مهمترین نکات مراقبت از نوزاد کودک تازه متولد شده

استخدام پرستار, پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه

مراقبت از نوزاد توسط پرستاران متخصص در زمینه کودکان در منزل

برخی از مهمترین نکات مراقبت از یک نوزاد کودک تازه متولد شده

هر  پدر و مارد جدیدی به کمک نیاز دارد. در مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد خواب ، شیر دادن به شیر ، گریه و موارد دیگر بدانید در طی چند هفته اول با کودک جدید می توانید بدانید برایتان نوشته ایم.

شما بدون شک ماه ها در مورد کودک خود آرزو کرده اید: او چه شکلی به نظر می رسد ، خواه شبیه به پدرش باشد یا مادرش. اما احتمالاً اگر این فرزند اول شما باشد ، شما درباره مراقبت از یک نوزاد تازه  چزی های زیادی نمی دانید.

بسیار خوب ، ما در آن مرحله بوده ایم ، و اکنون در اینجا در کنار شما هستیم ، با همه چیزهایی که باید بدانید برای مراقبت از کودک خود در آن هفته های هیجان انگیز اما اغلب نا امید به سر می برید.

اگر احساسی می کنید که نیاز دارید که در انجام کار ها به کمک نیاز دارید و یا ممکن است یک پرستار کودک نوزاد می تواند در هفته های اول کمک حال شما باشد می توانید از خدمات مراقبت از کودک موسسه آتیه پرستاران سلامت استفاده کنید پس دریغ نکنید! و با ما تماس بگیرید.

خب، بیا شروع کنیم!

اوایل بازدید ها را متوقف کنید

خانواده و دوستان دوست دارند هرچه سریعتر به ملاقات شما بیایند ، اما ممکن است شما بخواهید که آنها را برای مدت کمی در انتظار دارید تا شما و شریک زندگی تان بتوانید اوقات خود را با کودک خود به تنهایی سپری کنید. از آنجا که یک نوزاد معمولاً بلافاصله پس از تولد هوشیار و پذیرنده است ، زمان مناسبی برای پیوند است ، بنابراین او را در چشم نگاه کنید و با او صحبت کنید. او صدای شما را از بودن در بدن شما می داند و ممکن است آرامش بخش آن را پیدا کند.

کودک خود را درست بپوشید

یک لباس منزل ناز ظریف ، اما به یاد داشته باشید که نوزادان تا حدود 6 ماهگی نمی توانند دمای بدن خود را تنظیم کنند. بنابراین نوزاد خود را با دقت لباس بپوشید. عموماً او باید به همان اندازه شما ، داخل خانه یا بیرون از منزل ، همان لباس را بپوشد. از او سبقت نگیرید – عرق کردن باعث سرد شدن او می شود.

اصول اولیه مراقبت از یک نوزاد کودک :

اگر کودک شما بیش از حد لباس دارد ، ممکن است مناسب نباشد. اگر هوا خنک است ، کودک خود را ابتدا در صندلی بگذارید ، او را ببندید ، سپس پتو را روی آن قرار دهید.

بند باید در برابر باسن و شانه ها چسبانده شود ،گیره قفسه سینه باید با زیر بغل کودک شما باشد.

مبانی تغذیه با شیر مادر

مبانی تغذیه با شیر مادر

ممکن است پرستاری  از نوزاد امری طبیعی باشد ، اما ممکن است برای بعضی از خانمها مشکل باشد. این استراتژی ها کمک خواهد کرد.

دیرنکنید!

به نظر می رسد تغذیه شیر مادر برای خانمهایی که در مدت یک ساعت زایمان پرستاری می کنند ، راحت تر پیش می رود. از درخواست کمک نترسید – بیشتر بیمارستانها دارای مشاوره برای شیردهی هستند.

در خواست پرستار

در طول شش هفته اول ، این مهم است که کودک خود را در هر زمان که بخواهد پرستاری کنید. تلاش برای ایجاد برنامه تغذیه خیلی زود می تواند با تداخل در تهیه شیر شما ترکیب شود. از داشتن شیر کافی نگران نباشید – هرچه کودک شما بیشتر بخورد ، بیشتر تولید خواهید کرد.

بغل کردن را یاد بگیرید

برای بدست آوردن شیر کافی و جلوگیری از آسیب دیدن نوک پستان ، بهتر است کودک خود را محکم بغل کنید. قبل از اینکه سینه را به دهان اون بیندازید، او را در سمت خود قرار دهید تا شکم او در مقابل شما باشد. سپس دهان خود را به نوک پستان خود بزنید تا او را به باز کردن دهانش تشویق کنید. مطمئن شوید که او کل نوک پستان را در دهانش می گیرد.

به اندازه تغذیه کنید برای شیر!

روزانه حداقل هشت لیوان مایعات بنوشید. بسته به سن ، متابولیسم و ​​سطح فعالیت شما ، نیازهای کالری شما به احتمال زیاد 2200 تا 2400 روزانه خواهد بود.

امیدواریم نکات بالا برایتان مفید باشند، یک نکته مهم دیگر این که ممکن است شما توانایی جسمی کافی برای اجام تمام این موارد را نداشته باشید و یا ضعف داشته باشید.

ما آماده هستیم که در این مورد در کنارتان باشیم، “موسسه آتیه پرستاران سلامت”  با کادری مجرب در کنار شماست تا در هفته های اول و دشوار بعد از زایمان در کنارتان باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اعزام پرستار برای مراقبت از نوزاد در منزل و مراقبت از مادران، قبل و بعد از زایمان

موسسه آتیه پرستاران سلامت

خدمات در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری خدمات موسسه پرستاری خدمات نگهداری در منزل خدمات پرستار بیمار در منزل خدمات پرستار سالمند خدمات پرستاری خدمات پرستاری بیمار خدمات پرستاری تهران خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری سالمند خدمات پرستاری کودک مراقبت از بیماران مراقبت از بیمار در منزل مراقبت از سالمند مراقبت از سالمند در خانه مراقبت از کودک مراقبت از کودک در منزل مراقب سالمند نگهداری از سالمند نگهداری از سالمند در منزل نگهداری از کودک در منزل نگهداری سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستار بیمار پرستار بیمار در بیمارستان پرستار بیمار در تهران پرستار بیمار در منزل پرستار در منزل پرستار سالمند پرستار سالمند بیمار پرستار سالمند تهران پرستار سالمند در تهران پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل تهران پرستار کودک پرستار کودک تهران پرستار کودک در تهران پرستار کودک در منزل پرستاری از سالمند پرستاری از سالمند در منزل پرستاری در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند در منزل

, , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده − هفت =

فهرست