تماس
021-66582923

ارائه بهترین خدمات مراقبت از سالمند بیمار در منزل در موسسه آتیه پرستاران سلامت . این موسسه خدمات مراقبتی و پرستاری برای سالمندان بیمار شما ارائه می دهد. خدمات این موسسه توسط پرستاران مجرب و متعهد به صورت شبانه روزی انجام می شود . در ادامه شما را بیشتر با خدمات این موسسه آشنا می کنیم با ما همراه باشید.

پشت سر گذاشتن دوران جوانی و میانسالی و گذر از سن ۶۰ سالگی را در اصطلاح دوران میانسالی می گویند که در این دوران افراد نسبت به سابق از توانایی‌های کمتری برخوردارند و به علت ضعف بدن و کمبود بنیه از انجام کارهایشان به تنهایی عاجز میباشند.

اما اغلب دراین وضعیتی که به کمک احتیاج دارند، فرزندانشان به علت مشغله هایی که در دنیای پر هیاهوی امروز دارند،فرصت نمیکنند به حد کافی و آنطور که لازم است به آن ها رسیدگی کنند و اگر علاوه بر مشکلات دوران سالمندی، با بیماری نیز دست و پنج نرم کنند و در منزل بستری باشند، خود و اطرافیانشان شرایط سخت تری را تجربه خواهند کرد. زیرا مراقبت از سالمند بیمار در منزل علاوه بر وقت و انرژی زیادی که میطلبد، به دانش و مهارت خاصی نیاز دارد که افراد عادی از پس آن بر نمی آیند.

استفاده از پرستار برای مراقبت از سالمند بیمار در منزل

اگر در چنین وضعیت آشفته ای قرار دارید، برای سامان دادن به این شرایط بهتر است برای اینکه بیمار، تحت مراقبت اصولی تری قرار بگیرد و درگیری‌های خانواده ها نیز کاهش یابد، از کمک افرادی متخصص که در زمینه سالمندان و بیماران در حال خدمت رسانی هستند بهره ببرید زیرا این پرستاران به خوبی با تمام نیازهای این دوران و راهکارهای برطرف کردن آنها آشنا هستند و می‌توانند شرایطی را در منزل به وجود بیاورند که سالمند بقیه عمر خود را با عزت و در ارامش و امنیت بیشتری سپری کند.

اگر به دنبال استخدام پرستار برای سالمند بیمارتان هستید برای آگاهی از نحوه انتخاب پرستار وظایف و مزایای استفاده از خدمات آن در ادامه ما را دنبال کنید.

ایمن ترین راه برای انتخاب پرستاری مطمئن برای مراقبت از سالمند بیمار در منزل

از آنجایی که قرار است در ساعاتی که در منزل حضور ندارید و یا در صورت زندگی در شهری دیگر، ارزشمندترین فرد زندگیتان را در نبوتان به شخصی خارج از خانواده بسپارید، باید در انتخاب پرستار دقت زیادی به خرج دهید.

تجربه و مقایسه ی درصد رضایت مشتریان نشان می‌دهد که بهترین و سریعترین روش برای اینکار، مراجعه به مراکز معتبر ارائه خدمات پرستاری در منزل که دارای مجوزهای لازم هستند می باشد زیرا با حساسیت های زیادی که برای برخورداری از سلامت روانی، تجربه و تخصص، هنگام گزینش پرسنل خود به خرج می دهند، کیفیت و ایمنی کار خود را بالا میبرند و پکیجی به وجود می آورند که متقاضیان از انتخاب این روش برای انتخاب پرستار نسبت به آگهی های روزنامه راضی تر باشند.

همچنین با تهسیلاتی رایگانی که برای مشاوره در نظر میگیرند، این امکان را به خانواده ها می دهند که خواسته ها و سطح انتظارات شان را بیان کنند تا هر چه سریعتر پرستاری شایسته و مورد تایید که آگاه به بیماران و تجهیزات مورد نیازشان است برای آنها اعزام کنند.

یکی از خوش نام ترین مجموعه ها در این زمینه که به صورت ۲۴ ساعته در حال پشتیبانی و خدمت‌رسانی به سالمندان بیمار نیازمند به کمک می باشد مرکز آتیه پرستاران سلامت است که در کارشان کیفیت سرعت و امنیت بالایی دارند و حتی در تعطیلات رسمی نیز کمک مشتریان غافل نمی باشند.

وظایف پرستار در مراقبت از سالمند بیمار در منزل

وظایف پرستار در مراقبت از سالمند بیمار در منزل

مراقبت از سالمند بیمار در منزل به علت ویژگی ها، شرایط و خلق و خوی متفاوت که در این سن دارند خود به تنهایی صبر و دقت زیادی می طلبد. اما اگر پرستار وظیفه رسیدگی به سالمندی که به علت بیماری در خانه بستری است را برعهده داشته باشد باید انعطاف اخلاقی و حوصله ای دو چندان داشته باشد زیرا سالمندان در هنگام بیماری بسیار کم طاقت و زودرنج هستند و از لحاظ روحی در موقعیت بدی قرار دارند.

پرستار وظیفه دارد با کمال محبت و آرامش استرس و نگرانی را از آنها دور کند و به تمام امورات روزانه غذایی و بهداشتیشان رسیدگی کند تابا تصحیح رژیم غذایی،مصرف منظم داروها ،رسیدگی به تفریحات و بالا بردن کیفیت خوابشان علاوه بر کمک به بهبود سریعتر بیماری،حس بهتری را به آنهاتزریق کند.

همچنین در صورت حاد بودن وضعیت بیماری سالمند،موظف است علائم او را زیر نظر داشته باشد و مراقبتهای لازم در راستای روند درمان و دفع بهتر، از جمله سوند گذاری یا تعویض پوشک، پانسمان ،بخیه ،تزریقات،احیای قلبی،گاواژ و سایر خدمات تخصصی درمانی را که تنها افراد دوره دیده قادر به انجام آن هستند را انجام دهد.

(( ارائه خدمات مراقبتی و نگهداری از سالمندان سالم با اعزام پرستار سالمند سالم در منزل ))

مزایای استفاده از پرستار برای مراقبت از سالمند بیمار در منزل

تحقیقات نشان می‌دهد که بالابردن سلامت روحی و روانی بیمار نقش بسزایی در افزایش سرعت روند بهبود جسم او خواهد داشت به همین منظور خانواده‌ها ترجیح می‌دهند برای رفاه بیشتر خود و بیمارشان، در صورت امکان و پس از تایید پزشک ادامه روند درمان را در منزل و به کمک پرستاردنبال کنند که این موضوع برای سالمندان که سالیان دراز به محل زندگی خود خو گرفته اند و به آن وابسته اند از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا از روحیه ی آسیب پذیرتری برخوردارند و محیط شلوغ و پر از بیمار مراکز درمانی کسل و کلافه و گاها افسرده شان می کند.

ولی در صورت بستری بودن در منزل،علاوه بر اینکه در خانه و در کنار کسانی که دوستشان دارند قرار می‌گیرند، برخلاف بیمارستان از موهبت داشتن پرستاری که به صورت اختصاصی فقط به آنها رسیدگی می‌کند برخوردار می‌شوند و مراقبت‌های دقیقتری نیز دریافت می‌کند و با برقراری رابطه ای دوستانه‌ با پرستار، تحمل بیماری و گذر از این دوران برایشان آسان‌تر می‌شود.

همچنین استفاده از پرستار بیمار در منزل جدا از رفاهی که برای بیمار ایجاد میکند، برای خانواده ی او نیز مزایای بسیار زیادی دارد زیرا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد و آنها را از رفت و آمد به مکان های شلوغ و آلوده ی بیمارستان نجات می‌دهد و شرایطی پیش می اورد که بطور همزمان بتوانند در کنار رسیدگی به امور روزانه و کاری خود،بر روند درمانی بیماری شان نیز نظارت کنند.

استفاده از پرستار بیمار در منزل چه میزان برای خانواده هزینه در بردارد

میزان هزینه ای که استفاده از پرستار برای مراقبت از سالمند بیمار در منزل بر روی دوش خانواده میگذارد به حجم وظایف محوله به پرستار و مقطع زمانی مورد نیازتان وابسته است و بسته به اینکه در چه بازه زمانی( ساعتی ،روزانه ،۲۴ ساعته) و تا چه اندازه بیمارتان به اقدامات درمانی احتیاج داشته باشد و یا برای انجام کارهایش از استقلال برخوردار باشد، هزینه متفاوتی را پرداخت خواهید کرد زیرا زحمات و خدمات مراقبت از بیماری که در وضعیت حادی به سر می‌برد و برای تمامی کارهایش حتی امور روزمره به پرستار وابسته است، نسبت به یک بیمار عادی قابل مقایسه نیست.

توصیه ما به شما این است که اگر بودجه محدودی دارید بهتر از خدمات پرستار به صورت مقطعی و در مواقعی که در منزل حضور ندارید ویا به اقدامات تخصصی نیاز دارید، بهره ببرید اگرچه حتی در صورت استفاده از خدمات پرستار به صورت ۲۴ ساعته که بیشترین هزینه را در بر دارد باز هم در قیاس با مراکز درمانی هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و فشار مالی کمتری متحمل خواهید شد.

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − 13 =

فهرست