تماس
021-66582923
لیست مراکز خدمات پرستاری

لیست مراکز خدمات پرستاری تهران

در تهران تعدادی زیادی شرکت وجود دارد که در زمینه خدمات پرستاری در منزل فعالیت دارند که سال به سال به تعداد این شرکت ها که در لیست مراکز خدمات پرستاری افزوده می شود. یکی از این شرکت ها در این لیست دیده می شود و دارای مجوز می باشد ، مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت می باشد که خدمات خود را به سالمندان ، کودکان و بیماران در منزل ارائه می دهد. در ادامه این مقاله بیشتر با این مرکز آشنا می شویم.

آشنایی با پرستارانی که در لیست مراکز خدمات پرستاری مشغول به کار هستند

پرستاران افرادی هستند که خدماتی از جمله بهداشتی ، رسیدگی به وضعیت درمان و داروی افراد و همچنین خدماتی شامل مراقبت از افراد را انجام می‌دهند که هم این پرستاران می‌‌توانند این خدمات را در بیمارستانها انجام دهند هم این که در منزل و خانه افراد که از آنها نگهداری و مراقبت می نمایند، که بسیاری از خانواده ها به دلایل مختلف از جمله هزینه کمتر خدمات پرستاری در منزل نسبت به بیمارستان و آسایش بیشتر افراد در خانه نسبت به محیط بیمارستان ترجیح می‌دهند که از پرستارانی برای مراقبت از عزیزانشان در منزل استفاده نمایند.

این در حالی است که کیفیت و سطح ارائه خدمات توسط پرستاران در منزل در همان حد خدمات بیمارستانی است .و این خدمات و مراقبتهای پرستاری ممکن است شامل پرستاری از افراد سالمند خانواده ،مراقبت از افرادی که بیماری خاصی دارند و یا کودکان باشد.

خدمات شرکت هایی که جزو لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران می باشند

شرکت هایی که در لیست مراکز خدمات پرستاری هستند معمولا خدمات مراقبت های ساده و خدمات مراقبت های تخصصی را ارائه می دهند. ما در این قسمت می خواهیم به خدمات یکی از از این مراکز با نام آتیه پرستاران سلامت بپردازیم . این خدمات شامل

خدمات مراقبت های ساده

1- مراقبت از سالمندان

پرستاران به مانند فرزندان سالمند از سالمندان مراقبت و نگهداری می کنند و خدماتی مانند غذا دادن ، رسیدگی به نظافت سالمند ، بردن سالمند به بیرون از خانه برای گردش ، کمک به سالمند در رفتن به دستشویی و حمام ، اگر سالمند پوشکی است خدمات تعویض پوشک سالمند را انجام می دهد و مواردی از این قبیل

2- مراقبت و نگهداری از کودکان

پرستاران مانند یک مادر از کودکان شما مراقبت می کنند و خدماتی مانند شیر یا غذا دادن ، مراقبت و پرستاری از کودک در برابر صدمات احتمالی ، بازی کردن با کودک و مواردی از این قبیل را انجام می دهند.

3- مراقبت و نگهداری از بیماران در خانه

پرستاران در این زمینه نیز خدمات ارزنده ای را می توانند به بیماران شما در منزل ارائه دهند . خدماتی مانند کمک به بیمار در رفتن به دستشویی ، کمک به بیمار در راه رفتن ، همدم شدن با بیماران ، غذا درست کردن و غذا دادن به بیماران و مواردی از این قبیل

خدمات مراقبت های تخصصی

1- انجام واکسن‌های دوره‌ای

افراد به جای مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی و خصوصاً در زمان شیوع و گسترش بیماری کرونا و مبتلا شدن به بیماری های دیگر، می توانند برای زدن واکسن خود یا فرزندانشان در مورد حصبه ، آنفولانزا، هپاتیت و غیر از کمک پرستار در منزل استفاده نمایند.

2- پرستاری و مراقبت بیشتر در زمان جراحی

شاید برای همه ما و یا یکی از افراد خانواده ی ما پیش آمده باشد که جراحی هایی را انجام داده باشیم یا بخواهیم انجام دهیم . از جمله جراحی سزارین ، آپاندیس و غیره این افراد چند روز در بیمارستان بستری هستند. اما بعد از آن چند روز مشخص شده به خانه می‌روند و در خانه نیز باید تحت مراقبت و پرستاری ویژه قرار بگیرند تا زخم‌های آنها کاملاً بهبود یابد از این رو پرستارانی برای ارائه خدمات در منزل می توانند در طی کردن این دوران سخت با ما همراه بوده و در کنار ما باشند که با دانش و علم و تجربه ی خود به ما یاری رسانند .

3- وصل کردن سوند

برخی از افراد در شرایط خاص مانند همین جراحی ها ، موقت یا به دلیل بیماری خاصی به صورت مداوم مجبور به استفاده از سوند برای تخلیه ادرار خود هستند. اما شاید همه ما نتوانیم این سوند ها را وصل یا تعویض کنیم .در نتیجه با استخدام پرستاران مجرب برای خدمت در منزل خود و در کنار عزیزانشان می‌توانیم در زمینه وصل کردن سوند و تعویض آن از آنها کمک بگیریم.

4- انجام پانسمان جراحت ها و زخمها

همانطور که میدانیم پانسمان انواع زخم و جراحت اعم از اینکه زخم ناشی از حادثه باشد یا زخم ناشی از جراحی و سوختگی متفاوت است و تنها و پرستاران هستند که می‌توانند این زخم ها را بررسی و به درستی و به شیوه اصولی پانسمان نمایند .

5- انجام امور مربوط به وصل کردن دستگاه اکسیژن

در برخی از شرایط و بیماری ها به علت پایین آمدن اکسیژن خون افراد مانند همین ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و بیماریهای ریه نیاز است که افراد برای مدتی از دستگاه اکسیژن برای تنظیم اکسیژن خون خود استفاده کنند و پرستار بیمار در منزل تنها افراد مطمئنی هستند که می‌توانند در انجام این امور در منزل به ما و بیمار ما کمک کنند.

6- انجام دادن انواع تزریقات

انجام تزریقات توسط هر فرد مورد اطمینان نیست و تنها باید از افراد دوره دیده و باتجربه کمک گرفت مخصوصا برای بیماران در منزل می توانیم از خدمات پرستاران در منزل کمک بگیریم.

استفاده از مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران - لیست مراکز خدمات پرستاری تهران

استقبال بیماران از خدمات در منزل

در ادامه مبحث لیست مراکز خدمات پرستاری می خواهیم به نکته ی قابل توجهی اشاره کنیم. آمارها نشان می دهد که مراقبت از بیماران در منزل تاثیر زیادی در بهبودی بیماران نسبت به مراقبت در بیماراستان دارد. استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای خانواده‌ها و همچنین فرد بیمار یا مورد مراقبت در خانواده، بسیار راحت‌تر از بیمارستان است. تحقیقات نشان داده است که بیمارانی که در منزل مورد مراقبت و پرستاری قرار می‌گیرند خیلی زودتر از بیماران بستری شده در بیمارستان بهبود می یابند زیرا این بیماران با قرار گرفتن در جمع خانواده و در کنار عزیزانشان روحیه و امید بیشتری برای بهبودی پیدا می‌کنند.

همچنین پرستاران در منزل بهتر می‌توانند مراقب اصول تغذیه و سلامت بیمار باشند تا محیط بیمارستان، دیگر اینکه بیمار شما در فضای خانه ی آرام خود و در کنار پرستار همراه بدون اینکه مزاحم دیگر افراد خانواده باشد با آسایش خاطر بیشتر، دوران نقاهت خود را می‌گذراند. همچنین بیمار با بستری شدن در بیمارستان احتمال این را دارد که در فضای بیمارستان به بیماریهای عفونی دیگری نیز مبتلا شود و علاوه بر همه اینها در منزل یک پرستار به صورت تخصصی و اختصاصی از بیمار شما مراقبت می کند و مراقب اموری مانند تزریقات و دادن دارو به بیمار شما هست.

لیست مراکز خدمات پرستاری در کرج

لیست مراکز خدمات پرستاری در کرج شامل مراکز زیادی می باشد . موسسه آتیه پرستاران سلامت یک مرکز پرستاری می باشد که جزو این لیست است این مرکز علاوه بره تهران خانواده های کرج را نیز تحت پوشش حمایت و خدمات خود قرار می دهد. اگر در کرج و یا در تهران هستید می توانید با کارشناسان این موسسه هماهنگ کنید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من هلند زندگی می کنم تو اینترنت زدم شرکت های پرستاری که اسم آتیه پرستاران سلامت اومد می خواستم ببینم من میتونم از اینجا درخواست پرستار بدم برا مراقبت از مادر و پدرم که کرج زندگی می کنند؟ لطفا اگه ممکنه سریع جواب بدید

  پاسخ
  • درود بر شما
   بله شما می تونید درخواست بدید. با کارشناسان آتیه پرستاران سلامت ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی کنن شمارو

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − چهارده =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - لیست مراکز خدمات پرستاری تهران
فهرست