تماس
021-66582923
پرستار کودکپرستاری در منزل

مراقبت نگهداری کودک و نوزاد در منزل + اصولی ترین خدمات

به صراحت می توان گفت که بهترین فردی که بتواند خدمات مراقبت نگهداری کودک و نوزاد را به بهترین نحو انجام دهد والدین خود آن کودک میباشند. اما گاها پیش می آید که با وجود اینکه خانواده تمایل دارد با فرزند خود وقت گذرانده و این مسئولیت سخت اما بسیار شیرین را برعهده بگیرند به علت درگیری های شغلی، مشغولیت‌های زندگی یا ساعات کاری طولانی از عهده این مسئولیت بر نیامده و برای سرو سامان دادن به اوضاع زندگیشان دست به دامان سرویس‌های مراقبت نگهداری از کودکان می شوند.

اگر شما نیز با چنین مشکلی دست و پنجه نرم میکنید و به منظور بازیافتن سر رشته اموراتتان به دنبال بهترین راهکار ممکن میباشید لازم است در ادامه با ما همراه شوید.

مراقبت و نگهداری کودک

به همان اندازه که فرزند خود را دوست دارید و بهترین مدافع، مددکار و تشویق کننده وی می‌باشید، مراقبت روزانه از او در صورت همراه شدن با دغدغه های زندگی، کمبود انرژی و کم توانی به علت حجم زیاد فعالیت های کاری می تواند برایتان سخت و طاقت فرسا باشد.

داشتن یک پرستار مراقبت و نگهداری کودک در منزل که به طور ویژه در این خصوص آموزش دیده و از تجربه کافی برخوردار میباشد، فرصت منحصر به فرد و فوق العاده ای برای والدین بشمار می اید تا بتوانند وظایف خود را سبکتر کرده و آرامش را به خود و فرزند دلبندشان که در حال بزرگ شدن و‌نیازمند طیف وسیعی از خدمات مراقبتی و حمایتی می باشد هدیه دهند.

در نظر داشته باشید از آنجایی که هر کودک شخصیتی منحصربفرد داشته و هر خانه نیز شرایط، وضعیت و مقررات متفاوت دارد، لازم است هنگام استخدام پرستار از سرویس های مراقبت نگهداری کودک با پرستار معرفی شده مصاحبه کرده و در مورد قوانین و نقش های ایفایی اش با وی صحبت کنید و به او فرصت دهید تا به منظور همکاری بهتر، هرآنچه که لازم است در مورد فرزند و قوانین خانوادگیتان که ضروری میباشد را فرا گرفته و با آگاهی یافتن از ساعات خواب، ممنوعیان غذایی، عادات، خلقیات و ترس های و علایق خاص کودکتان، فرزند شما را شادتر و راحتتر پرورش دهد.

مراقبت نگهداری کودک و نوزاد در منزل اصولی ترین خدمات - مراقبت نگهداری کودک و نوزاد در منزل + اصولی ترین خدمات

خدمات مراقبتی نگهداری از کودک و نوزاد

خدمات پرستاری خانگی کودک شامل مجموعه ای از خدمات بهداشتی و مراقبتی ویژه ای میباشد که متناسب با رنج سنی و نیازهای مختص آن سن، به کودک در منزل ارائه می گردد و بسته به درخواست والدین به صورت گاه به گاه و مقطعی و یا به صورت طولانی و تمام وقت قابل اجرا می باشد.

یک پرستار مراقب کودک در منزل در قدم اول وظیفه دارد با زیر نظر داشتن مداوم کودک، ایمنی و امنیت او را تضمین کرده و به وی در انجام امور روزانه اش همچون غذا خوردن، حمام کردن، مسواک زدن، لباس پوشیدن، خواب و غیره یاری رساند.

همچنین در صورتی که نیازمند اقدامات پیچیده پزشکی باشد، با علم و دانشی که در این زمینه دارد، وضعیت سلامتی کودک را مورد ارزیابی قرارداده و علائم و نشانه های پیشرفت یا بهبود بیماری اش را به پزشک اطلاع رسانی نماید و با انجام اقدامات درمانی مطابق با طرح درمانی پزشک معالج در خصوص کودکان نارس،‌ دارای نقص مادرزادی قلب، عوارض ناشی از سندروم، تشنج و غیره در راستای بهبودی هرچه سریعتر کودک گام بردارد.

همچنین از آنجایی که هیچ چیز ارزشمندتر از سلامتی و رفاه فرزندان برای والدین نمی باشد، پرستار موظف است با حفظ ارتباط مداوم و روشن با والدین، خیال انان را از بابت طی کردن سیر صحیح روند رشدی کودک آسوده ساخته و رفاه و آرامش را به کانون خانواده تزریق نماید

مراقبت نگهداری کودک و نوزاد در تهران

سرویس های مراقبت نگهداری کودک و نوزاد تهران در منزل از این برتری نسبت به مراکز عمومی نگهداری از کودکان همچون مهد کودک ها که تابع ساعات کاری منظم و ثابت بوده و در تعطیلات فعالیت نمی‌کنند، برخوردار می باشند که یک سرویس کاملاً یک در یک بوده و تنها برای فرزند شما و در تمامی ساعات و ایام سال و بدون وقفه قابل ارائه میباشند و برای والدینی که شیفت کاری شب دارند، گزینه بسیار مناسبی هستند.

لازم به ذکر است که هنگام انتخاب یک مرکز مراقبت و نگهداری کودک تهران، ضروریست مدارک و مجوزهای لازم آن موسسه و درصد رضایت مشتریانش را تحت واکاوی قرار داده تا از خدمات با کیفیت و مطابق با استاندارد های قانونی آنان اطمینان حاصل نمایید. مرکز آتیه پرستاران سلامت با گردآوری یک کادر حرفه ای، باسواد، باتجربه و ماهر در خصوص کودکان

و اصول تربیتی و آموزشی آنان، از جمله مراکز معتبر مراقبت نگهداری کودک در تهران بوده که همچون یک رهبر و الگوی قابل اعتماد در ارائه طیف وسیعی از خدمات مراقبت بالینی و پشتیبانی در خانه برای کودکان و بزرگسالان در سنین مختلف عمل کرده و این امکان را در اختیار خانواده ها قرار می‌دهد تا روال کاری خود را حفظ کرده و آسایش بیشتری را در زندگی تجربه نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 + پنج =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست