تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستاری در منزل

عرضه کلیه خدمات مراقبتی در منزل پرستاری سالمند کودک بیمار


بدون شک عرضه خدمات مراقبتی در منزل بهترین گزینه برای افراد وابسته است. زیرا تنها راهی است که آنها را با محیط و خانواده خود در ارتباط نگه می دارد. اما برای اینکه کمک در منزل از کیفیت و انعطاف پذیری بیشتری در مقایسه با سایر مدل های مراقبتی که در جامعه برای این عزیزان در نظر گرفته شده برخوردار باشد، به یک سرویس شخصی و مطمین نیاز است که خانواده ها را از تحت فشاربودن آزاد کند و طعم رفاه و اسایش را به انها بچشاند.اگر دریافت خدمات مراقبت در منزل یکی از دلمشغولی های ذهنی شماست که در مورد ان اطلاعات چندانی ندارید، پیشنهاد میکنیم در ادامه ما را دنبال کنید

مزایای به کارگیری خدمات مراقبتی در منزل

یکی از مزایای دریافت خدمات مراقبتی در منزل این است که انعطاف پذیری بسیار بالاتری نسبت به سایر انواع خدمات مراقبتی (محل اقامت، مراکز روزانه و غیره) فراهم می کند. علاوه بر این، خانواده نظارت مستقیم بر شرایط خدمات و کیفیت آن داشته و با حذف دردسرها و هزینه های بالای رفت و آمد به مراکز عمومی نگهداری از این عزیزان تا حد زیادی می توانند در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنند و در مقایسه خدمات تخصصی تر و دقیقتری مختص با ویژگی ها و شرایط خاصشان دریافت نمایند.

از طرفی به کارگیری خدمات مراقبت در منزل این امکان را به شما میدهد تا علاوه بر منزل شخصی، در بیمارستان، اقامتگاه یا هتل خود در بازه ی زمانی مورد نیازتان از خدمات سریع و ایمن برخوردار باشید.

استخدام پرستار از طریق چه مراکزی اقدام کنیم؟ - عرضه کلیه خدمات مراقبتی در منزل پرستاری سالمند کودک بیمار

استخدام پرستار از طریق چه مراکزی اقدام کنیم؟

مراکز متعددی برای استخدام پرستار وجود دارند اما با این وجود، فاکتورهایی چون خدمات کافی به کاربران،سرعت دسترسی به خدمات مذکور، تضمین های لازم برای خانواده ها و کارگران، اصلی ترین معیار برای ارزیابی و انتخاب یک مرکز ارائه دهنده ی خدمات مراقبتی در منزل میباشد. در واقع شما باید ایمنی و کیفیت را انتخاب کنید.

یک مثال واضح، فرار از گزینه هایی است که در نهایت قانونی نیستند. شرکت هایی وجود دارند که به دلیل رسمی نبودن و عدم رعایت اصول بهداشتی و کاری موفق به کسب مجوز از مراکز ذیصلاح نبوده و از کارگران زن با هزینه های کمتر به طور سوء استفاده وار و بدون گزینش و در نظر گرفتن توانمندی هایشان بهره میگیرند.

برخی دیگر نیز آنها را مجبور می کنند که به عنوان خوداشتغالی ثبت نام کنند که این امر اگرچه موجب میشود خانواده ها در ابتدا هزینه کمتری پرداخت کنند. اما از نظر وزارت کار مرتکب تخلف شده و هرگونه شکایت یا بازرسی می تواند مستقیماً به خانواده های طرف قرارداد خسارت وارد کند.به همین دلیل، در پیشنهاد عالی که در بازار وجود دارد، مهم است که به مؤسسات یا شرکت هایی که بطور رسمی و قانونی خدمات با کیفیت ارائه می دهند اعتماد کنید تا این کیفیت را هم به خانواده و هم به عزیز نیازمند به مراقبت خود هدیه دهید.

راز برخورداری از یک خدمت موفق

راز برخورداری از یک خدمت موفق داشتن متخصصان مناسب و حرفه ای است. تیمی متشکل از مربیان، مددکاران اجتماعی و مددکاران خانواده، با تخصص بالا برای ارایه ی خدمات است.به همین دلیل مراکز موفق و پر آوازه در این زمینه همچون موسسه آتیه پرستاران سلامت در تلاشند تا خدمات مختلف مراقبتی خود را را با پوشش دهی به صورت ساعتی و پراکنده یا 24 ساعت در هر روز هفته متناسب با هر موقعیتی ارائه دهند که این امر به خانواده ها اجازه می دهد تا برای هزینه ها و نیازهای خود بطور شخصی برنامه ریزی کنند.

همچنین انعطاف پذیری امکان تغییر سرویس با توجه به شرایط یا موقعیت هایی که پیش می آید، یک سیاست وفاداری نه تنها برای مشتریان، بلکه برای کارگران و همکاران نیز محسوب می‌شود. که این به خودی خود بهترین تضمین برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و مطابق با هزینه ی روز بازار است.

روش محاسبه قیمت خدمات مراقبتی در منزل

اگرچه نرخ خدمات ارائه شده در شرکت های معتبر ارایه دهنده ی خدمات مراقبتی در منزل کاملا تابع تعرفه های صادر شده بوده اما برای تمامی خانواده ها یکسان نیست زیرا متاثر از عوامل زیادی چون سطح کیفی خدمات ارایه شده ، مدت زمان بهره مندی از انها ومیزان سلامت جسم و روح مددجو بوده و بسته به میزان درخواست و سطح انتظار متقاضیان تخفیف یا تشدید میابد.

آتیه پرستاران سلامت بعنوان یکی از مراکز بسیار فعال در این حیطه در تلاش است تا حد امکان دستیابی به خدماتش را برای خانواده‌ها و کاربران آسان نماید. به طوری که آنها خدمات مراقبت در منزل با کیفیت، متناسب با نیازهای خود را همیشه در دسترس داشته باشند. در اتیه پرستاران سلامت نه تنها شفافیت و تعهد ، بلکه رضایت متقاضیان نیز در اولویت قرار دارد. به همین دلیل، نرخ‌های ارایه شده توسط انها با هر شرایط خانواده ای متناسب بوده و مطابقت دارد.

ویژگی های خدمات مراقبتی آتیه پرستاران سلامت نسبت به شرکت های دیگر - عرضه کلیه خدمات مراقبتی در منزل پرستاری سالمند کودک بیمار

ویژگی های خدمات مراقبتی آتیه پرستاران سلامت نسبت به شرکت های دیگر

 • شما اطلاعاتتان را مستقیماً از افرادی دریافت می کنید که پرونده شما را دنبال می کنند ، ما از مراکز تماس یا مشاوران تجاری استفاده نمی کنیم.
 • ما خدمات را نمی فروشیم، خانواده ها نوع و سطح خدمات را انتخاب می کنند .
 • ما طیفی وسیع از خدمات شامل نظافت منزل تا کمک های شخصی جامع را در بر داریم.
 • در فرآیند گزینش، مددکاران اجتماعی موسسه مسئول گزارش و ارزیابی انجام شده میباشند و خانواده ها فقط باید تایید نهایی خود را بدهند.
 • ما از طریق برنامه های خود برای پیشگیری از سوءتغذیه در سالمندان یا پیشگیری از سوء استفاده به خانواده ها آموزش می دهیم .
 • ما یک سرویس اکسپرس داریم که حداکثر در 2 ساعت انجام می شود ، بقیه انتخاب ها با گزارش حداکثر در 92 ساعت می توانند فعال شوند
 • خدمات هماهنگی ما هم برای کارکنان خودمان و هم برای آنهایی که برای خانواده انتخاب شده اند مشابه است و همیشه میان کارگر و خانواده میانجیگری می کند. ما نه تنها انتخاب می کنیم، بلکه مراقب هستیم و نگران هستیم که خدمات در هر زمان مطابق با نیاز خانواده و کاربران انجام شود. خانواده مجبور نیست با مراقبان مذاکره کند ، ما قبلاً این کار را انجام می دهیم.
 • پرسنل منتخب دارای صلاحیت و آموزش مناسب جهت انجام خدمات درخواستی می باشند.
 • خدمات تعویض در صورت مرخصی استعلاجی، مرخصی، مجوز یا هر شرایط دیگری.
 • تماس دائمی با کارکنان در منزل.
 • خدمات کامل مدیریت نیروی کار ، کاملاً گنجانده شده است. حقوق و دستمزد، قراردادها، تغییرات قرارداد
 • همراهی کامل ، برای تطبیق خدمات با شرایط هر لحظه.

نحوه انتخاب بهترین خدمات مراقبتی در منزل

در یک بازار بسیار بزرگ رقابتی، اغلب شرکت هایی را می یابیم که خدماتی را با کمبودهایی ارائه می دهند. این شیوه ها تصویر بدی از شرکت های کمک خانگی ایجاد می کند. در آتیه پرستاران سلامت، ما از این شیوه‌ها آگاه هستیم، به همین دلیل سعی میکنیم که حداکثر مقدار اطلاعات و شفافیت را منتقل کنیم تا خانوده های نیازمند به کمک‌های خانگی از سرگردانی در اولین باری که با نیاز به راه اندازی خدمات مراقبتی در منزل مواجه می شوند، رهایی یابند.

در این راستا ، وظیفه اصلی ما برای آنها این است که به آنها مشاوره بدهیم و تا حد امکان به آنها اطلاعات بدهیم. زیرا این اطلاعات آنها را قادر می سازد تا بهترین انتخاب را برای فردی که باید از آنها مراقبت شود، داشته باشند. همچنین با امکان دسترسی بدون نیاز به مراجعه ی حضوری،دیگر شما مجبور نیستید برای دریافت این خدمات به دفاتر ما سفر کنید. بلکه ما با درک اینکه اکثر کاربران این سرویس نمی توانند سفر کنند، به سوی شما حرکت می کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 + 6 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست