تماس
021-66582923
پرستار کودکپرستاری در منزل

قیمت پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

قیمت پرستار کودک در منزل بر اساس شرایطی همچون یک قلو یا دو قلو، سالم یا بیمار، بر اساس ساعت کاری، بر اساس سن، براساس خدماتی که پرستاران ارائه می دهند ، تعیین می شود.

البته باید در نظر داشت که شرایط دیگری وجود دارد که می تواند بر قیمت پرستار کودک در منزل تاثیر بگذارد. مانند مسافت بین پرستار و درخواست کننده پرستار، افزایش یا کاهش خدمات، افزایش یا کاهش زمان خدمات رسانی و غیره.

معیار های میزان حقوق پرستار کودک در منزل:

معیار حقوق پرستار بچه در منزل در شرکت مراقبت در منزل می تواند متفاوت باشد. پرستار کودک اگر دوره های ضروری را گذرانده باشد حقوق متفاوتی نسبت به دیگر پرستاران دارد .

مثلا اگر پرستار منزل  علاوه بر نگهداری از کودک بتواند آموزشهایی مانند نقاشی، موسیقی، رقص، کاردستی، آموزش زبان و بسیاری از آموزشهای دیگر را به کودک یاد دهد دستمزد و حقوقی متفاوت تر از دیگر پرستاران کودک دارد. پس اگر می خواهید بدانید که میزان قیمت پرستاران کودک در منزل چقدر است اول باید انواع پرستار کودک را بشناسید.

انواع پرستار کودک در منزل

1- مادریار

همانطور که از اسمش پیداست مادریار به فردی گفته می شود که یار مادر می باشد. وظیفه این پرستاران کمک کردن به مادران در راستای مراقبت و نگهداری از نوزادان و کودکان می باشد. چون این پرستاران تجربه مادر شدن را دارند، کلیه موارد را به مادران آموزش می دهند. مواردی مانند چگونگی شیر دادن به نوزاد، طریقه تعویض پوشک و یا لباس نوزاد و یا کمک به مادر در حمام دادن نوزاد. همچنین مراقبت های جانبی مانند کمک به مادر در غذا درست کردن، کمک به مادر در خرید منزل و دیگر امور منزل

2- کودک یار

وظیفه پرستاران کودک یار بیشتر در راستای کمک به کودکان می باشد که دارای تحصیلات مربوطه در این حوزه می باشند.این پرستاران علاوه بر مراقبت و نگهداری کردن از کودک، می توانند خدمات آموزشی را نیز برای کودکان به اجرا بگذارند. مثلا خدماتی مانند آموزش های درسی به کودکان، آموزشهای فکری که بوسیله بازی های متفاوت به کودکان داده می شود و مواردی از این قبیل.

3- پرستار کودک بیمار

پرستاران کودک بیمار معمولا پرستارانی هستند که با کمک والدین به مراقبت و نگهداری از کودک بیمار می پردازند. خانواده هایی هستند که کودکان آنها از نوعی بیماری خاص رنج می برند مانند بیماری تالاسمی، اختلالات ذهنی و مواردی از این قبیل که والدین به درستی نمی توانند هم به فرزند خود رسیدگی کامل کنند و هم به درستی امور منزل و بیرون منزل را انجام دهند در نتیجه پرستار کودک بیمار با خدمات خود نظم خاصی به زندگی این خانواده ها می دهد.

ما برای اینکه از اطلاعات کافی در مورد قیمت های پرستار کودک در منزل آگاهی پیدا کنیم می بایستی در مرحله اول انواع پرستار کودک را می شناختیم تا بر اساس آن پرستار مورد نظر خود را انتخاب کنیم. حالا که فهمیدیم این پرستاران چه وظایفی دارند می توانیم با خیال راحت کلیه ی قیمت های پرستار کودک را از کارشناسان مراکز پرستاری دریافت نماییم.

معیارهای قیمت پرستار کودک در منزل - قیمت پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

لیست قیمت پرستار کودک در منزل

در جدول زیر می توانید لیست کاملی از حقوق پرستار بچه در منزل را بر اساس خدمات ، وضعیت کودک ، ساعت کاری ، سن و جنسیت را مشاهده نمایید.

  • 8 ساعت کاری فقط مراقبت از کودک 6 میلیون تومان
  • 8 ساعت کاری مراقبت از کودک و انجام امور منزل 7 میلیون تومان
  • شبانه روزی فقط مراقبت از کودک 8 میلون تومان
  • شبانه روزی مراقبت از کودک و انجام امور منزل 9 میلیون تومان

متغیر بودن ساعات کار در قیمت پرستار بچه یا کودک :

تعرفه پرستار کودک در منزل را می توان بر اساس ساعات کاری زیر تقسیم بندی کرد .

  • از 7 صبح تا 3 بعد از ظهر
  • از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر
  • از 9 صبح تا 5 غروب
  • از 10 صبح تا 6 غروب
  • از 11 صبح تا 7 غروب
  • از 7 غروب تا 7 صبح

قیمت و حقوق پرستار مربی کودک چگونه است

مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت برای رفاه حال خانواده ها مخصوصا کودکان عزیز، خدمات مربی کودک در منزل را نیز انجام می دهد که حقوق مربی کودک تفاوت های زیادی نسبت به مراقب کودک دارد. که در این مبحث نمیتوان به طور دقیق به آن پرداخت. در نتیجه برای اطلاع دقیق از حقوق مربی کودک در منزل می توانید با کارشناسان موسسه تماس برقرار نمایید. اما اگر نمی دانید که وظیفه یک مربی کودک چیست می توانید بر روی مقاله مربی کودک در منزل کلیک کنید و با یک مربی بچه بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 − یک =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست