تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستار کودکپرستاری در منزل

مراقبت نگهداری کودک و بچه همراه با پرستار منزل + هزینه ها

آیا به دنبال خدمات مراقبت نگهداری کودک و بچه با کمک پرستار منزل هستید؟ مراکز خدمات پرستاری می توانند با در اختیار گذاشتن پرستاران کودک شما را در این زمینه همراهی کنند این پرستاران کودک توسط مراکز پرستاری به منازل شما فرستاده می‌شوند که از کودک شما مراقبت کنند.

این کار سبب میشود بدون اینکه مجبور باشید کودک خود را به مهدهای کودک و یا به اطرافیان نزدیک مانند مادربزرگ بسپارید و یا اینکه مجبور شوید او را در منزل برای ساعتی تنها بگذارید با خیال راحت کودک را به پرستار کودک بسپارید. ضمن اینکه پرستار کودک در بسیاری مواقع و بنا به درخواست شما در زمان استخدام و موافقت او کمک های حمایتی دیگری مانند آشپزی و خانه داری را نیز برای شما انجام می دهد.

هزینه های مراقبت نگهداری کودک و بچه

هزینه های پرستار برای مراقبت نگهداری کودک و بچه را عوامل زیادی تعیین می‌کند از جمله اینکه منزل شما در کدام منطقه شهر باشد ،میزان تحصیلات و تجربه پرستار چقدر باشد، تعداد کودکان سپرده شده به پرستار چند تا است، سن کودک نیازمند مراقبت چند سال است، آیا کودک به جز خدمات مراقبتی به خدمات خاص دیگری نیاز دارد یا نه و اینکه پرستار چند ساعت در روز را به مراقبت از کودک می‌پردازد.همه این عوامل با هم سنجیده می شود و دستمزد پرستار بر اساس آن تعیین می گردد.

استخدام پرستار برای مراقبت نگهداری کودک و بچه چقدر امن است

خانواده‌ها برای انتخاب پرستار کودک برای مراقبت و نگهداری بچه خود، باید جوانب احتیاط را رعایت کنند و با تحقیقات کامل و مصاحبه با نامزد های مراقب کودک و بررسی پیشینه کاری و خانوادگی پرستار و همچنین استخدام او به صورت آزمایشی و مشاهده ی از نزدیک برخورد و رفتار پرستار با کودک، ضمن اینکه از سلامت روحی و روانی پرستار مطمئن شوند بلکه اطمینان حاصل کنند که سپردن کودک به این پرستار کاملا ایمن و مورد اعتماد است .

مزایای خدمات مراقبت نگهداری کودک و بچه - مراقبت نگهداری کودک و بچه همراه با پرستار منزل + هزینه ها

مزایای خدمات مراقبت نگهداری کودک و بچه

هدف از استخدام پرستار منزل برای ارائه خدمات مراقبت و نگهداری کودک و بچه، حمایت و پشتیبانی از افراد و خانواده هایی است که هم میخواهند مراقب فرزندان و خانواده خود باشند و هم اینکه بتوانند به مشاغل و تعهدات کاری خود در بیرون از خانه بپردازند. امروزه در خانواده ها بدلیل شرایط اقتصادی و مالی ، پدر و مادر مجبورند که بیرون از خانه کار کنند و از طرف دیگر می خواهند که کودکشان بهترین مراقبت و آموزش و یادگیری را دریافت کند از این رو مراکز خدمات پرستاری با در اختیار گذاشتن پرستارانی برای خانواده ها سعی در جلب آسایش و آرامش آنها دارند.

چه خانواده هایی نیاز به خدمات مراقبتی و نگهداری کودک در منزل دارند

  • خانواده هایی که والدین کودک ساعت کاری زیاد و متغیری دارند
    مثلاً به صورت شیفتی کار می‌کنند و نمی‌توانند خیلی از ساعات در کنار کودک خود باشند.
  • خانواده هایی که از نظر جغرافیایی و محیطی از اطرافیان خود دور هستند و امکان رفت و آمد و معاشرت با نزدیکان را ندارند پرستار کودک در این زمینه می‌تواند به خانواده و کودک به عنوان نفر سوم کمک کند.
  • داشتن کودکان با شرایط خاص مانند: معلولیت های مختلف یا مشکلات ذهنی و عقلی.
  • خانواده هایی که به دلایل مختلف یکی از والدین می‌تواند از کودک مراقبت کند مانند بیماری مادر یا پدر و یا جدایی پدر و مادر از هم .

نکاتی در مورد پرستار کودک در منزل

مراکز خدمات مراقبت نگهداری کودک و بچه در منزل سعی می‌کنند که پرستار اعزامی به خانواده از نظر نوع نیاز و شرایط خانواده با آنها تطابق داشته باشد. میدانیم که هر خانواده منحصر به فرد است و نیاز های مخصوص و متفاوتی دارد مراکز خدمات پرستاری تلاش می کنند که با اعزام پرستارکودک سبب رفاه و رشد کودک خانواده شوند پرستاران کودک سالها تجربه و آموزش دیده اند و صلاحیت مراقبت از کودک را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 + 15 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست