تماس
021-66582923

مرکز مراقبت از سالمند تهران

پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه

مرکز مراقبت از سالمند تهران و اعزام پرستار برای مراقبت های شبانه روزی در منزل . این خدمات توسط موسسه پرستاری آتیه پرستاران سلامت ارائه می شود . شما می توانید برای آشنایی کامل با خدمات ما این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

فعالیت های مرکز مراقبت از سالمند تهران

فعالیت مرکز مراقبت از سالمند تهران برای افزایش روحیه به سالمندان در منزل

در دنیای امروز آگاه بودن به خصوصیات و شخصیت های افراد از جایگاه والایی برخوردار می باشد . افرادی که در حوضه ی سلامت و نگهداری فعالیت دارند کارهای آنها فقط نباید متعلق به نگهداری جسمی باشد زیرا نیازهای روحی و معنوی(Spiritual needs) ، روانی ، اجتماعی ، ورزشی و تفریحی در سالمندان به خوبی مشاهده می شود .

حافظان سلامت در مرکز مراقبت از سالمند تهران باید به علم روانشناسی آگاه بوده و بتوانند سالمندان عزیزمان را همیشه حمایت روحی نمایند تا خدایی نکرده آنها دچار افسردگی و بیماریهای روحی نشوند .

خواندن کتاب ، رمان ، جملات انرژی بخش و اصول مراقبتی – روحی می تواند حس خوشایندی را به سالمندان داده و به شادابی و بهروزی آنها کمک بلامنازعی کند . وقتی که ما شاهد آن هستیم که بیماران ، کودکان و سالمندانمان از شرایط خوبی برخوردار هستند و در سلامت روحی و جسمی در درجه ی بالایی قرار دارند ما نیز احساس بهتری داشته ایم و می توانیم با خیال راحت به امورکارهای خود رسیدگی نماییم .

شرایطی را که یک پرستار برای سالمندان می تواند فراهم کند از درجه ی والایی برخوردار است و برای ما افتخاری است که بتوانیم در این امور نیروهای کاردان و پرستاران دلسوزمان را در اختیار شما بگذاریم و به تمام امور ذکر شده رسیدگی نمایند .

برنامه ورزش و تفریحات سالم در مرکز مراقبت از سالمند تهران:

مراقبت از سالمند تهران با ورزش و تفریحات بدور از سرو صدا و آلودگی حتما باید در برنامه ی روزانه سالمندان قرار بگیرد. ورزش و تفریحات سالم همیشه برای ما انسان ها نیاز بوده و جزو بهترین کارهایی هستند که ما در اوقات فراغت علاقه به انجام دادنشان داریم. در سنین سالمندی نیاز به ورزش و تفریحات، بالا رفته، لذا همه ی افراد در این سنین دچار ضعف بدنی و تضعیف جسمانی شده و نیاز بیشتری به کارهایی دارند که روحیه ی آنها را بالا ببرند .

تقویت کردن قوای بدن در انسان ها همیشه لازم بوده و فقط مختص افراد جوان نمی باشد . سالمندان نیز نیاز به تقویت قوا و عضلات جسمانی دارند و باید چند نوبت در هفته را به امور ورزشی اختصاص بدهند . پرستارانی که در مرکز مراقبت از سالمند تهران مشغول هستند به این امور واقف بوده و شما عزیزان را در این راستا حمایت و راهنمایی کرده تا دیگر نگران ضعف بدنی و روحی دلبندانتان نباشید .

دور کردن سالمندان از احساس پوچی:

یکی دیگر از خدمات مرکز مراقبت از سالمند تهران ، دور کردن سالمندان از احساس پوچی می باشد. با گذر سنین و بالا رفتن عمر در بعضی از سالمندان احساس مفید نبودن و بار اضافه حس می شود و این افکار می تواند به افسردگی و در بعضی اوقات به صدمه دیدن جدی سالمندان ختم شود .

وقتی که شما با پدر و مادران خود رفتار همیشگی را نداشته و بی محبتی را گاهی به آنها سرایت کنید ، شاهد آن خواهید بود که آنها احساس پوچی کرده و احساس خوشایندی ندارند . با اهمیت دادن به آنها و بردن به سینما یا پارک ها و تفریحاتی دیگر، آنها نیز احساس شاد بودن و ارزشمند بودن را تجربه می کنند . 

درست است شاید شما وقت آنرا ندارید که آنها را هروقت دوست داشتن به یک پارک خوب یا یک سینما برای دیدن فیلم مورد علاقه شان و یا یک رستوران خوب برای خوردن غذایی که دوستش دارند ببرید .

اما وجود افرادی که وظیفه مراقبت از سالمند تهران را برعهده دارند، این کارها را جزو وظیفه کاری خویش دانسته و برنامه ی کاری خود می دانند و برای تمام آنها برنامه ریزی می کنند تا شما را از این دغدغه ها بی نیاز سازند .

مزایای استفاده از مرکز مراقبت از سالمند تهران :

پرستاران سالمندی  که عزیزان شما را مثل پدر و مادر خویش می دانند و تمام احساسات آنها را درک می کنند و روحیه و توانایی بالا در انجام کارها جزو خصوصیات آنها بوده و احساس خورسندی و رضایت را در شما فراهم می سازند . اگر امید و روحیه را از هر انسانی بستانی ، دیگر قادر به زندگی نخواهد بود و روز به روز رو به زوال خواهد رفت .

سالمندان عزیز همیشه به این نیاز خواهند داشت که از جایی و کسی این انرژی را گرفته و آنرا به سرتاسر وجود خود سرایت دهند . افتخاری است برای ما که در این کار ( بشر دوستانه و خدا پسندانه) شما عزیزان را یاری کنیم و ما نیز خورسند خواهیم بود از همکاری با شما .

, , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 + چهار =

فهرست