تماس
021-66582923

مراقبت در منزل با ارائه خدمات پرستاری

استخدام پرستار, پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه

 مراقبت در منزل شامل چه افرادی می باشد ؟میلیون ها نفر نیاز های روزمره کار، خانه، کودکان و مراقبت از کسی را که ممکن است معلول، بیمار و یا پیر باشند را انجام می دهند. مدیریت خانواده های شلوغ و تصمیمات عاطفی که باید در هنگام مراقبت از یک فرد عزیز اتخاذ شود می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. 

والدین و فرزندان بالغ ممکن است هزاران کیلومتر دورتر از یکدیگر زندگی کنند و در شهر ها و استان ها و یا حتی کشور های مختلفی زندگی کنند و از هم جدا باشند.

 غالباً ، خواسته ها و فشار ارائه مراقبت می تواند منجر به فرسودگی مراقب شود. حالت خستگی جسمی، عاطفی و روانی. این اتفاق می افتد كه مراقبان خانواده كمكهای مورد نیاز خود را دریافت نمی كنند و در تلاشند تا بیش از آنچه توان دارند انجام دهند. 

چرا نگهداری در منزل از عزیزانتان می تواند به شما کمک کند ؟

برای بسیاری از خانواده ها ، مراقبت در منزل برای مددجویان یک پیشنهاد مفید است یک راه حل امن و مقرون به صرفه که به خانواده کمک می کند در حالی که به عزیزان شما این امکان را می دهد تا در آسایش خانه های خود بمانند. اگر شما مراقب یک فرد نیازمند هستید در اینجا ده روش نگهداری از مددجویان می تواند برایتان مفید باشد:

متخصصان مراقبت در منزل می توانند در شرایطی که قادر به حضور نباشید ، در آنجا باشند.

  •  اگر راه دور هستید ، مراقبت از منزل می تواند به شما آرامش خاطر دهد. متخصصان آموزش دیده و واجد شرایط ما می توانند خطرات ایمنی برای سالمندان یا کودکان را ارزیابی کرده و اصلاحات ساده ای را در خانه انجام دهند – از قرار دادن فرش در یک کف لغزنده ، تا توصیه هایی برای کمک های سرپایی. 

مراقبت از منزل از فعالیتهای زندگی روزمره (ADL) پشتیبانی می کند.

  •  خدمات داخل خانه به بزرگسالان این امکان را می دهد تا با حفظ عزت خود و حفظ کیفیت خوب زندگی ، به مسائل روزانه کمک کنند. کمک به فعالیتهای روزمره می تواند شامل استحمام ، نظافت و یادآوری دارو باشد. 

دسترسی به مراقبت پرستار ماهر در خانه.

  •  مراقبت های پزشکی را می توان در خانه توسط پرستاران کاملاً تحت نظارت ، دارای مجوز و آگاهی از تجهیزات پزشکی پیشرفته پزشکی انجام داد. مراقبت های بهداشتی در منزل می تواند نیازهای دشوار پزشکی عزیز شما را برآورده سازد. 

کمک به رژیم غذایی.

  •  آیا عزیزان شما برای سالم ماندن از غذای مخصوص استفاده می کنند؟ بزرگسالان سن 65 سال و بالاتر ، افراد دارای بیماری مزمن و افرادی که اخیراً از بیمارستان یا مراکز پرستاری مرخص شده اند ، احتمالاً از نظر غذایی حساس و در معرض خطر هستند. پیری ، استراحت در رختخواب ، بیماری و آسیب دیدگی همگی می تواند در از بین رفتن توده بد چربی بدن نقش داشته باشد. مراقبت در منزل ممکن است شامل مشاوره تغذیه ای و وعده های غذایی خانگی برای محافظت از عزیزان شما در برابر سوء تغذیه باشد.

مدیریت و مراقبت دارو.

  • متخصصان مراقبت های بهداشتی خانگی می توانند اطمینان حاصل کنند که داروهای مناسب در زمان های مناسب برای کنترل شرایط بهداشتی و جلوگیری از تداخلات دارویی مضر مصرف می شوند.
مراقبت از منزل و انجام خدمات درمانی در خانه

متخصصین پرستار در منزل ، خدمات دلسوزانه ای را ارائه می دهند.

  • تحقیقات نشان می دهد که بزرگسالان سالخورده با تعامل اجتماعی سالم تر می شوند. دستیاران بهداشت خانه می توانند برای پیاده روی ، خواندن ، بازی ، فیلم ، غذا و سایر فعالیت های اجتماعی به دوستانی قابل اعتماد تبدیل شوند. همراهی با مواردی مانند خرید مواد غذایی ، قرار ملاقات های پزشکی و سایر فعالیت ها نیز از مزایای آن است.

مراقبت از خانه به کارهای سبک خانگی کمک می کند.

  • هنگام بزرگتر شدن سالمندان ، تقاضاهای روزمره کارهای خانه ، مانند لباسشویی ، جاروبرقی ، ظروف و کارهای ساده ، به حفظ مداوم یک محیط زندگی سالم کمک می کند.

مددجویان مراقبت های بهداشتی خانگی نتایج درمانی قابل مقایسه یا بهتری دارند.

  •  تحقیقات نشان داده است که در صورت ارائه مراقبت های خانگی به افرادی که شرایط مزمن مانند ذات الریه ، دیابت و… دارند ، نتایج بهتر و با عوارض کمتر و قابل مقایسه ای بدست آوردند.

تمرکز و پشتیبانی یک به یک.

  • خدمات مراقبت در منزل واقعاً منحصر به فرد هستند و مراقبت شخصی و ماهرانه ای را طلب می کنند که باعث ایجاد پیوندهای محکم بین متخصصین و مشتریان می شود.

یک گزینه مناسب برای خدمات درمانی یا بیمارستان.

  •  هزینه های مراقبت از یک فرد در منزل بسیار کمتر از نگهداری در بیمارستان و یا برخی مراکز سالمندان می باشد.

در صورتی که شما نیز فرد عزیزی در منزل دارید که نیاز به مراقبت دارد هم اکنون با “موسسه آتیه پرستاران سلامت” تماس بگیرید.

, , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × یک =

فهرست