مراقبت از سالمند تهران به صورت شبانه روزی در خانه

پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه

مراقبت از سالمند تهران برای سالمندان سالم و بیمار و همچنین سالمندان تنها با بهترین پرستاران در موسسه خدمات پرستاری آتیه پرستاران سلامت

مراقبت از سالمند تهران در منزل

مراقبت از سالمندان فقط منوط به مسائل جسمی نمی باشد :

مراقبت از سالمند تهران ” در دنیای امروز آگاه بودن به خصوصیات و شخصیت های افراد از جایگاه والایی برخوردار می باشد . افرادی که در حوضه ی سلامت و نگهداری فعالیت دارند کارهای آنها فقط نباید متعلق به نگهداری جسمی باشد زیرا نیازهای روحی ، روانی ، اجتماعی ، ورزشی و تفریحی در سالمندان به خوبی مشاهده می شود . حافظان سلامت در امور پرستاری باید به علم روانشناسی آگاه بوده و بتوانند سالمندان عزیزمان را همیشه حمایت روحی نمایند تا خدایی نکرده آنها دچار افسردگی و بیماریهای روحی نشوند .

خواندن کتاب ، رمان ، جملات انرژی بخش و اصول مراقبتی – روحی می تواند حس خوشایندی را به سالمندان داده و به شادابی و بهروزی آنها کمک بلامنازعی کند . وقتی که ما شاهد آن هستیم که بیماران ، کودکان و سالمندانمان از شرایط خوبی برخوردار هستند و در سلامت روحی و جسمی در درجه ی بالایی قرار دارند ما نیز احساس بهتری داشته ایم و می توانیم با خیال راحت به امورکارهای خود رسیدگی نماییم . شرایطی را که یک پرستار برای سالمندان می تواند فراهم کند از درجه ی والایی برخوردار است و برای ما افتخاری است که بتوانیم در این امور نیروهای کاردان و پرستاران دلسوزمان را در اختیار شما بگذاریم و به تمام امور ذکر شده رسیدگی نمایند .

تاثیر ورزش و تفریحات بر سالمندان :

ورزش و تفریحات سالم همیشه برای ما انسان ها نیاز بوده و جزو بهترین کارهایی هستند که ما در اوقات فراغت علاقه به انجام دادنشان داریم . در سنین سالمندی نیاز به ورزش و تفریحات بالا رفته، لذا همه ی افراد در این سنین دچار ضعف بدنی و تضعیف جسمانی شده و نیاز بیشتری به کارهایی دارند که روحیه ی آنها را بالا ببرند .

تقویت کردن قوای بدن در انسان ها همیشه لازم بوده و فقط مختص افراد جوان نمی باشد . سالمندان نیز نیاز به تقویت قوا و عضلات جسمانی دارند و باید چند نوبت در هفته را به امور ورزشی اختصاص بدهند . پرستارانی که در اختیار داریم به این امور واقف بوده و شما عزیزان را در این راستا حمایت و راهنمایی کرده تا دیگر نگران ضعف بدنی و روحی دلبندانتان نباشید .

احساس پوچی در سالمندان :

با گذر سنین و بالا رفتن عمر در بعضی از سالمندان احساس مفید نبودن و بار اضافه حس می شود و این افکار می تواند به افسردگی و در بعضی اوقات به صدمه دیدن جدی سالمندان ختم شود . وقتی که شما با پدر و مادران خود رفتار همیشگی را نداشته و بی محبتی را گاهی به آنها سرایت کنید ، شاهد آن خواهید بود که آنها احساس پوچی کرده و احساس خوشایندی ندارند . با اهمیت دادن به آنها و بردن به سینما یا پارک ها و تفریحاتی دیگر، آنها نیز احساس شاد بودن و ارزشمند بودن را تجربه می کنند . 

درست است شاید شما وقت آنرا ندارید که آنها را هروقت دوست داشتن به یک پارک خوب یا یک سینما برای دیدن فیلم مورد علاقه شان و یا یک رستوران خوب برای خوردن غذایی که دوستش دارند ببرید . اما وجود افرادی که در خدمت شرکت آتیه پرستاران سلامت هستند ، این کارها را جزو مسئولیت کاری خویش دانسته و برنامه ی کاری خود می دانند و برای تمام آنها برنامه ریزی می کنند تا شما را از این دغدغه ها بی نیاز سازند .

تاثیر داشتن پرستار برای مراقبت از سالمند :

پرستاران سالمندی  که عزیزان شما را مثل پدر و مادر خویش می دانند و تمام احساسات آنها را درک می کنند و روحیه و توانایی بالا در انجام کارها جزو خصوصیات آنها بوده و احساس خورسندی و رضایت را در شما فراهم می سازند . اگر امید و روحیه را از هر انسانی بستانی ، دیگر قادر به زندگی نخواهد بود و روز به روز رو به زوال خواهد رفت .

سالمندان عزیز همیشه به این نیاز خواهند داشت که از جایی و کسی این انرژی را گرفته و آنرا به سرتاسر وجود خود سرایت دهند . افتخاری است برای ما که در این کار ( پشر دوستانه و خدا پسندانه) شما عزیزان را یاری کنیم و ما نیز خورسند خواهیم بود از همکاری با شما .

مراقبت از سالمند تهران به صورت نیمه وقت و شبانه روزی با پرستارانی که خود تجربه ی مادر شدن را دارند.

مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت

, , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوشته های تازه

فهرست