مراقبت از سالمند تهران به صورت شبانه روزی در خانه

پرستار سالمند
بدون دیدگاه

مراقبت از سالمند تهران برای سالمندان سالم و بیمار و همچنین سالمندان تنها با بهترین پرستاران در موسسه خدمات پرستاری آتیه پرستاران سلامت

مراقبت از سالمند تهران در منزل

مراقبت از سالمندان فقط منوط به مسائل جسمی نمی باشد :

مراقبت از سالمند تهران ” در دنیای امروز آگاه بودن به خصوصیات و شخصیت های افراد از جایگاه والایی برخوردار می باشد . افرادی که در حوضه ی سلامت و نگهداری فعالیت دارند کارهای آنها فقط نباید متعلق به نگهداری جسمی باشد زیرا نیازهای روحی ، روانی ، اجتماعی ، ورزشی و تفریحی در سالمندان به خوبی مشاهده می شود . حافظان سلامت در امور پرستاری باید به علم روانشناسی آگاه بوده و بتوانند سالمندان عزیزمان را همیشه حمایت روحی نمایند تا خدایی نکرده آنها دچار افسردگی و بیماریهای روحی نشوند .

خواندن کتاب ، رمان ، جملات انرژی بخش و اصول مراقبتی – روحی می تواند حس خوشایندی را به سالمندان داده و به شادابی و بهروزی آنها کمک بلامنازعی کند . وقتی که ما شاهد آن هستیم که بیماران ، کودکان و سالمندانمان از شرایط خوبی برخوردار هستند و در سلامت روحی و جسمی در درجه ی بالایی قرار دارند ما نیز احساس بهتری داشته ایم و می توانیم با خیال راحت به امورکارهای خود رسیدگی نماییم . شرایطی را که یک پرستار برای سالمندان می تواند فراهم کند از درجه ی والایی برخوردار است و برای ما افتخاری است که بتوانیم در این امور نیروهای کاردان و پرستاران دلسوزمان را در اختیار شما بگذاریم و به تمام امور ذکر شده رسیدگی نمایند .

تاثیر ورزش و تفریحات بر سالمندان :

ورزش و تفریحات سالم همیشه برای ما انسان ها نیاز بوده و جزو بهترین کارهایی هستند که ما در اوقات فراغت علاقه به انجام دادنشان داریم . در سنین سالمندی نیاز به ورزش و تفریحات بالا رفته، لذا همه ی افراد در این سنین دچار ضعف بدنی و تضعیف جسمانی شده و نیاز بیشتری به کارهایی دارند که روحیه ی آنها را بالا ببرند .

تقویت کردن قوای بدن در انسان ها همیشه لازم بوده و فقط مختص افراد جوان نمی باشد . سالمندان نیز نیاز به تقویت قوا و عضلات جسمانی دارند و باید چند نوبت در هفته را به امور ورزشی اختصاص بدهند . پرستارانی که در اختیار داریم به این امور واقف بوده و شما عزیزان را در این راستا حمایت و راهنمایی کرده تا دیگر نگران ضعف بدنی و روحی دلبندانتان نباشید .

مراقبت از سالمند تهران بستری شده

مراقبت از سالمند تهران برای سالمندانی که دچار بیماری هستند و در بستر می باشند

احساس پوچی در سالمندان :

با گذر سنین و بالا رفتن عمر در بعضی از سالمندان احساس مفید نبودن و بار اضافه حس می شود و این افکار می تواند به افسردگی و در بعضی اوقات به صدمه دیدن جدی سالمندان ختم شود . وقتی که شما با پدر و مادران خود رفتار همیشگی را نداشته و بی محبتی را گاهی به آنها سرایت کنید ، شاهد آن خواهید بود که آنها احساس پوچی کرده و احساس خوشایندی ندارند . با اهمیت دادن به آنها و بردن به سینما یا پارک ها و تفریحاتی دیگر، آنها نیز احساس شاد بودن و ارزشمند بودن را تجربه می کنند . 

درست است شاید شما وقت آنرا ندارید که آنها را هروقت دوست داشتن به یک پارک خوب یا یک سینما برای دیدن فیلم مورد علاقه شان و یا یک رستوران خوب برای خوردن غذایی که دوستش دارند ببرید . اما وجود افرادی که در خدمت شرکت آتیه پرستاران سلامت هستند ، این کارها را جزو مسئولیت کاری خویش دانسته و برنامه ی کاری خود می دانند و برای تمام آنها برنامه ریزی می کنند تا شما را از این دغدغه ها بی نیاز سازند .

تاثیر داشتن پرستار برای مراقبت از سالمند :

پرستارانی که عزیزان شما را مثل پدر و مادر خویش می دانند و تمام احساسات آنها را درک می کنند و روحیه و توانایی بالا در انجام کارها جزو خصوصیات آنها بوده و احساس خورسندی و رضایت را در شما فراهم می سازند . اگر امید و روحیه را از هر انسانی بستانی ، دیگر قادر به زندگی نخواهد بود و روز به روز رو به زوال خواهد رفت .

سالمندان عزیز همیشه به این نیاز خواهند داشت که از جایی و کسی این انرژی را گرفته و آنرا به سرتاسر وجود خود سرایت دهند . افتخاری است برای ما که در این کار ( پشر دوستانه و خدا پسندانه) شما عزیزان را یاری کنیم و ما نیز خورسند خواهیم بود از همکاری با شما .

مراقبت از سالمند تهران به صورت نیمه وقت و شبانه روزی با پرستارانی که خود تجربه ی مادر شدن را دارند.

موسسه آتیه پرستاران سلامت

خدمات در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری خدمات موسسه پرستاری خدمات نگهداری در منزل خدمات پرستار بیمار در منزل خدمات پرستار سالمند خدمات پرستاری خدمات پرستاری بیمار خدمات پرستاری تهران خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری کودک مراقبت از بیماران مراقبت از بیمار در منزل مراقبت از سالمند مراقبت از سالمند در خانه مراقبت از کودک مراقبت از کودک در منزل مراقب سالمند نگهداری از بیمار نگهداری از سالمند نگهداری از سالمند در منزل نگهداری از کودک در منزل نگهداری سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستار بیمار پرستار بیمار در بیمارستان پرستار بیمار در تهران پرستار بیمار در منزل پرستار در منزل پرستار سالمند پرستار سالمند بیمار پرستار سالمند تهران پرستار سالمند در تهران پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل تهران پرستار کودک پرستار کودک تهران پرستار کودک در تهران پرستار کودک در منزل پرستاری از سالمند پرستاری از سالمند در منزل پرستاری در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند در منزل

, , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × سه =

فهرست