا باکتریهایی که در این مراکز وجود دارد میباشد
 • وقتی شما از عزیزانتان در منزل پرستاری و نگهداری میکنید متقبل هزینه های گزافی که در مراکز نگهداری و مراکز درمانی دریافت میکنند، نخواهید شد
 • هزینه رفت و برگشت و عبور مرور با آمبولانس و یا تاکسی به مراکز درمانی
 • زمانی که از عزیزتان در منزل پرستاری و مراقبت میکنید دیگر زمان و وقت گرانبهایتان برای بردن عزیزانتان به مراکز درمانی هدر نمیرود و با خیالی راحت در منزل توسط پرستار متخصص به امر درمان عزیزانتان میپردازید
 • امنیت و آرامش منزل برای بیمار بسیار مهم است و در روحیه و ذهنش تغیرات مثبتی ایجاد میکند

, , , , ,

پست های مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام . ببخشید شما برای همدم سالمند نیز نیرو اعزام میکنید و اینکه قیمتها چقدره

  پاسخ
  • تیم تحریریه
   آذر 12, 1399 4:30 ب.ظ

   با سلام . بله همدم سالمند تنها نیز به منازل اعزام می نماییم . برای اطلاع بیشتر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

10 − پنج =

فهرست